417 Shares 2402 views

Obierania mydło "Rose de Mer": Opinie

Kryteria piękna dzisiaj stworzyć pewien obraz. W modzie zdrowe i zadbane włosy, skórę, śnieżnobiałym uśmiechem. Nikt nie zaprzeczy, że osoba ludzka jest jego znakiem rozpoznawczym. Dlatego firmy kosmetyczne na całym świecie nieustannie opracowuje nowe formuły, badając różne technologie, które czynią naszą skórę zdrową, co oznacza piękne. Dzisiaj patrzymy na produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry. Spotkać – Peeling "Rose de Mer". Widok dziewcząt produktów pozwoli nam ocenić skuteczność tego narzędzia.

Co jest peeling?

Skóra składa się z dwóch warstw. Ten skóry właściwej (wewnętrznej) i naskórka (zewnętrzne). Membrana specjalne składa się z wielu komórek, łączy te warstwy. W ciele zachodzi ciągły proces regeneracji. Stare komórki umierają. Powstawanie nowych warstw. Więc aktualizowany skórę.

Ale kiedy ten proces jest zakłócony lub spowolnione, jest miażdżące naskórka. I stymulacja obrotów komórek prowadzi do odmłodzenia skóry. Wystarczy do tego, a to jest obieranie „Rose de Mer”. Ten produkt kosmetyczny ma kierunkową wpływ na usunięciu warstwy komórek rogatego. Słowo „peelingu” wywodzi się z języka angielskiego. Tłumaczy je jako „skórka”.

Co się dzieje?

Więc rozważyć zabieg kosmetyczny na twarz podzielony jest od kilku czynników. W zależności od sposobu ekspozycji, peeling owocowy, chemiczne, mechaniczne, ultradźwięki, laser i fizyczny. Wynikiem przeprowadzenia różnych procedur jest również inna. Coral złuszczanie „Rose de Mer” ma wpływ na mechaniczną rogowej warstwy komórek.

Ponadto, procedura jest powierzchowne, środkowy i głęboki. Wszystkie gatunki, z wyjątkiem działania lasera oraz chemicznej produkować niewielki wpływ. Spędzają powierzchowne złuszczanie martwych komórek naskórka. Kwestia przed nami Peeling „Rose de Mer” również nie jest w stanie dokonać znacznych korekt na stan skóry. Ale regularne i prawidłowe stosowanie może poprawić wygląd twarzy, która nie ma znaczących zmian związanych z wiekiem odbitek.

Peeling "Christina Rose de Mer"

Rozważmy ten kosmetyk. Peeling "Christina Rose de Mer" feedback zebrane w większości pozytywne. I profesjonalistów, jak i kobiety świętować fakt, że produkt ma widocznego rezultatu. Należy do typu mechanicznego oczyszczania skóry. Metoda ta znalazła zastosowania we wnętrzach i klinik kosmetycznych alternatywnie sztywny obierania chemicznego.

Sama procedura jest przeprowadzana przy użyciu narzędzia linii do użytku profesjonalnego spółki „Christina” (Izrael). Produkt łączy w sobie zalety peelingi chemiczne i mechaniczne czyszczenie naskórka.

Izrael Estheticians udowodnił, że to wszystkie właściwości stanowiące składniki skórki w połączeniu zapewniają doskonały rezultat. Procedura umożliwia również rozpuścić krwotok podskórne. Peeling pobudza wzmacniające ściany naczyń włosowatych. Takie działanie kosmetycznych procedur prowadzi do eliminacji zatorów. W związku z tym, poprawa cery.

Naskórek jest nasycony pierwiastków śladowych, które składają się na czerwone i martwych Seas prezentu. Działanie kwasów roślinnych stymuluje wszystkie struktury skóry. Peeling „Rose de Mer” są przypisane do jednej z najbezpieczniejszych rodzajów głębokich procedur oczyszczających. Poprzez tego składnika, jak kwasy owocowe, w przeciwieństwie do złuszczania, produkt jest określany jako mediany peelingu. Specjaliści powinni rozważyć środki, jeśli klient nie tolerują formę chemiczną procedury. Może być również przeprowadzane w dermabrazji. Po całego produktu kosmetycznego zawiera antyalergiczne substancje pochodzenia roślinnego.

struktura

Peeling "Rose de Mer" zbiera pozytywne recenzje. I nic dziwnego. Bo tylko naturalne składniki są podstawą produktu kosmetycznego. Ten brazylijski zioło, koralowców w proszku, sól z Morza Martwego. Eksperci laboratorium użyć specjalnych zakładów przetwórczych, które służą jako materiał surowy po peelingu. Zioła są poddawane głębokiego zamrożenia. Po tym szybko suszy.

Technologia ta poprawia właściwości bio-stymulującym roślin. Ponadto, nie ma potrzeby dodawania konserwantów w preparacie. On jest tak dobrze utrzymane przez dłuższy czas. Inny produkt wzbogacony z minerałów, białek, beta-karoten, witaminy A i C, podczas gdy kompozycja warzyw obierania kwas wprowadzono, chlorofil, pierwiastków śladowych:

 1. Składniki roślinne są odpowiedzialne za regenerację.
 2. Korale mają mikrodermaabrazivnoe działania.
 3. Sole są odpowiedzialne za odwodornienia komórek warstwy rogowej (pomaga im być odrzucona).
 4. Resztę składników celu rozpuszczenia wylewu mają działanie anty-alergiczne, wzmocnienie ścian naczyń włosowatych.

Jaki jest efekt spodziewać po obraniu?

Obierania mydło „Rose de Mer” jest zalecane w przypadku wady górnych i wewnętrznych warstwach naskórka. Należą piegi, melasma, trądzik, powierzchowne zmarszczki, przebarwienia spowodowane przez stan zapalny. Obietnice producenta wymienione poniżej efekty:

 • Złuszczający.
 • Nawilżający.
 • Przeciwutleniaczem.
 • efekt przeciwzapalny.
 • Leczenie stymuluje syntezę kolagenu, glikozoaminoglikan, ceramidu.

Jak wygląda procedura?

Jak używać mydła Peeling "Rose de Mer"? Procedura ta jest najlepiej wykonać po kąpieli. Ponieważ porów parze ujawnione. Czy obierania przed snem do czasu skóry do odpoczynku na noc. Zaczynają się spienić najmniej wrażliwe obszary, takie jak nos i czoło. Następnie stopniowo stosować leku w częściach obwodowych podbródek, policzki, policzków. Dekolt jest również niezbędne do masażu. Obszar wokół oka różni się zbyt cienką skórę. W związku z tym nie można zrobić na obieranie. Przechodzą przez strony tych obszarach.

Linie masażu kolistymi ruchami do masażu twarzy i szyi. czas leczenia wynosił 25 minut. Na koniec, należy pozostawić lek na twarzy przez kilka minut. W tym czasie, nie mów. Niech skóra pozostaje sam. Następnie mieszanina musi być prane w ciepłej wodzie z tkaniny twarzy na mokro. Eksperci zalecają, że po sesji umieścić na swojej nawilżających maskę.

Jak często trzeba wykonać procedurę?

w ciągu pierwszego tygodnia leczenia Peeling zrobić kilka razy. W ciągu najbliższych siedmiu dni – raz. Eksperci zalecają, aby przeprowadzić sesje przez około cztery tygodnie. Cały kurs będzie sześć tygodni. Wynik, który został osiągnięty w tym okresie, będzie można rozkoszować się aż do sześciu miesięcy. Po tym czasie, podczas procedur może być powtarzana.

pielęgnacja pochorobowa

Ten punkt jest również ważna. Po kilku dniach po sesji, peelingu skóra wymaga szczególnej troski. Eksperci zalecają wykorzystanie środków przeznaczonych na odbudowę po peelingu. Powinny one mieć właściwości nawilżające, kojące, stymulujące regenerację działania. Zazwyczaj w salonach kreatora ostrzega klientów, że termin ten jest konieczny, aby opóźnić zastosowanie produktów zawierających kwas glikolowy. Konieczne jest również, aby stosować kremy z wysokim stopniem ochrony przeciwsłonecznej.

Kiedy pokazano obierania?

Zabieg przeprowadzany jest w leczeniu jakichkolwiek nasilenia trądziku, niezależnie od ich lokalizacji.

Peeling jest w stanie wyeliminować rozstępy, blizny, przebarwienia.

Zapobiega to występowaniu śladów trądziku.

Procedurę przedstawiono uchwyty powiększonych porów.

Eksperci zalecają przeprowadzenie peelingu usunąć przebarwienia, niezależnie od etiologii.

Sesja jest wykonywane w celu wyeliminowania uszkodzeń słonecznej na skórę (utrata elastyczności, nadmierne sucha rogowacenie).

Coral peelingu zaleca robi manifestację objawów przedwczesnego starzenia się.

Kiedy nie można zrobić peeling?

Każdy produkt ma swoje przeciwwskazania. O nich ważne jest, aby wiedzieć:

 • To jest niemożliwe do przeprowadzenia procedury z naruszeniem integralności skóry.
 • Podczas przebiegu chorób wirusowych (ostrej fazy).
 • Nie polecam peelingu podczas przyjmowania witaminy A i jej pochodne składniki.
 • Jeśli wizualizowane wysypka opryszczka.
 • Nietolerancja jednego ze składników.
 • Nie można używać produktu kosmetycznego, kiedy temperatura ciała jest podniesiona.
 • Skórka nie jest zalecane przez lekarzy dla kobiet, które przygotowują się zostać matkami.

Liderzy społeczności

Peeling „Rose de Mer” Opinie kosmetologów już zdobył większości pozytywne. Wskazują one, że produkt ma ogromny wpływ na warstwach skóry. Po nałożeniu kosmetyku rozpoczyna proces złuszczania martwych komórek naskórka. Ponadto, eksperci pamiętać, że peeling może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. To czyni go wszechstronnym narzędziem.

Kosmetologów powiedzieć, że klienci są zadowoleni z wyniku procedur. W tych samych przypadkach czas reakcji alergicznych prawie nie było. Ogólnie, specjaliści są zadowoleni z produktów marki „Christina”. Wielu klientów poproszony o przeprowadzenie procedury przy użyciu środków tej konkretnej marki.

Po obraniu „Rose de Mer” wygląd skóry jest znacznie poprawiona, nieznaczne wady znikają. Przebiegu leczenia, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na zanik małych, powierzchownych zmarszczek.

W trakcie okresu rehabilitacji po zabiegu, kosmetyczka zalecamy korzystanie z post-obierania krem fundament. Ma działanie ochronne na skórę. proces odnowy komórek trwa około 3-4 dni po zakończeniu sesji. W tym czasie osoba może uzyskać czerwonawe zabarwienie, pokrytą folią i skórki. Po tym czasie, odnowiona skóra podoba się jej gładkość i miękką teksturę.

Obierania mydła „Rose de Mer Opinie Kobiet

Cóż, w końcu dotarliśmy do najbardziej obiektywne źródło informacji o jakości produktów. To jest zawsze interesujące poznać opinię tych ludzi, którzy już próbowali wyobrazić sobie działania rozpatrywanego peelingu. Co mówią o nim panie kosmetyku?

Należy zauważyć, że reakcje dziewcząt nie są tak jednoznaczne jak profesjonalistów. Niektóre z nich szczerze podziwiała rezultat, po zastosowaniu narzędzia takie jak obieranie „Rose de Mer”. Zdjęcia stan skóry przed zabiegiem i po tym wzmocnienie prawdziwości swoich słów. Rzeczywiście, wiele dziewcząt byli zadowoleni z wyniku. Zwracają uwagę, że pory są stopniowo zwężone, a trądzik znikną po pierwszej sesji. Są również zadowoleni z wygodnej formy wytwarzania produktu. Po obraniu wytwarza się w postaci małych mydło. Po prostu trzeba go spienić i nałożyć na twarz masy.

Niektóre kobiety opracowali własną metodę narzędzi aplikacyjnych. Nie zaleca właścicielom bardzo wrażliwej skóry, aby obsługiwać go bezpośrednio w kostkę. Jeśli umieścisz swoje ręce delikatnie spienić, delikatnie masować kilka minut po zabiegu, aby uniknąć nadmiernego zaczerwienienie i złuszczanie.

Są negatywne opinie. Dziewczyny mówią, że żadne efekty specjalne nie są zauważane. Chociaż oni uwagę, że spędziliśmy tylko jedną procedurę.

koszt

Produkty wytwarzane w dwóch postaciach. Około 1000 rubli, można kupić kawałek ważący '50 wartości peeling, oczywiście, nie ani grosza. Ale to wystarczy na kilka kursów. Jeśli zrobisz procedurę w domu, będzie to zaoszczędzić budżet rodzinny. Po tym wszystkim, salony piękności procedura będzie kosztować znacznie więcej. To wszystko zależy od statusu instytucji, kwalifikacji mistrza i regionu.

W ofercie są również mini wersję. Około 500 rubli, można kupić mydło obieranie ciężar '30

zamiast wniosku

W tym artykule opisaliśmy Firma „Christina” produktu, dowiedzieć się, jak go używać. Okazało się też, że obietnice producenta potwierdzone przez pozytywne opinie specjalistów i użytkowników. Pozostaje jedynie zauważyć, że w każdym przypadku najważniejsze – posiadanie informacji. I to naprawdę pozwala prawidłowo używać produktu. To co będzie odgrywać kluczową rolę w osiąganiu rezultatów.