610 Shares 6667 views

Mezhresnichny tatuaż oczu: opinie, zdjęcia przed i po

Codzienne stosowanie makijaż zajmuje dużo czasu. Aby nie obudzić się wcześnie, nie poświęcać dodatkowego wysiłku, aby make-up i spojrzeć na ten wielki, należy dokonać mezhresnichny tatuaż oko. Opinie mówią, że procedura jest dość bolesne, ale daje wspaniały efekt, na który ma wytrzymać chwilowy dyskomfort.


Co to oko tatuaż?

Mezhresnichny tatuaż oczu (opinie Większość kobiet twierdzi, że oczy z niego patrzeć jaśniejsze i bardziej wyraziste, a ich rejestracja w godzinach porannych nie trzeba spędzać dużo czasu) jest rodzajem koloru tatuażu, ale, w przeciwieństwie do tych ostatnich, pigment koloru jest niewtryskiwaną głębokie. Dzięki tej technologii staje się trwały makijaż i trwa od kilku lat. Odcień Specjalista dobrać indywidualnie, na podstawie osobistych preferencji klienta.

Oczy po zabiegach kosmetycznych stają się wizualnie bardziej. Podkreśla naturalny kształt oczu, ich piękno. Procedura ta wizualnie podnosi kąciki oka sprawia, że kobieta młodsza niż wizualnie. Przed kosmetyczny mistrz sesja wykonuje szkic przygotowawczy, aby pokazać klientowi, jak będzie wyglądać po makijażu permanentnego. Jeśli pani jak przyszłego wyniku, a następnie przejść bezpośrednio do procedury.

Rodzaje tatuaż oczu

Makijaż permanentny może powieki koronę na różne sposoby, są to:

 • Przestrzeń mezhresnichnogo tatuaż. Tutaj barwnik jest wprowadzany do przestrzeni między rzęsami. Oczy po takim zabiegu wygląda naturalnie. Jest to efekt grubych rzęs i oko staje się głęboki i wyrazisty. Większość tego typu makijażu nadaje blond kobiet, które nie lubią się codziennie jasny makijaż.
 • Mezhresnichny tatuaż z cieniowania oczu (zdjęcie makijażu widać poniżej). Taka procedura jest innowacją w dziedzinie kosmetologii. To tworzy efekt cienia lub wtapiania miękkim ołówkiem kosmetycznej. Oczu nałożyć rozcieńczoną farbą, ton najbardziej zbliżonego do cieniu oczy i skórę. Wdrożenie technologii jest nieco inny od pierwszego. To jest trudniejsze, więc procedura ta powinna być wykonywana tylko przez doświadczonego mistrza.
 • Strzałki. W stanie całkowicie zmienić kształt oka. Oczy z nim stać się bardziej wyraziste i rzęsy wyglądają grube i soczysty. Strzałki zrobić zarówno na górze jak i na dolnej powiece. Solidna farba stosowana jest linią ciągłą. Zazwyczaj kobiety wolą strzałki czarne kolory, ale można wybrać inne kolory. shooter kształt zbierane indywidualnie, w oparciu o naturalny kształt oka.

Co wybrać – mezhresnichny tatuaż oko lub strzałek? To pytanie jest zwykle problemem dla wielu kobiet, które zdecydowały się na wdrożenie stałych procedur makijażu. Pierwsza opcja wygląda bardziej naturalnie, ale jeśli chcesz się starzejemy zawsze można pomalować na złączu strzałkami. Druga opcja sprawia, że oczy jaśniejsze i bardziej wyraziste, ale w tym samym czasie, gdy strzałka nudzić lub być wykonane przez niewykwalifikowanego technika nie jest w stanie usunąć je tak długo, jak tatuowanie się nie dostanie z dala od skóry. Musimy chodzić dość długi czas, który dokonał kosmetyczki, nawet jeśli wynik nie przychodzi do smaku.

Wszystkie urządzenia tatuaż powieki mogą być łączone ze sobą, aby stworzyć najbardziej spektakularny i harmonijny sposób. Tutaj można używać różnych kolorach. Wygląda to szczególnie interesujący wariant z różnych odcieniach kontur na górnej i dolnej powiece. Najważniejszą rzeczą – kolory są dobrze połączone.

Makijaż permanentny ograniczy stosowanie makijaż do minimum i przyczynić się do stworzenia nowego wyrazisty obraz.

Etapy mezhresnichnogo tatuażu

To sprawia, że wygląd jest znacznie bardziej widoczna i skuteczna mezhresnichny tatuaż oko. Zdjęcia (opinie mówią, że oczy po zabiegu goją wystarczająco powoli przez 14 dni) potwierdzić zmianę wyglądu na lepsze po długotrwałych procedur makijażu.

Niektóre kobiety boją się bólu, a zatem odmówić wykonania procedury. Zdaniem ekspertów, te obawy były bezpodstawne, ponieważ, aby usunąć ból podczas tatuowania może być używany środek znieczulający zastrzyk lub specjalnego żelu.

Aby wynik zadowolony, tylko wysoko wykwalifikowany specjalista powinien przeprowadzić wzrokowy tatuaż. Przestrzeń Mezhresnichnoe (zdjęcia dziewcząt, którzy dokonali tej procedury są imponujące, ale ich wygląd jest znacznie jaśniejsze i bardziej wyraziste niż to było wcześniej) jest wypełniona doświadczonego mistrza w ciągu zaledwie kilku minut. Podczas zabiegu pigment do barwienia wprowadza niezbyt głębokie (co najwyżej 0,5 mm), jak tatuażu, zachowując w ten sposób rezultat nie jest trwały, ale tylko przez kilka lat.

W przeciwieństwie do innych technik tatuazha wieku, wypełniając przestrzeń mezhresnichnogo występuje bez korzystania z szablonu, przez naturalny kształt oka. Dlatego ten makijaż jest uważana za najbardziej naturalne, w przeciwieństwie do innych. Procedura ta obejmuje:

 • Dyskusja eksperta wszystkie odcienie pracy (wybór pigment do techniki nakładania, forma tatuowania);
 • narzędzi szkoleniowych;
 • Aplikacja test przyszłego makijażu tatuaż;
 • znieczulenie;
 • nałożenie barwnika w przestrzeni pomiędzy rzęs;
 • leczenie skóry gojenie się ran i jego dezynfekcję.

W celu uniknięcia smutne konsekwencje w długim okresie po makijaż oczu powinny być zgodne ze wszystkimi zaleceniami lekarza.

Skóra powiek po zabiegu będzie wyglądać obrzęk i czerwony, i make-up – zbyt jasny. Po kilku dniach, skutki uboczne będą, a odcień farby wygładzone i nabycia odpowiedniego tonu, stają się mniej nasycone. Dwa tygodnie później, dokonać korekt tatuaż, kiedy kapitan koryguje wady dopuszczone. Jeśli tatuaż jest zbyt słabe oczy przestrzeń mezhresnichnoe (niektóre opinie zawiadomić, że wynik utrzymuje przez długi czas, około trzech lat) po raz kolejny wypełniony pigment do uczynienia bardziej wyrazisty makijaż.

Taki makijaż straszny każdy pogoda. Z tatuaż można poprawić kształt oka, ich cięcia, wizualnie zrobić grubsze rzęsy i piękne.

Aby wypełnić potrzebę przestrzeń mezhresnichnogo:

 • Specjalne urządzenie z wymiennych igieł;
 • pigment barwiących;
 • Rękawice dla procedury;
 • Jednorazowe igły i wskazówki odnoszące się do urządzenia;
 • kontenery, które będą do mieszania kolorów.

Wszystkie dokumenty dotyczące procedury powinny być jednorazowe lub zdezynfekowane lampy kwarcowe, które pomogą uniknąć niepotrzebnych komplikacji związanych z zakażeniem we krwi.

Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem?

Aby przypadku okazała się wielkim sukcesem, a skutki uboczne zniknęły szybko, należy starannie przygotować się do procedury:

 • dziennie z sesji kosmetyczny nie może pić napojów zawierających etanol;
 • trzeba zrezygnować z pikantnych potraw i mocną kawę, ponieważ poprawiają krążenie krwi;
 • Soczewki kontaktowe nie powinny być noszone zarówno w trakcie postępowania i po jego zakończeniu;
 • za dzień nie powinien przyjmować leki, które wpływają na krzepliwość krwi;
 • Wymagane jest, aby powstrzymać się od drapania rzęsy, nawet jeśli nie jest swędzenie w okolicy;
 • zakazane rzęsy twist.

Przestrzeganie powyższych zasad zapewni spektakularną przemianę i zapobiega rozwojowi niepożądanych.

To wymaga specjalnego podejścia mezhresnichny tatuaż oko. Zdjęcia (opinie niektórych kobiet ostrzegają, że źle wykonywane procedury mogą powodować choroby oczu), przedstawione w niniejszym opracowaniu wykazują działanie którego został osiągnięty poprzez makijażu permanentnego.

Opieki po zabiegu

Zazwyczaj powieki po tatuażu procedury wyleczyć w ciągu 14 dni. Dwa razy dziennie, uszkodzoną skórę poddaje się działaniu antyseptycznym i gojenia ran agenta. Zazwyczaj lekarz przepisze im salon kosmetyczny. Przyczyniają się one do szybszego rozładowania skorupy i przyspieszyć rehabilitację pacjentów. Nie usuwaj sama skorupa, jest prawdopodobne, aby zaszkodzić pigmentu barwiącego na powiece. Posoka usunąć wacikiem impregnowany „chlorheksydyny”.

Po zastosowaniu trwałego makijażu w ciągu dnia jest to zabronione na mokre powieki i oczy. Również w pierwszym tygodniu po tatuażu nie zaleca się stosować kosmetyki dekoracyjnych i zaangażowany w kulturze fizycznej intensywnie. Przez cztery dni, a powinny być wyłączone wszystkie zdarzenia parowa, tutaj dotyczy również kąpieli.

Dalsza korekta odbywa się w miarę potrzeby, bo czasami jest częściowa utrata koloru w leczeniu skóry. Century posiada tatuaż z różne, od 1 do 5 lat.

Mezhresnichny tatuaż oczy: przed i po zdjęcia, godności

Zastosowanie trwałego makijażu na powiekach ma niezaprzeczalne zalety. Wśród nich:

 • Oszczędność czasu na makijaż;
 • wyraziste i pięknie wyprofilowane oka bez użycia dekoracyjnych kosmetyków;
 • trwałe rezultaty – w niektórych przypadkach efekt mezhresnichnogo tatuaż jest przechowywany do 5 lat;
 • Podkreśla zalety i wady forma pozwala na usunięcie oka;
 • minimalne użycie kosmetyków;
 • Odporność na czynniki atmosferyczne takie makijażu, wody;
 • stosując hipoalergicznych barwniki;
 • zwiększenie wizualnych gęstość rzęs;
 • zmiany w ogólnym wyglądzie kobiet na lepsze.

Wszystko to podkreśla mezhresnichny tatuaż oko (zdjęcia kobiet wykazać zalety tej metody), wśród innych technik stosowanych w salonie w celu poprawy wyglądu zewnętrznego. Najważniejszą rzeczą tutaj – wybrać wykwalifikowanych procedur zawodowych.

Wady mezhresnichnogo tatuaż

Jak każdy zabieg kosmetyczny, mezhresnichny tatuaż wiek ma swoje zalety i wady. Przede wszystkim, jest to bolesne procedury, każda kobieta nosi dyskomfort w różny sposób, w zależności od indywidualnego progu wrażliwości. Dyskomfort jest zachowana nawet przy użyciu środków znieczulających. Może to być ból ciężki, umiarkowany i łagodny lub lekkie mrowienie.

Zabarwienie powierzchni skóry może różnić się nieco rzęsy. W tym przypadku konieczne jest przeprowadzenie procedury rehabilitacji i wzmacniająca włosy. Z tego makijażu nie może być tak łatwo się pozbyć, nawet jeśli on jest zmęczony. Również po tatuzha powieki opuchnięte i zaczerwienione stać. Ich odzyskiwania może trwać od 7 do 14 dni.

Ponadto, stosunkowo wysokie koszty mezhresnichny tatuaż oko. Konsekwencje postępowania mogą być bardzo smutne, jeśli kapitan nie spełnia swojej higieny gospodarstwa. W tym przypadku istnieje możliwość zakażenia we krwi oraz możliwość szerokiej gamy chorób oczu.

Przeciwwskazania

Jak tatuaż mezhresnichny oka widać na zdjęciach w tym artykule. Kobiety z makijaż bardziej żywy i spektakularny. Ale mimo to, nie każdy może zrobić tego rodzaju procedury. Tak więc, makijaż permanentny oczu nie powoduje cukrzycy, w okresie ciąży i laktacji. Procedura jest przeciwwskazany u pacjentów z uszkodzeniami skóry, menstruacji. Zakaz posiadania sesji może służyć jako zapalenie wątroby, choroby HIV, epilepsję. To jest niemożliwe do przeprowadzenia postępowania na skórze, która jest podatna na blizny, a ludzie ze słabą krzepliwość krwi. Należy porzucić zdarzenie kosmetycznych w okresie choroby i zaostrzenie chorób przewlekłych. Nie należy wykonywać procedury chorób oczu i powiek.

Wszystkie ich choroby należy powiadomić pana wcześniej, w celu uniknięcia negatywnych skutków po zabiegach kosmetycznych.

koszt

Ma stosunkowo wysokich kosztów stałych makijażu oczu. Przestrzeń Mezhresnichnoe (zdjęcia, opinie potwierdzają skuteczność tej procedury, ponieważ kobieta po niej stają się bardziej żywe i piękne, eliminuje widocznych wad kształtu oka) panom z dużym doświadczeniem wypełnione w ciągu kilku minut, a w jednej z takich sesji będzie musiał zapłacić od 3 do 9 tys. Panie nie zaleca się zapisać, ponieważ procedura na niewykwalifikowanych specjalisty za niższą cenę, może prowadzić do bardzo smutnych konsekwencji.

Mezhresnichny tatuaż oczu: Opinie

Mezhresnichny tatuaż wieku ma najbardziej mieszane recenzje. Niektóre kobiety są zadowoleni z wyniku. Mówi się, że morze i na plaży wydawały mu się najlepiej. Jego oczy były „składa się” cały czas, i to nie musi poświęcać dodatkowego wysiłku. Dość panie tatuaż wieku iw życiu codziennym. Zwracają uwagę, że oczy zawsze wyglądają barwione, piękny i wyrazisty. Te kobiety mają mniej czasu spędzać na makijaż. Ta kategoria obywateli twierdzi, że w trakcie postępowania, nie czują bólu, ale wynik jest zachowana przez dłuższy czas (do 5 lat) i przerósł ich oczekiwania.

Mezhresnichny tatuaż oko zawiera recenzje negatywne. Zwracają oni uwagę wysoki koszt procedury jest wystarczająco długi okres zwrotu (do dwóch tygodni), obrzęk i zaczerwienienie w następnym dniu po sesji. Mówi się, że to zdarzenie, aby wykonać lepiej w weekend, kiedy nie ma potrzeby iść do pracy. Niektóre kobiety odczuwają ból w trakcie sesji, zwrócił uwagę na słabe wyniki kreatora, z którym musieli chodzić dość długi okres. Niektóre dać makijaż permanentny nie trwała miesiąc.

Niewątpliwie ta procedura nie jest przyjemne, ale wynik jest czasami przekracza wszelkie oczekiwania. Jeżeli przestrzeń mezhresnichnogo wiek tatuaż została wykonana prawidłowo, efekt kobiet zostały spełnione i żadne negatywne skutki tej procedury nie powoduje.