620 Shares 7061 views

Quady dla dzieci na benzynę o 5 lat: przegląd opinii rynkowych właścicieli

Nie każdy prezent dla dziecka można porównać z ATV. To nie jest tylko środkiem do rozrywki, ale również urządzenie, w którym chłopiec może po raz pierwszy przetestować siebie jako kierowcę. Nowoczesne technologie pozwalają na zbliżenie cechy i funkcjonalność ATV dzieci do urządzenia i zasadę modeli dla dorosłych. W tym przypadku, różnorodność pojazdów terenowych w tej kategorii stawia czoła wielu rodziców poważne pytanie: co jest ATV jest niezbędne dla dzieci? Jak pokazuje praktyka, dla dzieci od 3-5 roku życia są najbardziej wymagający w doborze modeli. Trudność polega nie tylko na zwiększonym bezpieczeństwem, ale również w podejściu do zapewnienia możliwości zarządzania.

Cechy quad dla dzieci

Pierwszym krokiem jest określenie podstawowych różnic quady dla dzieci. Oczywiście, przede wszystkim, uderzając niezwykle skromne rozmiary takie modyfikacje, trudno jest uwierzyć, że mini quady może faktycznie mieć prawdziwy wewnętrzny system silników spalinowych i innych ważnych jednostek, jak w obecnej technologii. Niemniej jednak, to jest tak. Ale najważniejsze cechy charakteryzujące quady dla dzieci na benzynę o 5 lat, są ograniczenia dotyczące mocy i prędkości, poprawa ergonomii, a także zwiększenia bezpieczeństwa. Wiodący producenci nie są skąpi użyć do budowy takich modeli jest drogie i wytrzymałe materiały, takie jak włókna węglowego. I, oczywiście, nie jest możliwe, aby nie zauważyć, stylistyczną zaprojektowanie i wykonanie mini quad. Choć samo w sobie, ta kategoria extreme inżynierii znanych jasnych kolorach i brutalnego wyglądu, modeli dziecięcych, ta cecha jest szczególnie wyraźny.

Modele benzynowe lepiej elektroniczny?

modele elektryczne w klasie ATV są rzadkością. Większość benzyna używana, ponieważ ich mocy i znacznie wyższy potencjał mocy. Jednakże, quady dla dzieci na benzynie i modelu elektronicznej powinny być porównywane z innymi cechami. Faktem jest, że z punktu widzenia bezpieczeństwa i łatwości obsługi jest korzystne quady elektroniczne. Dlatego też, w wieku 3-4 lat powinny rozpocząć z nimi. Ale istnieje również wiele wersji kibice benzynowe dla dzieci – jakie są ich zalety?

Większość mini quad obejmują szeroki zakres grup wiekowych. Na przykład, model dla 3-letniego dziecka może również być odpowiednie dla dziecka 8-9 lat. Elektryczny ATV jest bardziej prawdopodobne, aby się nudzić z dzieckiem w tym czasie. Ponadto umiejętności jazdy i poczucie kontroli mechanicznej na tych wersji jest praktycznie praktykowane. Dlatego początkowo zaleca się zakup quady dla dzieci na benzynę o 5 lat, co jest trudniejsze do opanowania i zarządzanie elektronicznym, ale daje prawdziwe poczucie jazdy ATV, a tym samym skutecznie nauczyć dziecko leczone z techniką.

Model z LMATV

Producent ten jest uważany za jeden z najbardziej udanych graczy w rowerach mini quad dla dzieci. Deweloperzy odpowiedzialne podejście do bezpieczeństwa swoich produktów, nie zapominając o przyjemności, że dziecko powinno otrzymywać w trakcie jazdy. Konstrukcja nośna większości modeli z tej rodziny są wykonane z rur stalowych, co wskazuje na wysoką wytrzymałość podłoża. Na quadach komfortu i kontroli dzieci na benzynę o 5 lat firma LMATV obdarzone zdolnością do uruchamiania za pomocą pilota zdalnego sterowania. Maksymalna prędkość takiego trybu urządzenia wynosi 45 km / godz, podczas gdy rodzice mogą skonfigurować ograniczenie stosowania regulacji mechanicznej. Choć producent zapewnia model małej mocy – do 3,5 litra. s., że dziecko będzie w stanie poczuć skrajnych ruchów dzięki gumowych kołach pneumatycznych.

Model "Armata"

Linia znaku quad dzieci „armata”, w szczególności seria ATV-50i, jest również uprawniony do wiadomości rodziców młodych kierowców. Mini quady są wyposażone czterosuwowego silnika, charakteryzuje niezwykły design i przyjaznych dla użytkownika kontroli, ważne dla modeli benzynowych. Pod względem bezpieczeństwa warto zauważyć obecność pilota zaprojektowanego dla regulacji gazu na odległość. Oznacza to, że jeśli dziecko nie może sobie poradzić z techniką stopy, a następnie zdalne urządzenie może spowolnić lub zatrzymać całkowicie. W każdym razie, quady dla dzieci na benzynie przez 5 lat rodzina ATV-50I, nawet z utratą kontroli nie może spowodować poważne obrażenia u kierowcy. Dzięki ich ciężkiej upadku i każdym wypadku wyeliminować ryzyko zamachów. Jednocześnie nie powinniśmy myśleć, że jest to cichy pojazd terenowy dziecko bez cienia skrajności. ATV jest przeznaczony do jazdy na drodze, a przy dużej prędkości – oczywiście w granicach dopuszczalnej granicy dla 5-letniego dziecka.

Modele z Motax

Firma Motax znanych rosyjskich fanów samochodów terenowych jako producent niezawodne i mało wymagające w zakresie inżynierii konserwacji. W ostatnich latach, z jego podróży rurociągu i nie mniej udanych modeli podrzędnych. W szczególności jest to Quad dla dzieci na benzynę Motax X-16, przeznaczony dla grupy wiekowej od 3,5 do 9 lat. Zakres ten mówi o uniwersalności tego modelu, ponieważ może pomieścić osób o wadze do 90 kg. farsz moc reprezentowane ATV 2-suwowy benzynowy jednostki, zdolne do rozwijania 45 km / h. Inna sprawa, że rodzice mogą ograniczyć i ograniczenia prędkości do 7 km / h. Dziecko z kolei będzie w stanie ocenić projekt stylistyczny niezwykłego modelu. Jest on wykonany przez Yamaha Grizzly imitacji i dostępny jest w kilku odcieniach, łącznie z przewagą czarnych i niebieskich kolorach.

Quady dla dzieci od 3 lat

Jest to dość wąski odcinek, a nawet liderami w produkcji pojazdów ATV dzieci często zaczynają linię z opcji dla 5-latków. Głównie dla dzieci w tym wieku wyprodukował same elektryka, ale istnieje wiele wersji z konwencjonalnym paliwem. Na przykład, dobry dla dzieci ATV benzyny o 3 lata, można wybierać spośród Simbel Mini rodziny. Autorzy mini pojazdy terenowe tej marki nie tylko w stanie zebrać niezawodne i bezpieczne modele, ale łatwy do opanowania. Dzieci na urządzeniach Simbel Mini świadom wszystkich subtelności sterowania, a następnie nauczyć się radzić sobie z poważnymi technologia szybciej.

Specjalizuje się w produkcji Quadric dzieci oraz japońskiej firmy Jakydza. Jego zakres zawiera różne wersje z unikalnym wykonaniem projektu. Nabyć ATV benzyny dzieci od 3 lat marka Jakydza korzystne pod względem szerokiej optsional. Na przykład, model może dostarczyć ksenony, kontrola rodzicielska, a także specjalny zestaw narzędzi.

wybór niuanse

Wiele kryteriów selekcji zależy od dziecka. Wiek – to tylko formalną cechę, na którą należy zwrócić uwagę. Głównym parametrem wyboru sprowadza się do projektowania i niezawodności dodatkowego zabezpieczenia. Znikną w tle i stylistyczną projektowych preferencji przyszłego właściciela takiego sprzętu. Jednocześnie, w dalszym ciągu nie mają kupić nastolatek Quad na benzynę powinny być jak dzieci, aby obliczyć zakupu „na rzecz wzrostu gospodarczego”. I dopiero wtedy, przechodząc dojrzewania, natychmiast przełączyć się na modelach dla dorosłych. Istotnym kryterium może być cena. Tanie modele terenowe z wątpliwych producentów lepszych wykluczyć i zastosować przynajmniej do środkowego segmentu. godnej jakości modele zazwyczaj kosztują od 45-60 tys. rub. (W zależności od gatunku).

Recenzje ATV dzieci

Zazwyczaj negatywne opinie na ATV dzieci sprowadzają się do braku pilota z dziećmi i wykorzystywania materiałów niespełniających norm w zakresie budowy i dekoracji ciała. W związku z tym, zaleca się natychmiast odebrać model z możliwością zdalnego kontrolowania urządzeń. Wypełnienie moc ze względu na jego prymitywizm techniczny (w porównaniu ze starszymi modelami) zwykle nie wnosi sprzeciwu. Ze względu na słabą jakość materiałów, coś w tym jest rzadkością, ponieważ producenci pracują nad rygorystycznych norm jakości, produkcja quadach Bezpieczne dzieci na benzynie. Opinie krytyczny charakter generalnie odnosi się do urządzenia produkowane przez mniej znanych firm. Z tego powodu nie jest nawet warte przypadki rozważają kosztować mniej niż 20 tys. RUB. – czy istnieje ryzyko prowadzenia do fałszywych markowych towarów, a nawet kupić jednostki wykonane rzemieślniczo.

wniosek

Jednym z głównych argumentów przemawiających za zakupem ATV może być i życzenia dziecka. To nie znaczy, że zakup odbywa się wyłącznie na podstawie wyglądu urządzenia. Faktem jest, że najlepiej dla dzieci quady na benzynę są wybierane tylko na wynikach jazdę próbną. Przyszły właściciel musi przejść możliwości jazdy Quadric robiąc mały przebieg. Zazwyczaj producenci dużych dealerów gotów dostarczyć kopie swojego sprzętu do testów. Dziecko musi oceniać i wygoda lądowania oraz funkcji i ergonomii kontroli. Oczywiście, bez pomocy z zewnątrz, w tym przypadku dziecko nie będzie w stanie zrozumieć, więc z góry powinni uzbroić się z informacjami na temat planowanych do zakupu modeli.