473 Shares 7821 views

Który lepiej kupić Moonshine: opinie, opcje

Wiele osób zastanawia się: jeśli nadal bimber, jak wybrać odpowiedni model? Sprzęt produkowany w fabryce, jest bardziej niezawodny niż urządzenia wykonane rzemieślniczej sposób.


W produkcji fabryki Moonshine powinny stanowić podstawę do dokładnych obliczeń i wytrzymałych materiałów. Dlatego nowoczesne Bootlegger nie powinna być zainteresowany jak zrobić urządzenie z rąk, jak i do zakupu wysokiej jakości maszyny, które będą trwać przez długi czas. Na rynku szeroka gama urządzeń. Co bimber jest lepszy kupić? Opinie o nich są bardzo różne. Ten artykuł będzie mówić o funkcjach modeli różnych producentów.

Jakie są bimber

Wdrożenie klasyfikacji urządzenie może być na podstawie różnych wskaźników, które określają ich funkcjonalność i praktyczność. Jeśli zwracamy się do głównych kryteriów kruszyw, które zależą od ich wydajności i średniej cenie, konieczne jest, aby zwracać uwagę na takie czynniki jak:

 • Zasada działania urządzenia (destylat lub prostownika);
 • wskaźnik objętości;
 • Materiał do wytwarzania;
 • zasady chłodzenia;
 • Sposoby oczyszczania fuzli;
 • ścieżka ogrzewanie oraz dodatkowy charakter atrybutów.

Jak kupić urządzenie do parzenia: porady ekspertów

Aby odpowiedzieć na pytanie „Need bimbru nadal, jak wybrać najlepszy”, konieczne jest określenie celu ich wykorzystania. To będzie zależało od zakupu.

Na zasadzie przywództwa może przybierać różne czynniki i skorzystać z porady doświadczonych ludzi w tej dziedzinie. Należy ustawić priorytety przyszłych napoje do określenia pożądanych ilości ich wytwarzania. Znając różne modele bimbru, można wybrać odpowiedni model do swojej sprawy.

Kupując urządzenie jako prezent

Chcesz zrobić prezent dla mężczyzny zafascynowanego warzenia? W tym przypadku odpowiednie urządzenia takie firmy jak Brendimaster lub bimbru „Magarych”. Mają doskonałe wzornictwo, wysoką jakość i atrakcyjne opakowanie. Mogą być wielkie show.

Do użytku w domu

Aby przygotować warzelnię, najlepsza maszyna wykona Distiller o wysokiej jakości i rozsądnej cenie. To może być bardzo kosztowne, ale z wysokim stopniem funkcjonalności. Na przykład, można zauważyć, urządzenia „Magarych”, „Brownie 2”.

Dla domu na wsi, gdzie nie ma bieżącej wody

Jakie marki bimbru do zakupu to zależy od tego, czy istnieje w kraju bieżącą wodą. Jeśli woda nie jest dostępna, należy zwrócić uwagę na ten model jako „dobre ciepła:. Lato”

O wysokim stopniu oczyszczenia z wytworzeniem alkoholu

Pomóc odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj bimbru jest lepiej kupić, opinie konsumentów. Dzięki nim można dowiedzieć się, co producent wolą otrzymać wysokiej jakości alkoholu.

Dostępne są tzw szczelinowanie. Ten model "Brownie 1" i "2 Brownie". Zaletami tych urządzeń, o czym świadczą opinie, polega na tym, że są one uniwersalne. Mogą one być przygotowane w postaci wywaru i alkoholu. Urządzenia te są zwarte.

Niski koszt i kompaktowy

Jeśli potrzebują kompaktowego, niedrogiego urządzenia, w tym przypadku lepiej jest zatrzymać się na wybór modelu „Brownie 3”. Liczba właścicieli opisać to urządzenie tylko z dobrej strony.

Moonshine „chłopka”

Moonshine „chłopka” obejmuje:

 • Przewody, które zapewniają połączenie z przewodem wodnym (o długości 5 m);
 • Przejście zaworu, przeznaczone do alkoholometrów miksera;
 • zestaw zacisków, które posiadają węże.

Urządzenie tej firmy – to nie jest zwykły Urządzenie do wytwarzania wysokiej jakości wódki. Urządzenie o większej funkcjonalności. Jest kompaktowy i atrakcyjny design. Konstrukcja przewiduje chłodnicy przepływowej z wysoką wydajnością i odstojnika olejów fuzlowego.

Moonshine „chłopka” wykonany z nierdzewnej stali, której grubość wynosi 1,5 mm. Zespół bębna pary jest zdemontowany i wyposażony w zawór spustowy. To sprawia, że można to wykorzystać jako pojemnik infuzji. Oznacza to, że podczas destylacji nie można układać substancja aromatyzowana (suszone owoce, cytryny, pomarańcze itd.) W celu przesyłania smak końcowego produktu. Przez kurek spustowy kotła parowego usunięte zgromadzonych tam fuzlowych oleju.

Główne cechy urządzenia:

 • objętości sześcianu o playout się 14-20 litrów;
 • typ chłodzenia należy do kategorii struktur przepływu;
 • wydajność systemu wynosi 2 litry na godzinę;
 • dostępny w termometr;
 • Bębnowy podajnik pary wiedzę, wyposażony w zawór do odprowadzania fuzlowego oleju;
 • Jest to ustawione w celu podłączenia urządzenia;
 • Podstawa produktem spożywczym stali nierdzewnej.

Gama produktów z firmy „Magarych”

Każdy model urządzenia, takiego jak urządzenie „Magarych”, ze stali nierdzewnej – mocny, odporny na działanie wysokiej temperatury i rdzewieniem nieodkształcalnych. Produkty wykonane z tego materiału są stosowane od dłuższego czasu i jest bardzo łatwy do czyszczenia miękkich płynów czyszczących.

Dla małych gorzelników mają wysoki poziom funkcjonalności. Na godzinę można otrzymać z 1,5 do 7 litrów naparu. W tym małym urządzeniu, dzięki czemu można umieścić w małym pomieszczeniu.

Distiller "Saxophone"

Często zaleca się zwykle do zakupu tych, którzy nie wiedzą jak bimber jest lepiej kupić, opinie. „Saksofon” jest dobrze zaprojektowane, i który jest w stanie natychmiast łączą zawiera dwa procesu destylacji alkoholu. Podczas destylacji tworzy główny produkt destylacji zacieru. W tym przypadku alkoholu przechodzi przez destylacie zachowują elementy surowca użytego do wytworzenia alkoholu.

Jeśli nie realizują napój o bardzo wysokiej jakości, można wybrać i urządzenie przystosowane rzemieślniczo. Można to zrobić ręcznie, a także zamówić panom. Jeśli chcesz mieć produkt wysokiej jakości, najlepsze marki bimber „Sax” będzie twój doskonały wybór. On będzie w stanie zaspokoić najbardziej wymagających kupującego.

Dla zasady lub rektyfikowanego alkoholu, konieczne jest, aby pozbyć się alkoholu destylowanego przez prostownik, który również dostarczyła konstrukcję maszyny. Główną cechą w produkcji alkoholu w tym urządzeniu to nie tylko wysokiej jakości ścieki, ale również szybkość wytwarzania wódki.

Szybkość alkohol żywności jest bardzo wysoka i 3 litry na godzinę, w trakcie procesu destylacji i rektyfikacji. Po wyjściu ostatecznie otrzymanego produktu wynosiła 96%, który będzie służyć jako doskonałą podstawę dla wielu napojów.

Brew urządzenie „Sax” ma jedną istotną wadę. To leży w jego wartości. To jest nieco wyższa niż w podobnych urządzeniach. Ale jeśli będziemy polegać na tym, że łączył dwie funkcje, cena byłaby do przyjęcia.

Urządzenie tej firmy będzie doskonałym rozwiązaniem do produkcji alkoholu. Należy zauważyć, że w celu przeprowadzenia jego rozkaz powinien mieć zaufanych partnerów, którzy mogą zapewnić gwarancję długotrwałej i dają właściwą poradę dotyczącą jego pracy.

Alambik

Alambik lub bimbru jednolity projekt dla wywaru destylacyjnej. Stosowane od czasów starożytnych do krajów położonych na wybrzeżu Morza Śródziemnego (Francja, Hiszpania, Włochy). Inna nazwa alambika – „alembic”, i to pomimo faktu, że w większości przypadków ma zaokrąglony kształt.

W średniowieczu, takie urządzenie było używane do celów destylacji olejków eterycznych i wina. W IX wne arabskiego uczonego Al-Kindi dał szczegółowy opis urządzenia w swojej książce „O chemii kadzidło i destylacji”.

Produkować bimber podobną konstrukcję pod wpływem siły do każdej osoby. Uzyskuje się ją za pomocą tego surowego alkoholu. W tym celu potrzebny jest zbiornik wykonany z miedzi, do kierowania sześcianu (zawartość Cu powinno być 99%), hełm miedzi i aparatury chłodniczej. Uważa się, że miedź jest wchłaniana tlenek siarki oraz zobojętniony kwas tłuszczowy. Metal ma wysoką przewodność termiczną. Zaokrąglony kształt sześcianu do destylatu pozwala uniknąć podnoszenia osadów w kątach.

Sam proces destylacji bimbru jest dość prosta. Sześcian jest umieszczany wino, piwo warzone, syrop cukrowy lub zawieszenie kwiatowych płatków. Sześcian jest pokryta rury wylotowej kask. Potem położył na ogniu. Ciecz, która zawiera alkohol przechodzi w parę wodną przez rurę, a mieści się w lodówce. Tam, pod wpływem zimna, ponownie przechodzi do cieczy, która jest zbierana w pustym zbiorniku. W ten sposób wytwarza się alkohol. Proces jest dość prosty.

Nowoczesny sprzęt Moonshine miedzi można zaobserwować w modnych barów i małych zakładów restauracyjnych, które są oparte na premierze ekskluzywnej whisky lub brandy. Miedź świeci, to robi silne wrażenie. Dlatego wielu właścicieli tych zakładów umieścić urządzenie bimbru w zasięgu wzroku, przyciągając odwiedzających.

Alambik może zrobić z rękami. Trudność w produkcji czynnika chłodzącego, a pozostałe części mogą być wytwarzane z doniczkach lub innego pojemnika ogniotrwałego. Weźmy takiego urządzenia jako podstawa biznesu pracy nie może, ponieważ ma niską wydajność. Należy również zwrócić uwagę na ważny fakt, a na alkohol wyjścia będzie zawierał dużą ilość olejów fuzlowego. Aby je wyeliminować, będzie musiał ponownie wyprzedzić alkoholu.

niemiecki bimber

Co niemiecki bimber jest lepszy kupić różne odpowiedzi. Niemieccy producenci rozkoszy konsumentów poprzez ich niezmiennie wysokiej jakości, a każda jednostka tym kraju ma swoje niezaprzeczalne zalety.

Moonshine „Bawaria”

Jeśli potrzebujesz sprzętu home-brew najwyższej jakości, nie ma nic lepszego niż bimbru „Bawaria”, nie radzę. Do użytku domowego jest odpowiedni w danej chwili. Jeśli budżet pozwala, zaleca się, że można kupić to urządzenie.

Należy zacząć od tego, że to urządzenie jest wykonane przez Niemcy. Musimy wystrzegać się nadużyć na rynku.

Moonshine „Bayern” ma prawidłowego certyfikatu jakości wystawione w kraju produkcji. Można je nabyć w sklepach internetowych.

Główne zalety urządzenia i jego dane techniczne

Urządzenie „Bavaria” ma następujące zalety:

 • Wysoka niemiecka jakość i gwarancja 12 lat. Żadna firma nie zapewnia takiej gwarancji. Jeśli w tym okresie jednostka złamie, rosyjski przedstawiciel firmy zastąpi jednostkę lub naprawy na własny koszt. Dostawa do centrum serwisowego iz tyłu jest również przeprowadzane na koszt firmy.
 • Podstawą tego produktu jest ze stali o dużej wytrzymałości, której grubość wynosi 3 mm (na dole).
 • IS wykonane z żaroodpornej stali chromoniklowej urządzenie jest podatne na rdzę. Metal należy do stali austenitycznych.
 • Urządzenie utrzymuje się temperaturę ogrzewania do 1100 0 ° C i pod ciśnieniem 25 atmosfer.
 • Wykonanie urządzenia odbywa się poprzez zgrzewanie ultradźwiękowe, a następnie poddaje się go diamentowe. Wyjaśnia to idealnie gładką powierzchnię produktu.
 • Producent bimber jest fabrycznie HänSchnaps GmbH. Znajduje się on w Stuttgarcie. Fabryka została założona w 1926 roku. Urządzenie posiada standard jakości DIN 1.4845.

Opcje bimber „Bawaria”

 • Pojemnik hol wynosi 12 litrów. Jest to wystarczające do produkcji bimbru w domu. W szczególności, jeśli weźmie się pod uwagę prędkość procesu destylacji z indeksem 2,5 litra na godzinę.
 • Chłodzenie część. Cewka z rury, której średnica wewnętrzna wynosi 12 mm. Ze względu na to, gdy wyjście zaparzania jest zimna podczas ogrzewania dowolny sposób.
 • Oczyszczanie kocioł parowy, co eliminuje fuzli podczas destylacji. Urządzenie jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach i kanalizacji oleju bez Moonshiner. Bębnowy podajnik pary oczyszcza produkt całkowicie.
 • Dwa wąż.
 • Spirytusomierz.
 • Termometr.
 • Książki z receptur napojów alkoholowych.
 • Instrukcje użytkowania.

Najlepszy bimber „Bayern” gotowy do pracy natychmiast po rozpakowaniu. Po zasadniczym destylacji zacieru kolei około 3 litrów silnego 76º do parzenia, które różnią się czystością i przezroczystość. Koszt 1 litr równoważnika wódki kosztu kg cukru, co powoduje, że proces bardzo ekonomicznym.

Niemiecki bimber od producenta „Wagner”

Urządzenie zapewnia absolutną oczyszczenia alkoholu od szkodliwych zanieczyszczeń. Gdy wyjście jest czystym alkoholu domowej roboty.

Rojenia „Wagner” jest wyposażony w chłodnicę zwrotną – urządzenie do alokacji fuzli ścieków z par alkoholu, które są połączone ze sobą w oddzielnym pojemniku. Podstawą tego produktu jest stal odporna na gorąco o grubości 2 mm. Urządzenie wytrzymuje temperaturę 1100 ° C i pod ciśnieniem 2,5 atm, co odpowiada niemiecka norma DIN 1.4845. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed łzawienie wyciek.

Produkt posiada idealną gładką powierzchnię i nie ma pojedynczego zgrzewu. Fakt, że są zbierane za pomocą ultradźwięków. Wszystkie szwy są starannie wypolerowane przez diament.

Urządzenie nadaje się do wszelkiego rodzaju płyty. Producent wydał gwarancję na 12 lat.

Urządzenie ma wiele kostkę destylacji szyjki (150 mm) i kołnierz pokrywy, która jest zamocowana za pomocą kołków, pięciu i pięciu skręconych nakrętkami motylkowymi. Braga łatwo wypełnione

Charakterystyka urządzenia:

 • nierdzewna DIN 1,48 niemieckie serie produkcyjne;
 • Oczyszczanie wskaźnik szerokości;
 • brak spoin;
 • Bębnowy podajnik pary, wyposażony w zlewie;
 • Obecność kondensator;
 • wyposażonej w termometr;
 • część o konwencjonalnej konstrukcji chłodzenie;
 • objętości sześcianu o playout wynosi 14 litrów.

Niemiecki bimber „Niemcy”

Produkt posiada jakość fabryczną. Produkowany w fabryce w Lipsku. Jest to certyfikat ISO 9001, który służy jako potwierdzenie wysokiego poziomu profesjonalizmu, przejrzystości i bezpiecznego użytkowania. Członkowie tej jednostki, jeśli wierzyć opinii, najwyższy opinię.

Opcje

Urządzenie opakowanie zawiera:

 • zbiornik o dużej średnicy szyi;
 • Kostka do destylacji, o objętości 12 litrów;
 • zorientowani bęben parowy, dzięki czemu napar niepowtarzalny smak i zapach;
 • Urządzenie chłodnicze (ze względu na dużą długość wyjścia cewki zaparzania się na zimno);
 • termometr, w którym temperatura pary sterujący w module do playout;
 • Węże spożywcze do podłączenia standaryzowany bieżącą wodą (2 wąż 2 m długości);
 • Maszyna użytkownik zbierający w języku rosyjskim.