803 Shares 7939 views

Jak zrobić odbiornik do sprężarki z rękami

Agregaty sprężarkowe są w stanie działać tylko na odbiornikach. Urządzenia te są odpowiedzialne za ciśnienie w układzie. Wiele zmian wprowadzanych do przekaźnika, które różnią się w docisku. Należy również zauważyć, że odbiorniki mogą być wyposażone w czujniki. Filtry są najczęściej stosowane z zaciskami. Jeśli to konieczne, odbiornik dla sprężarki mogą być wykonane niezależnie. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj i wydajność agregatu.


Urządzenia do 40 litrów

Dokonaj odbiorniki dla sprężarki z rękami raczej zaledwie 40 litrów. Pierwsza komora jest zbierany pod urządzeniem. Ogólnie stosowany blachy ze stali nierdzewnej. Eksperci twierdzą, że jest to niezbędne do spawania na okładce ostatni. Należy również zauważyć, że istnieją dwa modyfikacji komora. Najprostszym sposobem, aby przełączyć się do korzystania z niskiej przewodności. Modyfikacje własny wykonane na ogół nie są wyposażone w czujniki. Przekładnie do urządzeń typu łańcuchowego są zaznaczone. W tego powietrza zawór płukania stosuje się trójnika.

Modyfikacje 60 litrów

Dodatkowy odbiornik do sprężarki do 60 litrów mogą być wykonane z dwóch kamer. Specjaliści, że blacha powinna mieć grubość od około 1,3 mm. Tees zazwyczaj instalowany w pobliżu przekaźników. Odbiorniki tego typu musi być wyposażony w dwa filtry. W tym przypadku, przekładnia musi być zainstalowany z adapterem. Modyfikacje do 60 litrów są idealne dla sprężarek o małej pojemności. Ograniczanie ciśnienia dla systemów – 6 bar. Ważne jest również, aby pamiętać, że gdy zespół jest niezbędne do korzystania tylko zawór kanału.

Urządzenie do 80 litrów

Odbiornik powietrzny do kompresora 80 litrów mogą zrobić na dwóch przekaźników. Eksperci twierdzą, że filtry są wybrane dużą średnicę. Wylot w odbiorniku musi znajdować się w górnej części. Filtry pośrednie są montowane za pomocą adaptera. Należy również zauważyć, że modyfikacje są uważane za wspólne z ograniczników, które znajdują się w komorze. Ciśnienie w zbiornikach parametrów tego typu wynosi około 10 barów. Przekaźniki wykorzystali przewodowej typu. Maksymalna siła nacisku wynosi 3 N. trójniki modyfikowana wybranej średnicy 2,2 cm. Należy również zwrócić uwagę, że czujniki do monitorowania poziomu ciśnienia często instalowane w urządzeniu.

Modele z jednym zaworem

Jak zrobić odbiornik do sprężarki z zaworem? Pokrywy stosowany w tym przypadku wynosi 30 litrów. Można również rozważyć bardziej kompaktową wersję. W celu zmontowania odbiornika w pierwszej komorze zbiera. Otwór przekładni o małej średnicy jest przyspawany. Eksperci zalecają stosowanie tylko wyłącznikiem przewodowym z tee. Średnica wylotu do modyfikacji 30 litrów nie powinien przekraczać 2 cm. Tyłu zaworu zamontowany w podstawie filtra działania. Należy również zauważyć, że częste modyfikacje są uznawane za na dwóch wyjść. Są one idealne do sprężarki 10 kW. Ciśnienie w systemie może być utrzymywana pod ciśnieniem 5 barów.

Urządzenie do dwóch zaworów

Odbiornik dla dwóch zaworów sprężarki jest zamontowany o pojemności 40 litrów. Średnie ciśnienie w modelach tego typu jest na poziomie 4 bar. Urządzenie różnią się przede wszystkim wyłącznika przewodności. Siły docisku ich maksymalna wynosi 7 N. Wiele zmian wprowadzanych do biegu na styku i dwóch outów. Jeśli zbierzesz prostą modyfikację, wskazane jest, aby zastosować trójnik bez enkodera. Ważne jest również, aby pamiętać, że zawór zwrotny musi być zawsze zainstalowany po filtrze. Eksperci twierdzą, że wylot jest przyspawany ostatni.

Urządzenia z jedną komorą spalania

Jedna modyfikacja dla sprężarek różnych elektrowniach. Urządzenia tego typu są szeroko stosowane w dużych fabrykach. Aktualne modele charakteryzują się ustawienie wysokiego ciśnienia. Zostały one wykorzystane zawór bezpieczeństwa i należy zabezpieczyć przekładnię. W celu zbudowania odbiornika Twin typu, zaleca się, aby pojemnik pod nią. Przekaźnikiem o przewodności 1,2 mikronów. W tym samym siły zacisku jest wymagane, aby być maksymalnie 12 N.

Zawory odwrócony są zamontowane za filtrem. zatem reduktor powinien znajdować się z tyłu pojemnika. Optymalna średnica rury wylotowej wynosi 2,2 cm. Jednak ważne jest, aby brać pod uwagę objętość komory. Jeżeli urządzenie do zbierania 40 litrów, filtr pośredni jest ustawiony na przekaźniku. Należy również zauważyć, że przed użyciem sprzętu fotograficznego powinna być sprawdzana na pieczęci.

Modyfikacja dwie komórki

Dwukomorowej domowe odbiornik sprężarki ze zbiornikiem złożonym w 60 litrów. Niektóre urządzenia są wykonane z czujnikiem. Do samodzielnego montażu produkować modele wymagają aparat i zrobić dziurę pod dyszą. Przekaźnik jest używany jako standardowy typ przewodowego. Adaptery lepiej użyć okład. Eksperci twierdzą, że odbiornik musi wytrzymać wysokie ciśnienie. Optymalna średnica rury wylotowej wynosi 2,2 cm. Zawory urządzenia wybrane są ze stali lub ze stopu aluminium.

Zastosowanie przekładni ze sprzęgłem jednokierunkowym

Odbiornik blokerów sprężarek trudnych do gromadzenia. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że model powinien mieć wysoką ustawienie dopuszczalnego ciśnienia. Filtry są odpowiednie tylko do okładziny. Należy również zauważyć, że przekaźnik jest wymagane do zainstalowania w przedniej części skrzyni biegów. Eksperci twierdzą, że odbiorniki tego typu są wykonane z małych tee. Niektóre modyfikacje idą do przeprowadzenia. W celu normalizacji ciśnienia wewnątrz stosowane są czujniki komory. reverse działające zawory są wyposażone w przegrody. Są one w stanie przekazać powietrze tylko w jednym kierunku.

urządzenie czujnikowe ciśnienie

Odbiornik jest dla cylindrów sprężarek o różnych pojemnościach. Niektóre nadają się do agregatów sprężarkowych o dużej mocy. Jednak w tym przypadku wiele zależy od średnicy rury. Jeśli weźmiemy pod uwagę model na jednym wyjściu, potem zorientować średnią dopuszczalnym ciśnieniu roboczym równym 5 barów. W tym przypadku, siła zacisku może być maksymalnie 12 N.

odwrotne Zawory są wyposażone w klocki i na zewnątrz. Skrzynie biegów może spełniać różne przewodnictwa. Trójniki na odbiorników zainstalowany średnicy 2,4 cm. Jeżeli rozważamy proste modyfikacje mają tylko jeden filtr. Wskaźnik dopuszczalne ciśnienie w odbiorniku tego typu jest około 2 barów. Nadają się do sprężarek o łącznej mocy 8 kW.