325 Shares 8908 views

Dragon-Libra (mężczyzna): cechy charakterystyczne i tajemnice osobowości

Znaki astrologiczne i horoskop wschodni to świetny sposób, aby zdalnie odczytać naturę osoby. Biorąc pod uwagę znak horoskopu, wraz z rokiem urodzin, można uzyskać zarówno charakterystykę osoby, a tym samym wskazówkę do działania: jak ją przyciągnąć lub jak z nią współdziałać.

Smok i Waga

Na przykład można rozważyć taką kombinację znaków astrologicznych i zodiakalnych, jak Smok i Waga. Człowiek opisany w artykule będzie oglądany pod różnymi kątami, w różnych rolach społecznych: jako partner, jako osoba biznesowa, jako osoba. Umożliwia to zrozumienie sposobów najlepszej interakcji z nim w różnych sytuacjach. Dragon-Libra (męski), którego charakterystyczna cechą jest przedstawiona poniżej, jest modelem doskonałej kombinacji cech.

Charakterystyka ogólna

Ludzie urodzeni w roku Smoka różnią się przede wszystkim w nieodwracalnej energii życiowej. Udało im się z powodzeniem radzić sobie z wieloma rzeczami w tym samym czasie, nie boją się nowych początków i nie przechodzą przed kłopotami. Wewnętrzny ogień rozpala pasję w nich, co staje się uosobieniem siły charakteru – notorycznego rdzenia, który jest konieczny dla każdej osoby, zwłaszcza mężczyzny.

W przeciwieństwie do tego, zodiakalny znak Libra jest uosobieniem umiaru, spokoju, dążenia do harmonii i równowagi. Men-Libra – naturalne estetyki, potrafią zwrócić uwagę na małe rzeczy, skrupulatnie budując obraz rzeczywistości tak, że jest blisko ich ideału.

Jeśli więc zadamy pytanie, która osobowość jest najbardziej harmonijna z punktu widzenia astrologii – jest to tylko Dragon-Libra (człowiek). Cechą charakterystyczną tego horoskopowego tandemu jest fuzja namiętnej natury Smoka i miękkości Wagi, co prowadzi do prawdziwej złotej średniej osobowości osoby.

Praca i Kariera

Znak Dragon-Libra jest wyjątkowo kreatywnymi ludźmi. Potwierdza to naturalna skłonność Wagi do wszystkiego pięknego. Ci ludzie wiedzą, jak docenić, a co najważniejsze, zrozumieć sztukę jak nikt inny.

Smok z jego istotną energią może zabrać nietypową, niezwykłą rzecz. Nie spotykając się z konkurentami na tej drodze, niewątpliwie odniesie sukces w wybranym polu. A kiedy się spotyka, łatwo obejmie ich dzięki zdolności do podejmowania najtrudniejszych i najbardziej ryzykownych decyzji.

Ale w tym samym czasie Dragon-Libra – człowiek, którego charakterystyka ujawnia mu osobowość "wolnego artysty" – może być doskonałym liderem.

Dzięki uprzejmości, uczciwości, delikatności, osobliwej dla Wagi, pozwoli mu łatwo odgadnąć najmniejsze zmiany w stosunkach między podwładnymi i ich uregulowania. A odwaga i pewność Smoka spowodują żelazną dyscyplinę w powierzonym mu przedsięwzięciu.

Życie osobiste

Dragon-Libra – człowiek, którego cechy wskazują, że może przyciągnąć więcej niż jedną kobietę. On wie, jak pięknie dbać o wybraną osobę, prawie niemożliwe jest od niego odczuwalne niezgrabne pochwały czy wręcz absurdalny prezent. Z wybranym, taki człowiek będzie uprzejmy i czuły, rozpozna osobę w niej i nigdy nie odsłania jej gorliwych ultimatum lub zakazów.

Jednocześnie energia Smoka daje mu silną pasję i – w konsekwencji – przywiązanie. Jeśli człowiek urodzony pod znakiem Wagi w kolejnym roku na wschodnim horoskopie może długo i starannie wybrać wybraną osobę, a nawet po wybraniu się wątpić, czy zasługuje na jego miłość, Waga Ryba jest osobą, która nie wahałaby się pogrążyć w pasji swoją głową i wolą Bardzo mocno kochaj swojego towarzysza przez długi czas, a nawet całe życie.

Tak więc Waga-Smok to człowiek, którego charakterystyka mówi, że jest wspaniałym towarzyszem życia, utalentowanym pracownikiem i menedżerem, ciekawym i przyjemnym rozmówcą.