898 Shares 9599 views

Jak zrobić magiczną różdżkę w domu: Porady inteligentne mamusie

Ty, osoba dorosła, nigdy nie przyszło mi do głowy, jak zrobić magiczną różdżkę w domu? Pamiętam z dzieciństwa i bajki Kopciuszka, gdzie wróżka pracowitej dziewczynki, zbierając jego podopiecznego do piłki. Jedna huśtawka z cienkiego akcesorium w rękach pięknej kobiety – oraz złożonego wózka i na sobie sukienkę i myszy zmienił się w drobny konia.

Na pewno Ci się przyśni mieć taką wspaniałą rzeczą w domu, tak, że w jednej chwili przekształcił od niemowlęcia do spania w uroczej Barbie, która szczęśliwie oglądając najdroższych ludzi na ziemi. Ale lata minęły, a ty świętować urodziny swojego dziecka już. Jest już trzy lata. Od tego wieku, marzy o magów i czarodziejów, księżniczek i smoków, królów i rycerzy. Harry Potter staje się idolem, a jego wizerunek jest tak prawdziwe, że dziecko zaczyna się zapytać jak zrobić różdżka sam Garri Pottera, aby stać się uczniem szkoły czarowników?

Inteligentne mama zanim dostaniemy długi ołówek, motek nici lub wskaźnik, reszta na pamiątkę czasów szkolnych, pokaże dziecku dużo zdjęć, gdzie różdżki nie są tak trudne do wykonania, jak te stosowane pączkowanie czarodzieje z Hogwartu jako piękne. Oczywiście, mogła spędzić wolny wieczór i zrobić magiczną samego akcesorium, ale myśleć o tym, jak jej dziecko będzie interesująca, aby odpowiedzieć na pytanie rówieśników: „Jak zrobić magiczną różdżkę w domu” – będzie oferować dziecku stać się jego ideologicznym przywódcą.

Dzieci widzą świat na swój własny sposób, myśląc o każdym zdarzeniu i martwienia się o głównego bohatera baśni jakby sami brali udział w pojedynku lub uciekło uciec z lochu trolla. Wyrażenie: „Jak zrobić magiczną różdżkę Garri Pottera?” – dla tych, którzy idą do przedszkola, a nie tylko słowa dziecka, który chce dostać najcenniejsze zabawki. To – wspaniały świat przygody w murach jego domu lub na placu zabaw.

Wiesz, że Ollivander rodzina z Wielkiej Brytanii rozpoczęła swoją działalność z różdżek z powrotem w roku 382? Jednak tajemnica magicznego zaklęcia jest stracone, ale to nie jest tak ważne, ponieważ każde dziecko może pochodzić z nim tylko dla siebie. Podczas gdy dom ma kredki, nie trzeba dużo czasu z dala od swoich rodziców, torturowanie im pytanie: „Jak zrobić magiczną różdżkę w domu” Czy wystarczy im na wiatr przędzy wątku, cięcia papieru i markery farby gwiazdy, które są łatwe do zamocowania taśmy klejącej na jednym z koniec ołówka wydarzy stwora przypominającego magiczny przedmiot.

można odebrać w parku i gałęzi, ale kto będzie szlifować, kiedy ani rodzice, ani dzieci nie są w stanie obsługiwać maszyn do obróbki drewna. Ale nie ma inteligentnego moms klej topliwy, który może być łatwo wytłaczany ze specjalnego pistoletu. Przy jego pomocy można włączyć wspólnego wzoru wskaźników do wspaniałej rzeczy.

Jak zrobić magiczną różdżkę w domu?

  1. Pokryć preform gorący klej.
  2. To wstawić za pomocą pincety małych kulek.
  3. Gdy temperatura spada klej, przejdź pałeczkę w ręce i nadać mu kształt kija, który chcesz zobaczyć.
  4. Posypać w terminach witryn perełek.
  5. Poczekaj kilka minut, jak tylko klej staje się twarda powierzchnia, sięgnąć po farby i używać brązowe i Burgundia odcienie.

Cały proces nie więcej trwa ponad 20 minut, dzięki czemu możemy zapewnić magiczne akcesoria do wszystkich przyjaciół swojego dziecka przez kilka dni, tak że nie zadać sobie pytanie: „Jak zrobić magiczną różdżkę jak Harry Potter” – i nie spojrzał w oczy oddaniem.