92 Shares 3749 views

Dowiedz się, jak dodać muzykę do telefonu iPhone za pośrednictwem „Aytyuns”

IPhone – trendy zaawansowany gadżet. Wszystkie jego funkcje, a co ty na to. uosabia on wszystkich możliwych osiągnięć nowoczesnych smartfonów. Jednym z jego wielu funkcji – odtwarzanie muzyki w doskonałej jakości.


Muzyka dla iPhone

Domyślnie aplikacja ma „Muzyka” w iPhone, ale jest pusta – aby dodać do melodii z własną rękę i spróbować być użytkownikiem. O tych samych rzeczach i muzyki za połączenia i SMS – standardowych melodii, oczywiście, jest obecny, ale do personalizacji urządzenia, jak byłoby pożądane, aby umieścić swoje dźwięki. IPhone, jak wszystkie nowoczesne telefony i smartfony, może odtwarzać muzykę popularnym formacie MP3. Jest za muzykę do słuchania w urządzeniu. Dzwonki nie są również format bardzo popularne. Rozszerzenie pliku dzwonki – .m4r i są ograniczone w czasie odtwarzania 40 sekund. Ale nie dajcie się przestraszyć, korzyści z melodią na wyzwanie często nie ma potrzeby zmiany, i jako gotowy produkt takie pliki są łatwe do znalezienia w Internecie. Przesłać je na tym samym telefonie nie będzie łatwe.

Jak umieścić muzykę na iPhone

Na pierwszy rzut oka wydaje się to łatwe zadanie, ponieważ nie przeprowadzono jak w innych telefonach – łatwy załadunek jak dysk flash USB lub pobierania w Internecie bezpośrednio w przeglądarce smartfonu. W związku z tym, że nowi właściciele są często pojawia się pytanie: „Jak dodać muzykę do telefonu iPhone?”

Poprzez „Aytyuns” – to najprostszy i najdokładniejszy odpowiedź. „Aytyuns” (iTunes) – darmowy program firmy Apple, przeznaczony właśnie do takich celów – iPhone personalizacji, załadunek muzyka, dzwonki, zdjęcia, obrazy, książki, jak również do tworzenia kopii zapasowej iPhone na komputerze.

instrukcja

Jeśli nie mają już pobrać z oficjalnej strony iTunes Apple'a, zainstalować go na komputerze i uruchomić. Jak dodać muzykę do telefonu iPhone za pośrednictwem „Aytyuns”? Całkiem proste! Aby rozpocząć, podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Po automatycznie zainstalować niezbędne sterowniki, iPhone zostanie wykryty, a program jest wyświetlany w lewym okienku. Wybierz ją, klikając myszką. W centralnej części programu można zobaczyć wiele informacji osobistych o gadżecie, a także pewną liczbę kart, które są zaprojektowane, aby dodać do iPhone różnej zawartości. Teraz jesteśmy zainteresowani w zakładce „Muzyka”. Ale tak długo, jak trzeba się przygotować utwory, które chcesz usłyszeć na swoim urządzeniu.

Pobieranie muzyki z iTunes

Apple myśli się, jak dodać muzykę do telefonu iPhone za pośrednictwem „Aytyuns” kupując licencjonowanych utworów i pobieranie jest już dostępna na komputerze. iTunes – to nie tylko program do synchronizacji telefonu iPhone z komputerem, ale także wielofunkcyjny odtwarzacz muzyczny, a także ogromny sklep muzyczny i filmy.

W celu pobrania muzyki ze sklepu „Aytyuns”, należy zalogować się w programie pod Apple ID, a następnie wybrać swoje ulubione utwory i je kupić. Po zakończeniu pobierania zakupionych muzyka pojawi się w oknie w sekcji „Music”. Można go znaleźć po lewej stronie, pod „Media Center”.

Aby trafić iTunes istniejącą muzykę, trzeba przeciągnąć i upuścić pliki do okna programu. Są one wyświetlane w tym samym miejscu, w „Mediatheque”.

Podobnie w „Aytyuns” dzwonki można pobrać pliki: je kupić w sklepie lub pobrać z Internetu i przeciągnij go do programu. Oni znajdują się w „Mediatheque” w „Dźwięki”.

Pobieranie muzyki na iPhone

Teraz, gdy utwory muzyczne są przygotowane, można wrócić do iPhone. Kliknięcie na „Music” w centralnej części okna, trzeba zaznaczyć „Synchronizuj muzykę”. Zauważ, że to chcesz pobrać na iPhone – całą bibliotekę lub składu niektórych artystów lub gatunków. Zrobił to samo z zakładki „Sounds”, jeśli chcesz, aby pobrać dzwonki do smartfonu.

Teraz, gdy wszystko jest już gotowe, wystarczy wcisnąć przycisk „Zastosuj” lub „Sync” w dolnej części okna. Zauważ, że jeśli aplikacja „Music” na iPhone pobraniu dowolną kompozycję, w synchronizacji z „Aytyunsom” zostaną one usunięte! Program na pewno o tym alercie, a jeśli się zgadzasz, rozpocząć synchronizację. Poczekaj, aż zostanie zakończone i można sprawdzić swoje ulubione piosenki na iPhone. To wszystko o tym, jak dodać muzykę do telefonu iPhone za pośrednictwem „Aytyuns”!