348 Shares 8084 views

Najlepsze Smartfony: ocena. Który smartphone jest najlepszy z wszystkich funkcji na świecie?

Więc dzisiaj, twoja uwaga zostanie przedstawiony do najlepszych smartfonów. W ogóle, to jest dość trudno zdecydować w tej sprawie. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że każdy ma inne potrzeby klientów. A więc tylko pewien model telefonu będzie najlepiej dla wszystkich. Ale, mimo wszystko, zawsze można znaleźć kompromis. Najlepsza z najlepszych smartfonów, zaprezentował dzisiaj na swojej uwagi, co do zasady, zmieści się niemal wszyscy. Najważniejsze – aby zdecydować, co chcesz. I wtedy nie będzie wybór jest straszna.


Samsung SM-G920F Galaxy S6

Zacznijmy od tego, co jest najlepszy smartfon na świecie – taki, który będzie się różnić w ich funkcjonalności, jakości i ceny. Oczywiście, w zależności od osobistych preferencji. Więc trzeba bardzo się starają, aby dokonać właściwego wyboru. Ale jeśli cena nie jest tak ważna jak proponowanych funkcji, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na model „Samsung Geleksi- Es-6”.

„Samsung” – to jest przyzwoity producent. I oferuje w zasadzie najlepsze smartfony. To prawda, że dla wszystkich. Proponowany model będzie kosztować około 20-25 tysięcy rubli. A jednocześnie będzie można rozkoszować się z jego możliwościami.

Na przykład, przekątna 5,1 cala tutaj, co jest wspaniałe, nawet dla gier i surfowania w sieci. Wewnętrzna pamięć – 32 GB, istnieje możliwość podłączenia dodatkowych kart do 128 GB. 3 GB pamięci RAM, a procesor – 8 jądra o częstotliwości 2,1 GHz. Być może jest to najmocniejszy model, który można sobie wyobrazić. Najlepszy smartfon dla funkcji – Samsung SM-G920F Galaxy S6. Kamery z nim, jak w większości nowoczesnych telefonów, dwa – przedni (5MP) i tylny (16 megapikseli). Aluminiowa obudowa, która chroni przed uszkodzeniami. Ale mieszkać tylko na jednym modelu smartphone nie jest konieczne. W dzisiejszym świecie istnieje wiele alternatyw.

Sony Xperia Z2

Na przykład, należy zwrócić uwagę na pozycje „Sony”. Dziś są one bardzo popularne wśród młodych ludzi. Który smartphone jest najlepszy? Oczywiście, zależy od ciebie. Ale jeśli „Samsung Geleksi-Es-6” naprawdę nie jak, należy spojrzeć na więcej opcji budżetu – Sony Xperia Z2.

Ekran tego telefonu jest nieco większy – 5.2 cala. W przypadku książek, Internetu i gier odpowiednich. Dodatkowo, wyświetlacz jest chroniona za pomocą specjalnej szklanej hydrofobowe. Więc można użyć smartfona nawet w deszczową pogodę. Czasami jest to bardzo przydatne.

RAM 3 GB i wystarczająco dużo miejsca – 16 GB. Istnieje również możliwość podłączenia specjalnej karty do 64 GB. Dla wielu zaawansowanych użytkowników więcej niż wystarczająco. Procesor jest również bardzo silny – 4 rdzenie na 2,3 GHz. Ale aparat z przodu daje „Samsung”. To 2,2 megapiksela. Ale tylny aparat jest lepsze – 20,7 megapikseli. Całkiem przyzwoita wydajność. Jest taki model, oczywiście, tańsze – około 18 000 rubli. Prawdopodobnie wszystkie najlepsze smartfony będą miały podobne właściwości do już oferowanych nam opcji. Tylko nie zawsze. Po tym wszystkim, nowoczesne techniki rynku tak zróżnicowane! Więc musimy ostrożnie spróbować znaleźć tam jest tani, ale nie mniej potężny telefon.

LG H818P

Ponadto, ocena wydaje się trochę nietypowy producenta. Ten LG. Telefony te są zazwyczaj bardzo dobre. Ale tutaj jest najlepiej zadzwonić do nich trudne. Choć zdarzają się wyjątki. Na przykład, jak w naszym przypadku. LG H818P – jest to bardzo dobre rozwiązanie dla fanów producenta. Jeśli nie początkowo szczególnie skłonny do produktów LG, nie można zwrócić uwagę na proponowaną telefonu.

Warto ten model nie jest tak tanie – około 38 000 rubli. Fakt, że jest to prawdopodobnie najlepszy smartfon chroniony na całym świecie. Po tym wszystkim, jest on ozdobiony skóry naturalnej. Być może to z tego powodu, że model jest drogie. W ogóle, od nowoczesnego smartfonu nie różni się zbytnio. RAM 3 GB tu zwykle – 32 GB. Ponadto, istnieje możliwość podłączenia karty objętości do 128 GB.

Ale aparat w LG H818P proszę. Oni, podobnie jak wiele modeli, dwa – przednie i tylne. Pierwsza jakość oferty 8 megapikseli, drugi – na 16 megapikseli. Bardzo dobre wyniki, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecność rezolwerem i uśmiechu. Procesor w telefonie 6-core, taktowany zegarem 1,8 GHz. Zazwyczaj ten model jest idealny do nauki i rozrywki. Plus, z nim można mieć pewność co do skuteczności gadżetu. Trudno złamać. Czasami jednak po kilku latach eksploatacji należy odesłać telefon do naprawy. Zazwyczaj występują problemy systemowe związane z aktualizacji lub uszkodzenie ekranu dotykowego. Ale jeśli przestrzegać zasad pracy, to jest możliwe, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów. LG H818P zadowolony z faktu, że jest on dobrze chroniony. Oczywiście, model może być uszkodzony. Ale muszę spróbować bardzo ciężko.

Samsung Galaxy Note 4 N910C

Najlepsze smartfony, szczerze mówiąc, nie różni się zbytnio od siebie. Dlatego też, jeśli nie szczególnie jak już proponowanego modelu, możliwe jest, aby zwrócić się do Samsung Galaxy Note N910C 4. Jest całkiem przyzwoity telefon z „Samsung”. I kosztuje nieco tańsze niż „Geleksi ES-6”. To będzie kosztować około 20 000 rubli. W tym przypadku dostaniesz dobrych okazji.

Niektórzy nawet twierdzą, że Samsung Galaxy Note N910C 4 – jest to najlepszy smartfon na świecie. To nie jest bardzo drogie, ale bardzo funkcjonalny. Z tą opinią nie zgadza. Po tym wszystkim, za niewielką opłatą można uzyskać dobrze chroniony smartfon, który będzie cię zadowolić dłuższego czasu pracy. Oparty system operacyjny „Android” jest łatwo zaktualizowane, CPU 8 rdzeni na poziomie 1,9 GHz, pamięć RAM jest więcej niż wystarczająco – 3 GB.

Dzięki wbudowanej pamięci, zbyt, wszystko jest w porządku – 32 GB. Spośród nich około 2 odbywa się z systemu operacyjnego i zasobów telefonicznych. Ale jeśli 30 GB to za mało, zawsze można wstawić do Samsung Galaxy Note N910C MicroSD 4 dodatkowy format karty pamięci. To prawda, nie ma ograniczenia – nie powinna przekraczać 128 GB. Być może, jednak maksymalna kwota.

Aparat jest również godne uwagi. Oni, podobnie jak wiele telefonów, dwa. Z tyłu ma flash, autofocus, wykrywanie twarzy i uśmiechu, a jakość 16 megapikseli. Ale przedni aparat jest nieznacznie gorszy na tych wskaźników – 3.2 megapikseli. Ale zdjęcia będą nadal otrzymywać jakości. Powered Samsung Galaxy Note N910C 4 w trybie aktywnym, należy użyć około 3 dni. Wystarczy, aby ciągle bawić przy pomocy tego gadżetu i zawsze pozostawać w kontakcie. W tym modelu, można nawet użyć nowoczesnej sieci 4G.

HTC One M9

Znowu: najlepsze smartfony w jego możliwości są często podobne. Tylko wśród nich istnieją pewne różnice. Mniejsza, ale czasami bardzo ważne. Jeśli potrzebujesz telefonu naprawdę wysokiej jakości, który będzie służył przez długi czas, a następnie zwrócić uwagę na HTC One M9.

Jak większość analogów, model ten ma standardowe funkcje – mocny procesor (w tym przypadku bardzo silny – 8 rdzeni 2 GHz), dobre RAM – 3 GB pamięci konwencjonalnej tu również dość – 32 gigabajtów. Jednak system operacyjny w tym modelu, być może inny. Opiera się również na „Android”, ale to jej wersja 5.0. W tej chwili jest to najnowsza. Poprzednie modele miały wersję z 4,1 do 4,4. Ale aktualizować system operacyjny w telefonie już nie jest taki problem.

Aparat w HTC One M9 podoba, a może przede wszystkim – koła wyklucza jakość 4 megapikseli (dla porównania: kamerę o średniej ofercie od 2 do 3 MP), a tył – 20 megapikseli. W tym przypadku, masz wielką szansę, aby strzelać wideo w formacie Full HD. Twoje filmy i zdjęcia będą różne prostu niezwykła jakość. Zwłaszcza jeśli używasz automatycznego ustawiania ostrości lub lampy błyskowej.

Model ten działa przez długi czas. W trybie gotowości około 2 miesięcy i aktywnego używania – 4 dni. To prawda, że rozmiar HTC One M9 nie pasuje do wszystkich. Ten elegancki telefon jest dobry, ale także wyróżnia się dużą objętość. Przeciwnie, może być przypisana do kategorii „Best Smartphone modele dla mężczyzn.” Samica dłoni HTC One M9 jest mało prawdopodobne, aby zmieścić. Chociaż jeśli naprawdę chcesz, to warto.

Samsung Galaxy S5 G900F

I nadal, aby nasz ranking najlepszych smartfonów. Jak już zostało tutaj powiedziane, „Samsung” ukazuje się całkiem dobrze. Więc można kupić Samsung Galaxy S5 G900F. Design, styl, jakość i wydajność – to właśnie sprawia, że ten wzór specjalnego.

Średnio cena tego typu smartphone jest około 20 000 rubli. Czasami można znaleźć narzędzie Samsung Galaxy S5 G900F nawet 15 tys. W porównaniu do wielu rówieśników jest bardzo dobrą ceną.

Podobnie jak w większości przypadków, w tym telefonie RAM 2 GB wbudowanej – 16 GB. Rdzeń procesor 4 o częstotliwości 1,9 GHz. Wielu powie, że to nie jest tak dobrym rozwiązaniem. Dla fanów najnowszych technologii, tak to jest. Ale przeciętny kupujący wolą model dla 15-20 tysięcy więcej niż „cool”, ale 3-4 razy droższe. Zwłaszcza, jeśli problem z budżetem.

Który smartfon jest najlepszy do fotografowania? Samsung Galaxy S5 G900F – świetnym rozwiązaniem. Jednak tylny aparat jest następnie pompowana się trochę – to tylko 2 megapikseli. Ale z tyłu sprawia, że piękne zdjęcia z jego 16 megapikseli. Z autofokusem i lampą błyskową. Czasami te możliwości są niezwykle użyteczne.

Jakość komunikacji w Samsung Galaxy S5 G900F może być szczęśliwy tylko. To prawda, jeśli liczyć na aktywne korzystanie z sieci 4G, trzeba wybrać inny telefon. Tutaj nie ma takiej możliwości. Ale 3G działa równie dobrze.

Co można powiedzieć o jakości całości? To podoba. Zwłaszcza na ekranie. chroniony za pomocą specjalnej szklanej przed zadrapaniami, kropli i wilgoci. Ale panel boczny nie jest szczególnie wysoka jakość. Jeśli spadnie na asfalt z dużej wysokości, najprawdopodobniej, nie będzie pęknięć. Więc musimy być bardzo ostrożny z tego modelu.

Sony Xperia Z3

Jeśli nadal nie mają niczego, co mogłoby być interesujące zauważyć, że jest to możliwe, aby wyglądać Sony Xperia Z3. Nic specjalnego z tego modelu nie powinna czekać – ona, podobnie jak wszystkie poprzednie, tylko zajmuje godne miejsce wśród współczesnych telefonów.

Przekątna – 5,2 cala, system operacyjny „Android 4.4”, procesor 4-rdzeniowy 2,5 GHz. Jednak istnieje 4G-sieć. Sony Xperia Z3 – to jest telefon najnowszej generacji. I kosztuje 30 000 rubli. RAM bit – 3 GB wbudowanej – 16. Jeśli przestrzeń nie jest wystarczająca, można wstawić specjalny kart microSD do 128 gigabajtów. Z przodu stoi kamera, choć słaby – 2,2 megapikseli. Ale godne tyłu – 20 megapikseli. Istnieje możliwość filmowania w rozdzielczości Full HD.

Obudowa na Sony Xperia Z3 i trwałej jakości. Jest dobrze zabezpieczone przed upadkiem i innych urazów. Więc z tego typu smartphone, można nawet angażować się w aktywne uprawianie sportu. Jeśli spadnie z dużej wysokości modelu jest mało prawdopodobne, aby zostać uszkodzone.

Nokia 5800

Być może najlepszy smartfon budżet ostatnia generacja – to Nokia 5800. Ten model jest nadal cieszy wielu z jego jakości. Ale jest to dość trudne do zakupu – Nokia 5800 ExpressMusic został wycofany ze sprzedaży. Jeśli można znaleźć numer telefonu, nie pożałujesz.

W rzeczywistości, ta opcja jest bardziej odpowiedni do nauki i pracy, niż w przypadku gier. Stary system operacyjny „Symbian” nie jest w stanie uruchomić najnowsze trendy hazardowej branży telefonii komórkowej. A następnie pamięć nie wystarczy dla nowoczesnego telefonu – 8GB. RAM – tylko 1 Gb. Nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale jeśli chcesz telefon głównie do pracy (+ Internet), należy zwrócić na Nokia 5800 jego uwagę. Taki model będzie kosztować około 8-9 tysięcy rubli. Czasami jest to tańsze. Ten telefon przyciągnęła uwagę na jego jakość – bez względu na to jak dużo lub uderzyć go na asfalcie, panel a system nadal będzie bezpieczny i zdrowy. Tak, można przełamać urządzenia. Wystarczy spróbować dość na tym.

Apple iPhone 6

Najlepsze smartfony często są drogie. Często muszą płacić więcej za markę. Wiele zwrócić uwagę na wielkie nazwiska. Dlatego wśród najlepszych z nowej generacji telefonów można znaleźć Apple iPhone 6.

Ten smartphone nie różni się zbytnio od swoich „non-marki” odpowiedników. W wielu przypadkach, nawet gorsze dla nich. Na przykład, aparat z przodu – 1,2 Mn, tylny – 8 m, w pamięci telefonu, w sumie 16 GB. RAM – 2 Gb. To działa telefon w trybie aktywnym przez około 2 dni. I to jest warte 40-50 tysięcy rubli. W praktyce, jest oczywiste, że „iPhone” są często łamane. Jeżeli jesteś marka jest ważna, a nie jakość, można kupić i Apple iPhone 6.

Samsung Galaxy Lite 4S

zapłacić także na Samsung Galaxy produktu podobnego 4S Lite. Jest to prawdopodobnie najlepsza opcja budżet, który można sobie wyobrazić. Taki model będzie kosztował około 5000 rubli, ale to będzie trwało ci dużo czasu.

RAM nie jest bardzo dużo – tylko 1 GB i wbudowaną – 16. Procesor 1,5 GHz 4 rdzenie. W zasadzie, pracy i wystarczającą badania. Tylko tutaj jakość urządzenia pozwala go uruchomić najnowsze gry z branży telefonii komórkowej. Oparty system operacyjny „Android” jest łatwo rozbudować do najnowszej wersji bez żadnych konsekwencji dla telefonu. Ekran jest dobrze chronione przed wilgocią i zarysowaniem. Jednak od upadku 4S Samsung Galaxy Lite to lepiej zachować.

wniosek

Dzisiaj badali czołówce najlepszych smartfonów, które oferują nowoczesne rynku towarów i usług. W ogóle, lista może trwać bardzo długo. Ale, jak widać, cechy wszystkich modeli są podobne.

Czym dokładnie jest smartfon wybrać? To wszystko zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Być może najlepszym sposobem, aby spojrzeć na model firmy „Nokia” lub „Samsung”. Te dwa producenci często produkować niedrogie i jakości gadżetów. Który smartphone jest najlepszy? To musisz sam zdecydować.