309 Shares 9576 views

Drewniany stojak własnymi rękami

Jeśli jesteś na izolowanej balkonie, w ogrodzie zimowym lub w kuchni tworzą przestrzeń, wtedy możemy myśleć o tym, jak uczynić pasek samodzielnie.


Mogę wymienić tablicę bar

Niektórzy artyści, patrząc na ludzi w Ameryce, próbują wykorzystać ten mebel za stołem. Stojak drewniany może być jedynie uzupełnieniem do jadalni, więc w naszym kraju bardzo różne tradycje. Za barem nie mogła się zmieścić całą rodzinę. Ale jeśli ten budowlanych i zainstalować go w jadalni, to będzie bardzo przydatne dla przekąsek i spotkań towarzyskich z przyjaciółmi.

Cechy pasku

Regał powinna mieć pewne parametry, a zatem, ich wysokość może wynosić od 110 do 115 cm. Wskazuje to, że stołki barowe być produkowane lub zakupionych z uwagi na fakt, że są one zgodne z nowym meblem. Krzesła muszą być wystarczająco wysokie, a ponadto muszą mieć podnóżek. Z tego powodu, że przednia będą mieli wystarczająco dużo drewna imponującą wysokość ta funkcja będzie dostępna. Pod powierzchnią pokrywki może być umieszczony dodatkowy przedział do przechowywania napojów alkoholowych, owoców, warzyw, jak i zastawy stołowej. Nie zapomnij o najwyższym modułu rack, ta część może być również wykonane funkcjonalny w tym obszarze można ustawić element, który będzie w stanie powiesić szklanki i kieliszki do wina.

Dodatki do budowy

Konstrukcja może być uzupełniona o pewnych składników, wśród nich jest wbudowany klucz, mające otwieracze do butelek. To może być wiadro, które można wypełnić lodem, między innymi, będzie możliwe do skonstruowania regały. Jeśli drewniany licznik zostanie zainstalowany w małej kuchni, to mebel nie powinny zbyt wysokie, jak to będzie wyglądać na miejscu i będą zaśmiecać przestrzeń. W tym przypadku, korzystne jest skonstruowanie urządzenia w strukturze katalogu, który będzie działał kontynuacji stół. Drewniane słupy stoją zatem możliwe jest, aby uczynić postęp.

prace przygotowawcze

Stojak drewniany niezależną produkcję będzie różna od budowy dróg, ale mogą doprowadzić do takiego urządzenia, które są dostarczane z elementów chrom. Podczas pracy trzeba użyć DSP, a także rur drenażowych.

Wytwarzanie materiałów

W celu wytworzenia pracę, trzeba będzie przygotować 6 arkuszy z płyty wiórowej, rozmiar każdego z nich musi być równa 16x440x1150 milimetrów. Potrzeba i arkusz płyty wiórowe w ilości 2 części o różnych wymiarach, a mianowicie 16h1000h2000 mm.

Będzie to konieczne, a także z wielkością natarcia 20h40h4000 mm.

Master musi być przygotowane rury kanalizacyjne wykonane z PVC o średnicy 180 mm, przy czym długość tego elementu może być równa 950 mm. To puste będą stanowić podstawę nóg statywu. W celu wytworzenia obudowy lampy, to jest konieczne, aby przygotować taką samą rurę, ale będzie cięta tak, aby długość była równa 450 mm. I potrzebują rury stalowej o średnicy 50 mm, jego długość powinna być równa 1 m, ten element będzie stanowić podstawę dla poziomych wsporników. Drewniany bar będą zbierane za pomocą kołków 5×50 mm, takie łączniki potrzeba 80 sztuk. Przygotować odpowiednią lampę w stylu, jak również przewody do niego. Struktura proces po wytworzeniu może być za pomocą barwnego lakieru, przeznaczony do użycia z PCW. Przydatne w pracy i farbą akrylową i kit. Dodatkowy sprzęt będzie śruby, które mają płaską głowę, ich wielkość musi być równa 4×60 mm, 4×80 mm. Musisz zaopatrzyć się i kołki rozporowe.

narzędzi, przygotowanie

Instalacja drewnianych stojaków musi być przeprowadzona za pomocą wiertarki, wiertarka, wyrzynarka, zaciski, runda plików, kielni, pędzla, Hacksaw, bar szlifowania i śrubokrętem. Z tego powodu, że pręt będzie musiał posiadać wysoki stopień niezawodności, większość części muszą być mocne, oznacza to konieczność wstępnej przyczepność pomiędzy żeber z płyt wiórowych, w rezultacie, należy otrzymać blachę, końcową grubość, która jest równa 32 mm. Warto zauważyć, że te dwa obrazy, którego wymiary są 16x440x1150 mm musi pozostać Unglued.

Wykonanie cięcia płyt wiórowych

Jeśli potrzebujesz drewniany bar, a następnie DSP będą musiały przygotować pewne elementy, wśród nich znajduje się koło, średnicy , która jest równa 175 milimetrów. W tej formie wstępnej na części centralnej w celu wytworzenia otworu, przez który przewody będą rozciągane. Będzie to niezbędne, aby wyciąć z tego samego materiału, na zewnątrz okręgu o średnicy 500 milimetrów. będzie potrzebował wsparcia łożysko oporowe, które jest kołem o średnicy co najmniej 300 mm. Powyżej sufitu kaptury zostanie zlokalizowana, która jest reprezentowana przez pierścień, średnica zewnętrzna powinna być równa 300 mm. Średnica wewnętrzna formy wstępnej powinna być równa 180 mm. Wymagane jest przygotowanie i ramę przystosowaną do dolnej rury będzie dwóch identycznych pierścieni, zewnętrzna średnica każdego z których znajduje się 240 mm, w stosunku do średnicy wewnętrznej, musi być równa 180 mm. Jeśli potrzebujesz drewnianym stelażu, z ich własnymi rękami, można zrobić to tak, weź inny i ściany, które będą znajdować się pomiędzy górną i półki, to forma wstępna jest pasek, którego długość wynosi 870 mm, natomiast szerokość – 240 mm. Przygotowanie i dolny, a górna półka. Z jednej strony płytki 2, którego wymiary są równe 32x440x1150 milimetrów, zaokrąglone do wykonania. Po powrotem od krawędzi 190 mm, od krawędzi bocznych 130 mm, jest możliwe, aby wykonać otwór, którego średnica wynosi 180 mm, to jest ustalenie pionową rurę strukturalną.

Funkcje blaty

Za pomocą jednej z płyt, których grubość wynosi 16 mm, konieczne jest, aby to samo nacięcie, jak to opisano powyżej. Będzie to otwór technologiczny, który nie powinien być przekrojowy, to ustawić wspornik pionowy. W następnym kroku należy wzmocnić z preformy klejącą i płytkę, której grubość wynosi 16 mm. Kiedy można wyciąć blat. Gdy elementy są sklejone ze sobą, muszą zostać wzmocnione za pomocą zacisków, gdy przedmiot nie jest całkowicie sucha, może poruszać się tylko po piła cięcia.

Wykonanie montażu w szafie

Drewniane stojaki na kwiaty mogą być wykonane w tej samej technologii, co więcej, te meble mogą być wykorzystywane do różnych celów. Przez taką konstrukcję, końce potrzebne do czyszczenia przedmiotów obrabianych po wypełniacza pokrywy, a następnie szlifowane. Przed przystąpieniem do montażu, wszystkie elementy, które mają okrągły, odnosi się to również do rur z tworzywa sztucznego musi być malowane lub lakierowane w dwóch podejściach. Pomiędzy warstwami niezbędnych do utrzymania okres czasu, który jest potrzebny do wykonania suszenie kompozycji. Montaż konstrukcji powinien rozpoczynać się tym, że pomiędzy dolną półką blacie do instalacji pionowej ściany, których wymiary są 240 x 870 mm. Aby to zrobić, należy użyć kołków do 5 milimetrów średnicy. Ten element musi odbyć się w centralnej części blatu. Teraz jest możliwe, aby rury, którego średnica wynosi 6 mm i długości 450 mm, w celu uczynienia go bardziej przez otwory. należy użyć rury, który jest przeznaczony do lekkiej obudowy. Wytwarzania manipulacji danych, niezbędnych do odejścia od wykroju krawędzi 20 mm, podczas gdy średnica otworów powinna wynosić 3 mm.

Teraz można zebrać wszystkie elementy stelaża w jednym urządzeniu dla tego wsparcia szyny potrzeba wzmocnienia końców półek. W następnym kroku należy zrobić ustalające drewniane stojaki. Po można ustawić górne i dolne półki. Teraz wystarczy pomalować wszystko. Przez barwienie drewna będzie wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjny, a ponadto będzie chronić swoją konsystencję, wydłużenie okresu życia w nadchodzących latach. Konstrukcja będzie cię zadowolić i będzie bawić się z wykonanej pracy.