359 Shares 7521 views

Wykonujemy oryginalny bukiet ślubny z rękami

Przygotowania do uroczystości ślubnej zaczyna wyprzedzeniem. Przyszłe panny młodej w każdym szczególe przemyślane wszystkie elementy świątecznej dekoracji, jest to jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Być może najbardziej starannie dobrane ubranie, akcesoria i, oczywiście, bukiet, który jest integralną częścią jego wizerunku. W nowoczesnej formie, bukiet panny młodej pojawił się stosunkowo niedawno, pod koniec XIX wieku. Jednak dawne ceremonie ślubne są zawsze towarzyszy dekoracji żywych roślin i kwiatów, które symbolizuje jedność człowieka z naturą i jej fundamentalne „macierzystej” podmiotu. Wyrafinowany XVIII wieku, został wynaleziony przez języku kwiatów, gdzie za pomocą kolorów, kształtów i odmian roślin mogli mówić o najbardziej intymnych uczuć i doświadczeń. Tak, delikatny różowy róża mówi o szczęściu, herbata – o wiecznej miłości, czerwony – pasji, biały – czystości i czystości, orchidea Dyskusja na temat urody, miłości i uroku, i piwonii – pragnienie długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego, stokrotka – o głębokie uczucia i oddania.


Wybierając bukiet, należy wziąć pod uwagę kilka czynników związanych z tym akcesorium. Po pierwsze, ważne jest to, że doskonale nadaje się do stroju i skutecznie uzupełnia obraz, a po drugie, powinno być małe i łagodne, więc to było wygodne, z poszanowaniem tradycji, wyrzucić go nad głową niezamężne dziewczyny, w końcu, oryginalny, ekskluzywny układ kwiatowy godnie podkreślają styl, urok i urodę panny młodej.

Nie można odwołać się do drogich kwiaciarni i zrobić bukiet ślubny z ich rąk, realizując tam własne idee piękna, radości i świętowania. W przeddzień ślubu, aby kwiaciarnię wymaganego do bukiet kwiatów i liści roślin ozdobnych, a także zgodnie z ideami, odebrać odznaczenia. Może być wikliniarskie suszone stożki, mech, pióra paw , etc.

Rozważmy dwa prosty i oryginalny sposób, aby bukiet panny młodej. Pierwszy z nich, bardziej tradycyjne, składa się różowy i zielony róże, goździki szerokich wzdłużnych, gałązek z owoców (białe lub zielone) dwóch elementów zaokrąglone tkane z winorośli, kwiatów i przewód matujące. Każda róża obkladyvayut aspidistra liści, zwracając im pętlę bukiet był większy i bardziej wspaniały, zbierając część kompozycji, włóż ją z gałązek jagody na bardziej dekoracyjne i dwóch elementów gałązki symetrycznie po obu stronach. Dodawanie bokach trochę róż. Następnie na krawędzi ramy bukietu goździków oraz crooking ich pętli. Pętla utrzymywano za pomocą zszywacza. Wszystkie PRZEKRĘCAĆ łodygi na bazie cienkiej liny końce trzpieni starannie ustawione w jednej linii. Następnie owinięte bukiet z ich podstawy do krawędzi maty kwiatów i przymocować go skręcony sznur dekoracyjny, dzięki czemu mały łuk i zwalniając końce. Zielone liście ikiebana można posypać woskiem ochronnym, aby uczynić je bardziej genialny. bukiet ślubny z rękami zmontowane, gotowe. Jego warianty: zamiast aspidistra liści może być używany bluszcz pnie, co jest bardzo miłe w połączeniu z róż. Krótki wynika ramki bukiet na krawędzi, a splot długiego etapie a upadki z jednej strony. Bukiet składa się z piwonii, dodatkowego wystroju zielonych liści nie potrzebują, same kwiaty są bardzo bujne i obszerne. Umieścić je w torze kołowym, łodyg wyrównać i owinąć miękką taśmę satynową lub kawałek szmatki z.

Inny sposób – zrobić bukiet ślubny z rękami w misce na satynową tasiemką, którą można powiesić na ramieniu. Ta oryginalna kompozycja jest pobierana od wszystkich kolorach blisko kontrastowym kolorze. Najważniejsze jest to, aby głowa rozmiar był mniej więcej taki sam, który pomoże utrzymać sprawne kulisty kształt. Tak więc, z kwiatów gąbki wyciąć nożem piłeczkę. Wykonujemy w jego centrum przelotowy otwór i wstawić pętlę taśmy satynowej ustalające ją od dołu urządzenia kulowym. Wtedy wszystko jest proste. bukiet ślubny z ich rąk składa się z wielokolorowych kwiatów głowy aby uciąć łodygi, wkładając je blisko siebie na całym obwodzie z gąbką. Stopniowo zbierać kwiat piłkę. główki kwiatowe tutaj można łączyć z lekkich przewiewnych piór, co najważniejsze, nie przesadzaj z wystrojem.

Dokonanie bukiet ślubny z ich rąk, nie używaj celofan, kolorowy papier pakowy – to będzie wyglądać tani i wulgarny. Wystarczy owinąć łodygi z satyny, jedwabiu i brokatu lub delikatnym zadekoriruyte wstążki lub sznurka. Duże ozdobne bukiety teraz też nie jest w modzie. Wyrafinowana prostota i czułość – to podstawa stylu układania kwiatów. Oryginalne i ekskluzywne bukiety ślubne, stworzone własnymi rękami, oczywiście, będą mogli uzupełniać wygląd panny młodej, podkreślając jej indywidualność i delikatny smak.