703 Shares 5169 views

Pływający „iPhone 4”: co robić i jak to naprawić

Jeśli uważasz, że urządzenie mobilne iPhone będzie zawsze działa bez błędu, chcemy, żebyś był zdenerwowany: każde urządzenie na iOS mogą napotykać awarie oprogramowania. Istnieją sytuacje, gdy unosi się na ekranie „iPhone 4”, lub reaguje, ale zdarza się w niewłaściwej formie. Z reguły niewielu w obliczu podobnych problemów, i od tego możemy wywnioskować, że nie wiedzą, co zrobić w takiej sytuacji. W rzeczywistości, istnieje kilka sposobów, dzięki którym można rozwiązać podobny problem, i to o nich mówimy dzisiaj. Po wybraniu jednej z opcji będzie w stanie postępować zgodnie z instrukcjami bez najmniejszych problemów, aby ponownie uruchomić urządzenie mobilne i dostosowania go do trybu normalnego.

svayp

Załóżmy najpierw przeanalizować kwestię, jak przeciążenie „iPhone 4”, gdy jest w trybie normalnym, a ściślej mówiąc, nie było żadnych zamarza, czujnik reaguje bardzo dobrze, wszystkie przyciski reagują. Trzeba nacisnąć wyłączenie urządzenia mobilnego, jest również „przebudzenie”. Przytrzymać przycisk, aż na ekranie nie pojawia się dwa zdania: „anulować tę operację” „Wyłącz telefon” lub Teraz trzeba dotknąć palcem lewej stronie określonych klawiszy, które pojawiły się na ekranie, a nie odrywając rąk przesunie się w prawo. Taki gest jest nazywany „swipe”. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, w tym przypadku, urządzenie mobilne powinno rozpocząć.

szalupa

Teraz trzeba czekać do momentu, gdy na ekranie telefonu wyłącza się, a następnie ponownie naciśnij przycisk zasilania, ale nie trzymać go. Jeśli zastosujemy się do instrukcji, a następnie na ekranie powinno pojawić się silne logo producenta, a telefon będzie po pewnym czasie, aby być w pełni załadowany.

Ale co, jeśli wisiał „iPhone 4”, ale ta metoda nie pomoże, ponieważ przyciski nie reagują? W tym przypadku trzeba skorzystać z instrukcji, że dajemy poniżej.

Pływający „iPhone 4”, co zrobić w tej sytuacji

Przyjrzyjmy się teraz drugą wersję iPhone urządzeń mobilnych restarcie. Ten przykład wykonania może być nazywany wymuszone, i nadaje się w takim przypadku urządzenie jest całkowicie lub częściowo nie chce pracować w trybie standardowym.

Pamiętaj, że Twój komunikator można ponownie uruchomić z dowolnego stanu, to zajmie tylko wiedzieć dlaczego unosił „iPhone 4”, co z nim zrobić i jak doprowadzić ją do życia.

Tak więc, należy nacisnąć i przytrzymać tylko dwa główne przyciski – Power i domu. Powinno to odbywać się przez pewien okres czasu (co najmniej dziesięć sekund). Nawet jeśli będzie wytrzymać te dwa przyciski naciśnięty dłużej, ekran musi być całkowicie ugaszony. Następnym krokiem jest puścić klawiszy jednocześnie. W niektórych przypadkach, gdy jest logo producenta, urządzenie rozpocznie pobieranie, po którym urządzenie zaczyna działać w trybie standardowym.

Niestety, to nie może się zdarzyć, ale wówczas będzie zobowiązany do naciśnij przycisk zasilania i przytrzymaj go.

Jeśli wisiał „iPhone 4” co robić teraz wiesz, przede wszystkim, spróbuj wymuszonego opcję restart. Dzięki zastosowaniu powyższej metody, można wykonać powyższe czynności, nie tylko dla iPhone, ale także dla iPada. Aby skorzystać z tej procedury w sposób regularny nie zaleca się odnosić do niego tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne, ponieważ może to spowodować uszkodzenie mobilny system operacyjny urządzenia.

sterowanie dotykowe

Będziemy teraz rozważyć, co zrobić, jeśli nie próbować ponownie uruchomić pomaga. Jak już zapewne wiecie, zarządzać urządzenie mobilne może zrobić bez pomocy klawiszy. Producentów uznaje się, że ekran dotykowy może jeszcze przetrwać przycisk, ale niewielu wie, jak taki sposób, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie, a co najważniejsze, jak uruchomić go ponownie, gdy urządzenie nie odpowiada.

Więc zależny „iPhone 4”, co robić – nie wiesz, jak tradycyjne kontrole odmówić pracy. Aby przełączyć urządzenie sterujące je tylko za pomocą ekranu, należy włączyć specjalną funkcję wspomagających Touch. To wszystko, co chcieliśmy udostępnić jako część materiału. Mam nadzieję, że przedstawione wskazówki pomogą Ci w rozwiązywaniu napotkanych trudności z urządzenia mobilnego.