873 Shares 5231 views

Co mówi znak: co spala lewe ucho

Predyktory ludzi mogą wyjaśnić każde zdarzenie pod kątem zgromadzonej mądrości. Osoba płonęła – wyjaśni, czkawka się zacznie – zostaną wyjaśnione. Niemal każdemu wypadkowi towarzyszy znak. Do co lewe ucho pali się? I to nie jest przypadek, jak mówią Popularne mędrców.

Zarejestruj: dlaczego lewe ucho spala

To wyjaśniają miłośnicy interpretacji. Jeśli twoje lewe ucho płonie, stało się przedmiotem dyskusji. Dlaczego nie prawo? Tak, w tym przypadku ludzie mają inny znak. Ale lewica jest rażącym kłamstwem, właśnie w tym momencie, że osobowości, o których wiesz, dyskutują. Są tak chętni do umycia kości, że "złapiesz" go na polu. Wydaje się, że osoba nie jest w stanie odbierać informacji ze struktur terenowych. W rzeczywistości esotericists, a po nich naukowcy zaczęli gromadzić fakty, które mówią, że nasze umiejętności nie są tak proste i studiował, jak myśleliśmy wcześniej. Oficjalna nauka jest ostrożna i nie uznaje, że znaki mają fizyczną podstawę. Ale z faktem, że ludzie komunikują się na poziomie pola, nikt się nie spierać. Okazuje się więc, że dana osoba czuje, że rozmawiają o nim, dlatego jego lewe ucho spala. Tu zbiegają się oznaki różnych narodów. Nikt inny nie wyjaśnia tego "lewego podniecenia" uchem w jakikolwiek inny sposób. Wszystkie są jednoznaczne w ich interpretacji. Znak "do którego opuszcza się lewe ucho" to jeden: Czynisz bezstronne plotki. Co należy robić w tej sytuacji? Tak, po prostu się śmiać z windbag!

A jeśli twarz i uszy płoną?

Znak jest taki: boisz się za to, co znaczy świat. Wyjaśnienie tego faktu jest również możliwe na podstawie teorii informowania o energii. Jeśli twarz jest zarumieniona z auricles, to po prostu czujesz, że niezadowolenie pewnej osoby jest skierowane do ciebie. Ponieważ myśli błyskawicznie odlatują, to również dostaje informacje o mózgu w czasie, gdy jest wydany na świat. Mechanizmy, które pozwolą, aby te dane wpadły w twoją świadomość, nie. Nie każdy ma jasność czy uczucie. Dlatego ciało reaguje w taki oryginalny sposób.

Medyczne wyjaśnienia

Co ciekawe, ale obserwacje uczonych dowodzą, że każdy znak jest poprawny. Do co lewe ucho pali się? Przypomnij: dyskutujesz. Twarz się pali – oni cię skarżą. A co się dzieje, gdy ktoś się wstydzi? Poprawnie, jego skóra reaguje z zaczerwienieniem i zwiększonym przepływem krwi. Okazuje się, że nie zdając sobie z tego sprawy czujemy wstyd, gdy nieznana osoba w tej chwili jest niezadowolona z naszych działań. To znaczy, jesteśmy w stanie dostrzec emocje osoby, która jest daleko, o czym nie myśleliśmy, być może zapominaliśmy o jego istnieniu! Okazuje się, że nasz mózg nie tylko odczuwa, ale także reaguje na jego myśli! Lekarze oczywiście są bardziej ostrożni w swoich sformułowaniach. Odkryli tylko mechanizm, który powoduje, że krew płynie do uszu. Za to odpowiedzialna jest zwiększona aktywność mózgu. I dlaczego konwersje nagle zaczynają działać szybko? Naukowcy nie mają na to odpowiedzi. Ezoteryka są tutaj bardziej szczegółowo wyjaśnione.

Wyjaśnienie oczywiście jest kontrowersyjne. Tylko, jak mówią ludzie, wierny jest znakiem. Jeśli ucha się psu, umyjesz kości. Policzki się rumień – boją się. Prawe ucho rozbłysło – jesteś chwalony. Jak inaczej wyjaśnić to jest nieznane!