325 Shares 8134 views

Piłkarz Ksenia Kovalenko: biografia, sport kariera, życie osobiste

Future piłkarz Ksenia Kovalenko urodził się 25 maja 1995 roku w małym miasteczku Kazachstanu Aksu. Od dzieciństwa była inna od innych dziewczyn, które po prostu lubi jeździć razem z chłopakami na podwórku piłki.

Pomimo faktu, że piłka nożna jest uważana za zdominowane przez mężczyzn sportu, trochę Ksenia Kovalenko absolutnie nie stracił podczas gry w porównaniu z innymi facetami.

kariera sportowa

Ksenia gdy miał 8 lat, ona jest dosłownie na ulicy, spotkał się ze swoim pierwszym trenerem – Swietłana Shalamova. Tego samego dnia, i to można nazwać początkiem kariery sportowej znanych piłkarzy.

W 2010 roku 15-letnia Ksenia Kovalenko pierwszy wszedł na boisko jako zawodnik z drużyny juniorów. To był mecz towarzyski przed rówieśnikami z Estonii, który zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść Rosji.

Dwa lata później, Ksenia Kovalenko próbował w zespole młodzieżowym T-shirt, grając przeciwko Turcji, aw 2016 zadebiutowała w reprezentacji Rosji.

Interesujący jest kolejnym osiągnięciem młodych piłkarzy: to założona taśmie lider wydajności w pierwszej lidze, zdobywając dla swojego klubu „Izmailovo” 8 bramek w jednym meczu.

Ta świetna gra przyspieszyła dziewczynę kariery. Na wiosnę 2016 Ksenia Kovalenko – piłkarz służącego do najbardziej znanego klubu w kraju „Rossiyanka”, w której skład był w stanie dostać się do play-off Ligi Mistrzów Kobiet.

eksperci piłki nożnej mówić dobrze o grze 21-letniego piłkarzy. Wśród pozytywnych cech wyróżnić jego mobilność, mobilność, a także duże ilości prowadzenia prac. Większość trenerów zgadzają się, że to utalentowana dziewczyna czeka na błyskotliwej kariery piłkarskiej w przyszłości.

Vnefutbolnaya życie

Oprócz sportu, Ksenia Kovalenko prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Tak, spędza dużo czasu na portalach społecznościowych, co stawia dużo zdjęć z treningów i życia codziennego, a także komunikować się z przyjaciółmi i fanami.

Ona staje się coraz bardziej popularne: liczba abonentów w Instagram VKontakte i rośnie bardzo szybko.

życie osobiste

Ksenia Kovalenko, według większości fanów, jest jednym z najlepszych piłkarzy drużyny rosyjskiej. Jest często pytani o swoim życiu osobistym, ale stara się nie robić tego tematu do ogółu społeczeństwa. Tylko w tym roku, Xenia przyznała, że ma chłopaka.

Wśród osiągnięć młodego piękna – Pierwsze w rankingu „TOP 100 najseksowniejszych kobiet świata”, wydanej w 2014 roku magazyn FHM męskiej.