88 Shares 5905 views

maska z jogurtem – najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów skóry

Kefir jest uważany za jeden z najbardziej przydatnych produktów dla naszego organizmu. Jest on stosowany nie tylko w żywności, ale także różnych maseczek i włosy. Po pierwsze, kefir duży wpływ na ogólny stan skóry, ze względu na obecność bakterii kwasu mlekowego w środku. Po drugie, jest to trochę wybielacza i doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. I po trzecie, jogurt nawilża i odżywia skórę, dzięki czemu jest elastyczna i aksamitna, ponieważ zawiera użyteczne aminokwasy. Tak więc, przy regularnym stosowaniu kefiru daje zauważalny efekt odmładzający.


Rozpocznij pielęgnacja skóry powinna być zawsze oczyszczanie i jogurt jest doskonałym narzędziem do tego. maska jest bardzo łatwe do przygotowania z kefiru, oprócz jogurt połączeniu z innymi produktami. Zależnie od kombinacji takiej maski mogą być używane dla różnych rodzajów skóry, a także będzie miał szeroki zakres właściwości. Każda kobieta zna swój typ skóry , a już podstawą tego, wybiera dla siebie jedną lub innej maski. Maski z jogurtu – to wspaniałe narzędzie dla każdej kobiety, zawsze można wyglądać atrakcyjnie.

Twarzy maska wykonana z ziemniakami i jogurtem

Ta maska jest idealny dla skóry tłustej, to jest idealnie czysty i odświeżyć swoją twarz. Gotować ziemniaczanych ich skóry, skórki i rozdrobnić widelcem. Do otrzymanej masy dodać dwie łyżki niskotłuszczowych jogurtów i wymieszać. Maskę nakłada się na dokładnie oczyszczoną twarz, trzymając przez pół godziny, a następnie dokładnie płucze ciepłą wodą. Po zastosowaniu maskę się gładka i jedwabiste.

maska z jogurtu i płatków owsianych

Aby dokonać cudownego maskę dla skóry normalnej, trzeba wziąć jedną łyżkę zmielonych płatków owsianych i zmieszać go z trzema łyżkami jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu. Otrzymaną mieszaninę należy delikatnie rozłożone gazę i stosować na powierzchni, górna pokrywa z czystego materiału. Maska trzymać 15 minut, a następnie ostrożnie usunąć nadmiar wilgotnego wacika.

maska jogurt, twaróg i soku z marchwi

Właściciele suchej skóry idealnej maską jogurt, oprócz, że zawiera więcej sera i sok z marchwi. Aby zamaskować trzeba wziąć jedną łyżkę serem i sokiem z marchwi, dodać do nich dwie łyżki jogurtu i pół łyżeczki oliwy z oliwek. Mieszaninę miesza się dokładnie i umieścić na czystej powierzchni, należy tę maskę 20 minut, a następnie ostrożnie usunąć resztki mokrym wacikiem. Po tym procedura jest zalecana przez kilka minut, umieścić na twarzy szmatką nasączoną w bulionie ziół.

maska na twarz z żółtek i maślanki

Dla cery maska twarzowa staną się idealnym środkiem jogurt z żółtka jaja, w którym dodaje się jeden z dwóch łyżek niskotłuszczowych jogurtów. Mieszaninę nakładano na powierzchnię, jest utrzymywana przez piętnaście minut, po czym spłukano ciepłą wodą gotowana. W tym przepisie, zamiast kefiru może być z powodzeniem stosowany naturalnego jogurtu lub jogurtu.

maska jogurt do czynienia z czarnymi kropkami

do problemu pielęgnacji skóry – jest to bardzo poważna sprawa, ponieważ w tym przypadku ważne jest, aby otworzyć i oczyścić pory. Aby zamaskować trzeba wziąć jedną łyżkę jogurtu i mąki, dodać do mieszanki szczyptę sody oczyszczonej i mieszać energicznie masować obszarów problemowych (podbródek, czoło, policzki). Po pewnym czasie, maska przemyć ciepłych przegotowanej wody.

maska jogurtu (dla cery dojrzałej)

Do zwalczania pierwsze oznaki starzenia będzie doskonałym sposobem następującym maski. Musimy wziąć łyżkę soku z owoców cytrusowych (grejpfruty, pomarańczowy) i mąki ryżowej w dwóch łyżek jogurtu. Mieszaninę dokładnie miesza się i stosuje się do czystej powierzchni przez około 15-20 minut, a następnie dokładnie przemywa się. Zamaskować drobne zmarszczki, a także zapobiega powstawaniu nowych.

Kefir – jeden z najbardziej dostępnych i użytecznych środków dbać o skórę każdej osoby w każdym wieku!