328 Shares 1425 views

Trattoria "Papa Carlo" (Nowosybirsk): menu, wnętrza, opinie

W Nowosybirsku, jak również w każdym innym mieście, wiele różnych restauracji, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Jednak nie wszystkie z nich zasługują na uwagę. Ale są tacy, co chcą rozmawiać długo i ciężko. Wśród tych instytucji powinna zawierać kawiarnię o nazwie „Papa Carlo” w Nowosybirsku. Co jest w nim wyjątkowego? I jakie dania można spróbować?


Krótki opis kawiarni

"Papa Carlo" w Nowosybirsku – mały włoski oaza, której biura znajdują się na Czerwonej Avenue, 77 / B, a Azure Street, 4/3. Obie instytucje mają identyczną konstrukcję i są otwarte od 10 rano do 11 wieczorem codziennie. Są zadowoleni z jego niezrównaną kuchnię.

Krótko o założyciela marki

Założyciel małej sieci „Papa Carlo” w Nowosybirsku jest Dmitriy Metaev. Według biznesmena, jest on bardzo długi czas miał pomysł otwarcia prawdziwy włoskiej trattorii. Jednak miał szczęście zrealizować swój plan niedawno. Włoski motyw, mówi autor, jest bardzo blisko niego. Jest on często bywa w tym kraju szanuje tradycje i kocha lokalnej kuchni.

Kilka słów o konstrukcji hali

Trattoria „Papa Carlo” w Nowosybirsku – jeden z nielicznych kawiarni gdzie tematyce wnętrze jest obecny. Ponadto, w stylu włoskim nie jest zauważalne tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz. Na przykład, w znaku i kolorów wystroju wnętrz są złote, piaszczyste odcienie i kolory włoskiej flagi.

Wewnątrz budynku, goście mówią, że jest to bardzo wygodne główny pokój z wygodnymi siedziskami, piękne tapety i malowidła. Mówi się, że konstrukcja urządzeń sieciowych biorących udział w słynnym rumuńskiego malarza Sebastian Lycan, obecnie mieszka na Syberii.

Używanie atrybutów tematycznych i elementy wystroju wnętrz, kreator łatwo przenoszony atmosferę prawdziwej włoskiej pizzy. A dzięki kombinacji kolorów w kawiarni panuje niezwykle przyjemna atmosfera, doskonale nadaje się na koniec ciężkiego dnia, przechodząc przekąski lub pełne wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Oto niezwykły i niezapomniany cafe „Papa Carlo” w Nowosybirsku.

Co jest specjalnego menu Trattoria?

Według opowieści o gości, to zasługuje na szczególną uwagę, nie tylko wnętrze, ale także włoską kuchnię, która jest znanym trattoria „Papa Carlo” w Nowosybirsku. Menu restauracji jest tak zróżnicowana, że tylko jeden pizza gotowane około 25 gatunków. Nawiasem mówiąc, w prawdziwej włoskiej pizzy „Papież Carlo” przygotowuje się do bardzo cienkiego ciasta, jego średnica wynosi 30 cm.

Warto zauważyć, że po zamówieniu go, możliwe jest, aby obserwować pracę pana. Nazywa się ekspres do pizzy. On jest prawdziwym wirtuozem swego rzemiosła. Według opowieści o gości, on umiejętnie wałkuje ciasto, a nawet rzuca przędzenia na palcu. Prawo cudów i tylko.

Z dnia na dzień jego urodzin tutaj każdy urodziny może dostać pochwałę od szefa w postaci pachnącej pizzy w kształcie serca. Oprócz niezwykłego kształtu, to pizza jest inny specjalny sos i duża liczba składników. Jest to możliwe do spełnienia papryka, soczyste plastry szynki, przyprawiony serem i wszystkie rodzaje kiełbas i wędzonek.

Inne dania włoskie

Oprócz pizzy, kawiarnia serwująca to warzywo makaron, risotto, świeże sałatki, zupy i desery i chrupiące wypieki własnej produkcji. Z kolei, ukrywając elementy ujścia szarlotki lub tiramisu powietrzu mogą bezpiecznie pić milkshake z malin, bananów, truskawek, czekolady, a nawet waniliowym aromacie.

Wszystkie zamówione potrawy można zjeść na miejscu lub skorzystać z usług spedytora.

Niektóre ładne sieć aktualności

Nie tak dawno temu w jednym z wywiadów dla prasy Denis metanu poślizgu że planuje otworzyć jako Minium dwóch kawiarni pod marką „Papa Carlo” w mieście. Jeden z nich, prawdopodobnie, zostanie otwarty na Serebryanikovskoy, 9 (w dawnej siedzibie „Bison” bar). Druga lokalizacja kawiarni nie jest jeszcze znana. Ponadto, na terenie nowej pizzerii założyciela marki planuje przeprowadzić lekcje języka włoskiego, zapoznanie odwiedzających z kulturą kraju, a nawet otworzyć mały sklep z pamiątkami.