301 Shares 6736 views

Lekkie desery na 5 minut. Desery łatwe gotowanie

Co lekkie desery wiesz? Nie? Następnie przedstawiła artykuł jest specjalnie zaprojektowany dla Ciebie. Dzięki niej dowiesz się, jak w ciągu kilku minut można przygotować pyszne domowe cukierki, a następnie przedstawić je do tabeli.


Należy zauważyć, że dziś istnieje tak wiele różnych receptur, z których można dokonać całkowicie różne desery lekkie. W tym artykule zaprezentujemy najbardziej przystępne i najprostszych sposobów, które nie wymagają dziwaczne i drogich składników.

Pyszne i lekki deser bez pieczenia

Głównym składnikiem tego przysmaku serwuje wyśmienite sery. Dlatego prezentowane danie można przygotować dla małych dzieci, które są niezwykle potrzebne elementy, takie jak wapń.

Tak więc, aby uczynić a la carte lekki deser z twarogu, musimy:

 • twaróg delikatny grzywny – 400 g;
 • kremowy jogurt naturalny – 400 g;
 • Pestki śliwek – 25 jagody;
 • orzechów łuskanych, – 25 sztuk;
 • ciecz miodu – O '75

Sposób wytwarzania

Lekkie desery są nazywane jako takie nie tylko dlatego, że po wypiciu nie powodują uczucie ciężkości w żołądku, ale również ze względu na fakt, że ich przygotowanie nie zajmie dużo czasu i wysiłku.

Aby wykonać domowy smakołyk, delikatny ser trzeba przetrzeć przez sito, a następnie dodać kremowy jogurt i bitą jednorodnej masy za pomocą miksera.

Po otrzymaniu podstawy niezbędne do parowego śliwki we wrzącej wody twaróg przemyć je dokładnie i pocięto na paski. Po czym przeprowadza się płukania orzechów stoczni, wysuszyć na patelnię i szlifować tolkushkoy.

Formowanie i służyć

Niewielu tylko wiedzieć, jak przygotować lekkie desery. Bardzo ważne jest, aby nauczyć je do tabeli. W tym miękkim masy skrzepu wymaga rozprowadzania na kremanki, i położyć go na miękiszu orzecha słoma z suszonych śliwek i wlewać płyn miodu.

Lekkie desery w 5 minut z truskawek i bananów

Aby dokonać szybkiego uczta dla świąteczny stół, należy przejść zakupu:

 • dojrzałe banany – 4 szt;
 • Świeże truskawki (zablokowany i może być używany) – około 300 g;
 • Nakrętki (lepiej podjąć orzechy, posiekane) – 4 dużej łyżki;
 • piasek drobny cukier – 5 dużych łyżek.

Sposób wytwarzania

Desery proste gotowanie najbardziej popularne wśród tych, którzy nie lubią stać przy kuchence, znaczną część swojego wolnego czasu. Jeśli należysz do tej kategorii osób, proponujemy użyć następujących szczególnych przepis.

Aby dokonać takiego przysmaku, konieczne jest, aby umyć truskawki, pokroić na ćwiartki, a następnie wypełnić z cukrem i postawić na ogniu. Po smaczne i pachnące berry jam jest gotowa, wymagane jest zdjąć z ognia i całkowitego ostygnięcia.

Choć jam ostygnie, można przystąpić do przetwarzania bananów. Owoce powinny być obrane, podzielone na pół i umieścić go w misce blendera. Trzepaczka ten produkt jest zalecana, dopóki nie otrzymasz jednolitą papkę.

Między innymi należy prać oddzielnie orzechy, wysuszyć w piecu mikrofalowym i zemleć stosując tolkushkoy.

Proces kształtowania i doprowadzania tabela

Domowe desery (najlżejszy) są bardzo popularne wśród łakomczuchów. Po tym wszystkim, ich wytwarzania, trzeba tylko kilka minut.

Gdy jam truskawki nie ostygnie, należy przystąpić do formowania dodatkami. Puree z banana tego wymagane jest rozpowszechniany kremanki, pokryj je warstwą jagód jam posypać zmielonych orzechów. Przed członków obsługujących rodziny powinien być gotowy do dekoracji deser ze świeżych truskawek.

Zrób bezy

Według jego smak deserów światła przez 5 minut w żaden sposób gorsze od tych, które przygotowują się przez długi czas. Dlatego w tym artykule postanowiliśmy zaprezentować Wam kilka przepisów na taką właśnie szybką ucztę.

Jednym z najbardziej ulubionych deserów dorosłych i dzieci jest beza. Aby zrobić to w domu, trzeba kupić:

 • Białka jaj – od 4 duże jajka;
 • piasek-cukier nie jest bardzo duża – 2/3 filiżanki;
 • sok z cytryny – mała łyżeczka;
 • Orzeszki zgnieciony – korzystanie do woli.

podstawy gotowania

Przed dokonaniem tego deseru, należy ostrożnie oddzielić białka od żółtek i umieścić je w komorze chłodziarki. Po ochłodzeniu produkt, należy usunąć, dodać sok cytrynowy i mieszać za pomocą miksera, aż puszystej pianki. Jednocześnie stopniowo do białek trzeba wlać niezbyt dużą cukru. W wyniku długiego i intensywnego mieszania trzeba uzyskać słodki stabilną pianę.

proces pieczenia

Po dokonaniu solidną podstawę dla bezy, powinna ona być umieszczona w strzykawce gotowania i wycisnąć pięknie na papierze do pieczenia. Posypać zgnieciony produktów prażone orzeszki ziemne, muszą być natychmiast umieszczony w bardzo gorącym piekarniku. Przygotować bezy powinny być, o ile ich całej grubości propechetsya i nie będzie się ciało stałe.

Jak przedstawia tabela?

Po łatwym i deser jest gotowy, musi być starannie usunięte z papieru do gotowania i umieścić na talerzu. Podawać uczta dla dzieci i innych członków rodziny powinny być schłodzone w stanie posiadania herbatę razem.

Nawiasem mówiąc, jeśli masz wolny czas, to beza może być oddzielnie przygotowany budyń, które powinny być stosowane do jednego z produktów i dołączyć do niego więcej. W rezultacie, można uzyskać bardzo smaczne i wysokokaloryczne ciastko.