867 Shares 2877 views

Ciasto dla Kórniku lub cały kompleks – tylko

Od najdawniejszych czasów był uważany za rosyjski gotowanie szczyt Kurnik. Kurnik ciasto poddano zmiany, innowacje i przepisy wydane. Ozdobiony figurami ciasta ciasto cieszy się stanowisko dowodzenia w rosyjskiej weselne. Przepisy dania różnią się od siebie, ale jedna grupa z nich pozwalają budować pewne wspólne cechy.


Przede wszystkim, każdy rodzaj Kurnik wykonany z kurczaka, który jest jedynym niezbędnym składnikiem tego dania. Ponadto powinien być zamknięty w kształcie kopuły, a ułożone z wielu warstw.

Kurnik Ciasto może być zupełnie inna – Masło przaśnego ciasta dla Kórniku z kwaśną śmietaną, puff, kefir, piasku. Można nawet połączyć kilka rodzajów ciasta tego tortu, na przykład, kruche ciasta i masła Kórniku. Do wypełniania smażone grzyby, ryż gotuje się z ciętym jaj i gryki.

Rozważmy kilka receptur na tej rosyjskiej ciasta.

Ciasto Kurnik oparciu

W celu przygotowania ciasta kruche do Kurnika potrzeby: Śmietana 200 g, 200 g margaryny mówiąc, 1,5-2 szklanki mąki, dwa żółtka, proszek do pieczenia, aby umieścić 1 łyżeczka cukru – pół łyżeczki soli szczypcach.

Wypełnienia będą dwa: kurczak i ryż. W pierwszej połowie stosowania do napełniania z kurczaka, wywar, dodając cebula, papryka, marchew i sól. Otrzymany mięso wystudzić, oddzielone od kości i pokroić drobno smażyć z cebuli.
Wypełnienie ugotowanego ryżu wytworzono z gotowane i pokrojone w kostki o 5 – 6 jaj, które są zmieszane z ryż gotuje szkła dodaje się kawałek masła i około pół szklanki bulionu.

Przygotowanie badania: białka muszą być oddzielone od żółtek (potrzeba tylko żółtka), w żółtka dodawać cukier i sól. Wymieszać wszystko bardzo dokładnie. Zmiękczona margaryny i dodać do żółtek, wymieszać. Do otrzymanej masy dodać kwaśną śmietanę i mieszać ponownie wszystkich. Aby uniknąć tworzenia się grudek mąki zaleca się wprowadzić do ciasta dla Kurnik stopniowo. Ciasto ugniata, umieścić na 20 – 30 minut w lodówce.

Ciasto Kurnik po ochłodzeniu być podzielone na 2 części, przy czym stosunek 1: 2. więcej walcowane porcję ciasta jak opłatek, a następnie rozprzestrzenia się w naczyniu do pieczenia w taki sposób, aby utworzyć „talerz”. Dokonaj zderzaki. Nadzienie jest umieszczony w „małej płytki” ciasta w Kórniku zmiennym ryż z nadzieniem z kurczaka, tak aby uzyskać ciasto wielowarstwową.

Rozwałkować ciasto wałkiem w ciasto pozostałym zamknąć krawędzie pie z ciasta powinien być starannie przyciąć. Aby wydostać się z parą, w samym sercu Kórniku zrobić dziurę. Nasmarować danie lub żółtka. Piec konieczne w temperaturze około 180 – 200 ° w ciągu 40 – 50 minut.

Przystępujemy do drugiego przepisu – recepta Kurnik ziemniaki.

Do przygotowania tej odmiany będą musiały ciasto na Kórniku z kwaśną śmietaną.
Trzeba będzie wziąć trzy jajka, 200 g śmietany, 100 g margaryny, trzy szklanki mąki, 0,5 godziny. Sody, frytki, kurczaka i cebuli.

Zagnieść ciasto do Kórnika, trzeba ubij jajka z miękkim masłem, następnie dodać śmietanę, sodę i mąkę. Jak wspomniano powyżej w jednym z recepturą ciasta jest do Kórniku z ziemniaków i kurczaka rozciągnąć na dwie różne wielkości ciasta.
Do napełniania ziemniaki pocięte na kostki, wymieszać z posiekanym wołowej i cebuli, dodać sól, pieprz i smak. Nadzienie jest rozłożony na większej zbiornika i pokryta warstwą mniejsze. Krawędź Zaschipyvaem. Zamiast otworów w centrum kórnicki całej powierzchni ciasto z nakłucia wideł wykonane. Danie smaruje jajka, piec w temperaturze 180 ° C, aż będą gotowe. Gotowość można sprawdzić w następujący sposób: jeśli nóż podnieść róg ciasta i nie zegnie – ciasto jest gotowe.

Jak widać, drugi przepis jest nieco łatwiejsze niż przygotowanie ciasta Kórnik.