315 Shares 8649 views

Fal radiowych lifting: opis procedury, przeciwwskazaniach i opinie

O zniesienie fali radiowej prawdopodobnie słyszał każdą kobietę. Mimo to, nie wszyscy będą w stanie odpowiedzieć, jak to działa i co robi.


fal radiowych podnoszenia

Cena jest wysoka, piękna – większość współczesnych kobiet wydają ogromne sumy, aby zatrzymać młodych i atrakcyjny wygląd. Chcą się podobać mężczyznom, nie tylko w młodości, ale również po 30, 40 i 50. Aby pomóc im przychodzi ogromny przemysł piękna: kosmetyczka, dermatologów, chirurgów plastycznych i innych specjalistów.

Niektóre kobiety wolą, aby rozwiązać problem radykalnie i iść pod nóż, inni wybierają mniej inwazyjnych procedur. Radiowave lifting skóry tylko z powodu: jej wpływ jest silniejszy niż, na przykład, peelingi i maski, ale nie tak poważne, jak w chirurgii.

Pierwsze telefony działające na tej zasadzie, pojawiły się w latach 80-tych XX wieku w Stanach Zjednoczonych, więc można powiedzieć, że ta metoda jest już stosowana przez długi czas, a testowane czasu. Stał się alternatywą odmłodzenie, który nie nadaje się do skóry, zawierającej dużą ilość melaniny. Fakt, że maszyny zostały opracowane przez długi czas, nie oznacza, że ta technika jest przestarzała, ponieważ w ostatnich latach otrzymał główną rozwój i została poprawiona.

Zasada działania

Sednem jego pracy jest termiczny, czyli efekt cieplny na różnych warstwach tkanki. Podwyższona temperatura wody, a zatem przyczynia się do zwiększenia kolagenu skóry – białka odpowiedzialne za gęstości, twardości i wytrzymałości.

Jest obecny w organizmie człowieka jest zawsze, ale z biegiem lat kwota jest stopniowo zmniejszana, a to ze względu na przerzedzenie i utratę turgoru w różnych tkankach organizmu. Poprzez stymulowanie jej dalszy rozwój i rozpoczęła proces odmładzania, która może trwać kilka miesięcy po kompleksowego kursu, który obejmuje podnoszenie fal radiowych.

Urządzenie, za pomocą którego, procedura dzieli się unipolarny, dwubiegunowej i typu wielobiegunowego. Na to zależy od siły i kierunku oddziaływania fal – w tym ostatnim przypadku, nie zgadzają się na tkanki we wszystkich kierunkach.

Twarz i ciało

Radiowave podnoszenia może być również stosowany w celu przywrócenia precyzyjne kontury sylwetki. Ponadto, jest on często stosowany po liposukcji w terapii podtrzymującej. Wyniki są rzeczywiście imponujące: kurs 8-10 zabiegów wystarczy produkować znaczący i trwały efekt.

Podnoszenie fala radiowa napina skórę, sprawia, że mniej zauważalne cellulit i rozstępy, rozwiązując wiele problemów natury estetycznej bez udziału chirurgów i ciężkiej rehabilitacji, jak również bardziej rozsądną cenę. Uważa jednak, że to panaceum jest też tak, że jest całkowicie bezsilny, gdy zwiotczenie mięśni.

Jeśli chodzi o osoby, podnoszenie fal radiowych jest w stanie zrobić o wiele mniej zauważalne zmarszczki, fałdy nosowo-wargowe, „kurze łapki”, trądzik różowaty, przebarwienia. Może być stosowany do poprawy konturu górnej wargi, podbródka usunąć.

Ponadto, w przeciwieństwie do niektórych innych procedur, RF-lifting nie zależy od sezonu i aktywności słonecznej, bo przecież to nie obserwuje się nadwrażliwość.

Gdy jest to konieczne?

Ponieważ zakres problemów, które należy rozwiązać dość szeroka, fal radiowych podnoszenia twarzy lub ciała może być stosowany w różnym wieku. Przy jego pomocy w leczeniu post-trądzik, zmarszczki, spowalnia fotostarzenie, współpracuje z konturów ciała. Jest to szczególnie skuteczne w obszarze karku i szyi, natychmiast wydawania wiek kobiety.

Najnowsze badania wykazały, że RF-lifting zapewnia najbardziej dobre rezultaty w stosunkowo młodym wieku, kiedy tylko kolagen zaczyna się załamać, a także stymulowanie ich odzysk dość łatwe. Niemniej jednak, nawet w tej metody okazały się skuteczne grupa starszych niż 60 lat.

Przed trakcie zabiegów Obowiązkowa konsultacja dermatologa, a czasem innych specjalistów. W związku z tym, należy przypisać go do siebie samego w każdym razie niemożliwe. Ponadto, ważne jest, aby wybrać właściwy kosmetyczka, który będzie prowadził fal radiowych liftingu. Opinie pacjentów w tym przypadku musi być ważny, natomiast kwestia kosztów będzie mniej ważne: aby zaoszczędzić na ich zdrowie i piękno w każdym razie niemożliwe.

bezpieczeństwo

W trakcie zabiegu, tkanki podgrzewa się do 42 °, który jest odczuwalne ciepło. Brak oparzenia lub dyskomfort, brak podrażnienia i zaczerwienienia. Podnoszenie fala radiowa jest całkowicie bezpieczne, ale ma szereg przeciwwskazań, które zostaną omówione później. Niemniej jednak, nawet taki stosunkowo niskiej temperaturze, aby skóra jest bardziej odwodniona, jeśli to jest skłonne do sucha. Dlatego specjalny balsam koniecznie stosować przed zabiegiem. Pozwala to, po pierwsze, urządzenie pracuje bardziej efektywnie, a po drugie, w celu ochrony przed poparzeniem. Więc nie można zignorować ten krok.

Żaden inny trening jest terb, znieczulenie nie jest konieczne, ponieważ w długiej i bolesnej rehabilitacji. Brak zasinienie i obrzęk sugeruje, że w niektórych sytuacjach wolą podnoszenia chirurgia koszt fal radiowych. Przeciwwskazania, niestety, istnieje dla tej procedury. Ale jest ich niewielu.

Bolesność i konsekwencje

Najważniejszą zaletą RF-liftingu jest to, że podczas zabiegu pacjent odczuwa żadnego dyskomfortu. Bezbolesny, żadnych efektów niepożądanych i względną prędkość zezwolenia na przeprowadzenie tej procedury prawie w porze lunchu. Nic dziwnego, że mimo stosunkowo wysokich kosztów, podnoszenie fal radiowych jest popularny.

Przeciwwskazania

Niestety, istnieją także warunki, w których do przeprowadzenia takiej procedury całkowicie zabronione. Należą do nich:

  • nadciśnienie i cukrzyca;
  • chorób i nowotworów układu hormonalnego;
  • ciąży w każdym etapie i laktacji;
  • zakrzepowe zapalenie żył kończyn dolnych;
  • choroby dermatologiczne (trądzik różowaty, trądzik, itd.), zaostrzenie;
  • zakażenia wirusowe;
  • toczeń, twardzina, w tym historii;
  • Implanty w strefie obróbki.

W każdym przypadku lekarz ocenia stan organizmu, a ostateczna decyzja jest najlepiej pozostawić profesjonalistom. Zadaniem pacjenta w tym przypadku – szczerze porozmawiać o swoich problemach i odpowiadać na pytania. Wreszcie, w razie wątpliwości, zawsze można znaleźć kilka opcji, ponieważ istnieją leki, które mogą zastąpić zniesienie fal radiowych.

cena

Pomimo faktu, że procedura ta nie jest inwazyjny, musi odbywać się w oparciu o klinice, a nie salon piękności i pod nadzorem lekarzy. I będzie kosztował w tym przypadku zależy od kilku czynników, takich jak poziom profesjonalnej aparatury medycznej rodzaju zastosowanego obszarze przetwórstwa, i tak dalej. D.

Ceny niedawno spadł nieznacznie, a teraz w Moskwie jednego zabiegu na twarzy będzie musiał zapłacić od 3 do 10 tys. Niektóre brakujące 6 zabiegów, inni może zalecić zwiększenie szybkości do 12 – w tym przypadku można liczyć na znaczne zniżki.

opinie

Zdjęcia „przed” i „po” mówią same za siebie. Pokazują one, jak skuteczne liftingu fal radiowych. Opinie, jednak warta przeczytania. Pozwoli to na realistyczną ocenę tego, jak procedura jest naprawdę konieczne, i może być mądry, aby użyć czegoś bardziej miękki, ponieważ kurs jest zdecydowanie kosztuje ładny grosz. Zazwyczaj pacjenci są zadowoleni: efekt może czasami być widoczne natychmiast po pierwszym zabiegu. A potem to wszystko po prostu lepiej, ponieważ technika ta ma efekt kumulacyjny, który może trwać rok lub dwa.

dom

Wiadomym jest, że każda procedura będzie miała wpływu długoterminowego jeżeli sama kobieta robi trochę wysiłku, aby dbać o siebie. Jeśli chodzi o znaki anti-aging, to musi być koniecznie dobrze nawilżają i odżywiają skórę, należy go dokładnie wyczyścić i tonu. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie i wysokiej jakości kosmetyki, które niekoniecznie muszą być drogie.

Nie ma sensu, aby wymienić konkretnych marek, to tylko sama kobieta może zrozumieć, co pasuje do niej, a co nie. Niektórzy ludzie wolą koreańską markę produktów anti-aging, które często zawierają białko pochodzące z mucyny ślimaka śluzem. Niektórzy ludzie wolą znanych europejskich firm, które używają bardziej tradycyjnych składników. Teraz na rynku jest również popularne izraelskie kosmetyki z minerałami z Morza Martwego i olejów w kompozycji.

W skrócie, nie jest środkiem do pielęgnacji absolutnie każdy gust i kieszeń. Oczywiście, żaden z kremem nie daje taki wynik, który może być osiągnięty za pomocą sprzętowego kosmetologii. I choć fala radiowa podnoszenia w domu wydać niemożliwe jest sprawnie i bezpiecznie, może być co sześć miesięcy lub lat przechodzą procedury konserwacyjne w klinice, a także łączyć je z innymi technikami w połączeniu dając nawet bardziej długotrwały i imponujący efekt. Więcej na ten temat można powiedzieć dermatologa-kosmetyczka, ale istnieją programy, które stały się już tradycyjnym.

wspierania procedury

Dość często, podnoszenie fal radiowych łączy się z biorevitalization i mezoterapii. W ten sposób jeszcze bardziej imponujące wyniki można osiągnąć, zwłaszcza jeśli chodzi o twarz. Ekspozycja skóry ze wszystkich stron daje wspaniały efekt – przywróconą owal, zwiększoną sprężystość. W rezultacie, twarz wygląda gładsza i lepiej odbija promienie światła, które wygląda jak młodzieńczy blask.

Ponadto, RF-lifting często łączy się z laserowy skóry. Pomaga pozbyć się trochę bardziej poważnych problemów niż procedura pozwala sobie.

Z należytą starannością, procedury jakości wykonywanych przez sprzęt zapewniają długotrwały efekt, tak że kurs nie musi być powtarzane zbyt często. Jednak wiek i grawitacja wciąż odczuwalne – główne zmiany nie zawsze są w stanie poradzić sobie nawet zniesienie fali radiowej. Opinie lekarzy jasne: gdy zastój wpływa na tkanki miękkie, aby otrzymać znaczący wpływ będzie mieć tylko operacji.