398 Shares 4993 views

produkty apteczne do twarzy

Zdarza się tak, że nawet najlepsze kosmetyki do twarzy nie podoba się nam ich efektywności. Ponadto, wiele z nich ma większą wartość niż niestety ograniczony do poziomu ich dostępność dla płci pięknej z niewielką dochodów.


Dlatego zebraliśmy małe łóżeczko najlepsze leki apteczne powinien wziąć pod uwagę każdej kobiety, którzy dbają o swój wygląd.

Wprowadzenie do funduszy aptecznych do osób, które nie mają bezpośredniego cel do pielęgnacji skóry, ale są w stanie pozytywnie wpłynąć na naskórek i wybaw nas od problemów.

1. "Aevit"

„Aevitum” – unikalny preparat farmaceutyczny, który zawiera witaminy A (palmitynianu retinolu) i witaminę E (octan tokoferolu), połączony roztwór oleju.

Aevit, silny antyoksydant, odmładza skórę na głębokim poziomie komórkowym i jest w stanie usunąć nawet głębokie zmarszczki w ciągu zaledwie 2-3 tygodniach stosowania.

Jak aplikować?

Wycisnąć na wyciągnięcie ręki i delikatnie kapsuły Aevitum, linie do masażu stosuje się do twarzy, omijając okolice oczu. Po 20-30 minutach, usunąć nadmiar oleju. Umyć nie jest konieczne.

Procedura ta jest najlepiej wykonać w ciągu 2-3 godzin snu, kiedy nie trzeba już wychodzić „na światło”.

Cena: 50-60 rubli.

2. retinowego maść

O retinowego maści (często nazywany po prostu „retinolka”) jest legendą! Maść całkowicie uszczelnia pory, reguluje pracę gruczołów łojowych, eliminuje korzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych można szybko poprawy skóry i zapewnia doskonałe działanie przeciw starzeniu.

Działanie tego wspaniałego pomocą sprawdzonych i przetestowanych w praktyce kosmetologów. Zalecane do użytku! Ponadto, maść pomogą pozbyć się trądziku, usuwa zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Może być stosowany punktowo.

Jak aplikować?

Nałożyć cienką warstwę na okładce, omijając okolice oczu i nie stosuje się w ustach! Pozostawić do całkowitego wchłonięcia funduszy. Jeśli używasz maści po raz pierwszy, po pierwszym zastosowaniu musi przejść 3 dni. Fakt, że izotretynoina, który stanowi część środków różnie działać na innym typie skóry.

Na przykład, jeśli masz suchą skórę twarzy, „retinolka” może powodować łuszczenie. Dlatego lepiej go przetestować, włożywszy na nadgarstku na jeden dzień, i upewnić się, nie istnieją żadne nieprzyjemne skutki uboczne. Wszystko w porządku? Zapraszamy do korzystania!

Nałożyć na twarz na 2-3 godziny przed snem, w celu uniknięcia pigmenty plamy w ciągu dnia.

Cena: 170-200 rub.

3. Maść "Solkoseril"

„Solkoseril” zawiera liczbę leczenia aminokwasy, pierwiastki śladowe, i jest biologicznie aktywnym środkiem pobudzającym. Ogólnie, „Solkoseril” jest przeznaczony do gojenia się ran i jest bardzo dobry na oparzenia pierwszego stopnia, ale zaradni pań jest z powodzeniem stosowany do odmładzania, ponieważ ma wiele zalet, które są bardzo przydatne dla skóry:

• przyspiesza proces redukcji komórek śródbłonka;

• wzbogaca skórę w tlen;

• ma silne działanie regeneracyjne;

• szybko likwiduje drobne zmarszczki, a nawet;

• napina owalu twarzy;

• ma niemal natychmiastowy efekt – efekt jest oczywiste po pierwszym użyciu.

Jak aplikować?

Za pomocą maści nie więcej niż dwa razy w tygodniu, wstępnie testował, że wprowadzone do nadgarstka, przez co najmniej 12 godzin (korzystnie w nocy). Zalecany do stosowania u kobiet w wieku powyżej 30 lat. Krem do twarzy najlepiej jest go używać, ponieważ żel silnie napina skórę, a jego dobroczynne składniki wnikają do naskórka gorzej bez osiągania warstw.

„Solkoseril” można dodać krem do codziennej pielęgnacji, jak również stosowanie jako maska na twarz, powodując noc. Okres stosowania, można wybrać własną rękę – od 2 tygodni do jednego miesiąca, ze względu na stan skóry.

maść Koszt: 180-200 rub.

4. "ENTEROSGEL" makaron

„ENTEROSGEL” jako lek medycyny, zyskuje na popularności ze względu na szybkie odzyskanie ciała po skutkiem zatrucia, jest więc coraz częściej można znaleźć w domu apteczce pogotowia. Ale niewielu wie, że to jest – to doskonałe narzędzie do pielęgnacji skóry, prawie natychmiast usuwa obrzęki.

Ostrzeżenie! W niektórych źródłach można znaleźć „ENTEROSGEL” zalecenie w sprawie rysunek nie tylko na skórę, ale także pod oczami, a nawet w nocy! Ostrzegamy – nie trzeba tego robić. Oznacza to bardzo silny i może uszkodzić skórę wokół oczu, wywołując podrażnień.

Jak aplikować?

Wstępnie oczyścić skórę. Jest to przydatne w leczeniu miękkiej peeling i pary twarzy w kąpieli wodnej. Następnie nałożyć ENTEROSGEL na okładce na 10-15 minut. Po płukaniu przy użyciu mineralnych niegazowana woda lub wywar z ziół.

If (zdarza się), po 5-7 minutach po nałożeniu, skóra twarzy zaczyna szczypać, natychmiast przemyć je! Mrowienie oznacza, że efekt jest już tam – wasze sygnały skórne, że nadszedł czas, aby zakończyć procedurę.

pasta Cena: 350-400 rub.

5. „zmniejszanie” maść

„Zmniejszanie” – znane środki „obscenicznej” choroby, która obejmuje ekstrakcyjnych użytecznych składników z oleju wątroby rekina zawierające omega-3, kwasy tłuszczowe i kilka bardzo przydatnych witamin. Maść jest często stosowane nie tylko zgodnie z jej przeznaczeniem, ale także do pielęgnacji skóry. „Zmniejszanie” szybko usuwa obrzęk z powierzchni, usuwa kręgi wokół oczu, sprzyja aktywacja naczyń krwionośnych, działa jako regenerator, począwszy naskórkiem naturalny proces regeneracji komórek.

Ostrzeżenie! Nie należy mylić maści „Relief” maść „szybką ulgę”, który został zaprojektowany, aby wyeliminować ból w mięśniach.

Jak aplikować?

Jako zwykły krem na noc. Nałożyć na okładce na 2-3 godziny przed snem. W przeciwieństwie do powyższych leków aptecznych, maść „Ulga” może być używane dla delikatnej skóry wokół oczu.

Cena Zwolnienie rury maść 28,4 g. – 340-380 rub.

Pełniejszy wykaz produktów farmaceutycznych do twarzy przedstawiony jest tutaj: produkty farmaceutyczne do twarzy.

Po raz kolejny przypominamy!

Przed zastosowaniem którejkolwiek z rekomendowanych obiektów na tej liście, to należy sprawdzić wcześniej reakcję skóry stosując preferowane środki na nadgarstku, co najmniej 12 godzin (a korzystnie – w nocy). Jeśli istnieje swędzenie, podrażnienie, peeling – wykorzystanie funduszy należy przerwać.

Pielęgnacja twarzy – delikatna sprawa, która wymaga czasu, staranne badanie przydatności zastosowanych środków, ze względu na ich rodzaj skóry. Na stronie znajdziesz http://foto-elf.ru nadal wiele porad dotyczących właściwej opieki dla odmłodzenia skóry, zachowania zdrowia i urody.

I chcemy, aby zawsze być atrakcyjne i nie zapomnij dać czas do siebie, ukochany.