306 Shares 3993 views

Ekscytująca gra w rugby: zasady

Nawet w drugiej połowie XIX wieku były oficjalne zasady rugby. Jednak aby uczynić grę bardziej dynamiczne i spektakularne, że bardzo często, a dziś dokonać różnych zmian.

Na miejscu znajduje się gra, a w-cel. Nie są zainstalowane na obwodzie pola i stref, jak również przedstawia linie pola. Nieciągłymi pasków w określonej odległości od linii środkowej 10 metrów, jak również liniach bocznych – 6 m. Ale może być również używany do takiej gry boiska do piłki nożnej, jednak istnieją już inne znaczniki.

Brama do rugby w formie litery H i gry w piłkę – Skóra owalnych. W porządku, że można go trzymać w ręku, często przypisują tę specjalną pokrywą, brud, skład.

Zdecydowałeś się grać w rugby? Przepisy mówią, że tu wziąć dwa zespół piętnastu człowiek zaangażowany. Celem tego konkursu jest zmielony piłkę w-cel lub słabo do bramki przeciwnika. W trakcie gry, piłka przenoszone lub przekazywane w ręce drużyny, ale także dozwolone i pokonać nogi. Im więcej punktów w meczu zdobędzie zespół, tym bliżej jest do wygrania.

Punkty mogą być zapisywane za bramką, którą zdobył po wypróbowaniu faul, a także drop-gola – jest trafienie odbić piłkę. Można użyć siły, aby osiągnąć cel. Uczestnicy wytrzymałości, a także szybka reakcja i zwinność.

Chcesz wiedzieć, ile czasu trwa grę w rugby? Przepisy mówią, że to dwa czterdzieści minut na pół etatu, chociaż zdarza się, że więcej czasu, jeśli jest to konieczne. Połowa czasu wynosi od pięciu do dziesięciu minut. Potem rywale poruszać się w przeciwnych celów.

Każdy zespół ma osiem do przodu i siedmiu obrońców. W grze zasad rugby przewiduje dwa rodzaje wymiana – stałych lub tymczasowych. Jeśli ktoś z zawodników jest kontuzjowany, możliwe jest tymczasowo opuścić teren, tym razem na liściach alternatywną imprezę i ofiara otrzymuje pomoc medyczną.

Człon przekładni zawiera szorty, koszulę i skarpetki, buty, strój na nogach. Ponadto, gracze otrzymują specjalnego sprzętu ochronnego, który pomaga uniknąć obrażeń. Aby to zrobić, należy umieścić na poduszki łokieć i nakolanniki oraz kask i klocki na goleniach. Na tej liście można dodawać klocki do ramion i specjalnego urządzenia do ochrony jamy ustnej.

W grze zasad rugby stanie, że nie może nosić żadnych twardych przedmiotów, czy klipów lub pierścieni, ostrych zamków błyskawicznych lub wkrętów. Takie rzeczy mogą szkodzić i sportowiec i jego partnerów lub przeciwników na grze.

Istnieje kilka sposobów prowadzenia gry. W jego początku gracz z środka pola uderza piłkę, następnie każdy na boisku może złapać piłkę i biegać z nim lub wyrzucić go do swojej drużyny. wolno też kopać piłkę. Przeciwnik może pchać lub ataku na wroga, z którą miał w dłoniach. Można uziemić piłkę w-celu.

Standardowych warunków i kombinacji rugby powinien przeznaczyć scrum, Ruck i maul, ale również korytarz i na zewnątrz. Na tej liście, można dodać znacznik lub etykietę, jak również wychwytywania i wolnych lub karnych kopnięć.

Pole i sędzia boczny sędzia powinien dopilnować, aby wszystkie zasady gry w rugby jest ściśle przestrzegane i nie naruszone. Sędzia monitoruje czas i wynik gry, jak również w przypadku jakichkolwiek kontrowersyjnych sytuacjach gra staje się ekspertem i podjąć decyzję. Sędziowie dotykowe zostały zastosowane sędzia dziedzinie poradnictwa.

Przepisy zabraniają rugby pchnąć przeciwnika uruchomiony tuż za piłką. Każdy, kto jest w pozycji „spalonej”, nie może blokować przeciwnika, stojąc przed kolegi z zespołu, wziął w posiadanie piłki. gracz na zewnątrz w scrum nie musi zapobiec przeciwnika do poruszania się po tej walce. Do tych działań ewentualnej kary w postaci wolnego od miejsca, w którym nastąpiło naruszenie.