395 Shares 4001 views

Jak zrobić dziurę w wodzie z własnymi rękami?

Na gruntach prywatnych może być problemem braku wody. Faktem jest, że nie wszystkie podmiejskie spółdzielnie mają narzędzi centralnych. W tym przypadku można zrobić dobrze na wodzie z jego własnymi rękami. Ta procedura jest dość trudne fizycznie i wymaga stosowania specjalnych urządzeń (Burów). Naturalnie, aby kopać taką strukturę, istotne jest, aby znaleźć odpowiednie miejsce. Fakt, że woda gruntowa może być zbyt głęboka, i nie można kopać dziurę siebie. Ponadto, wybór zależy od jakości wody, trwałość konstrukcji i złożoności operacji. I w gruncie może być zbyt twarde kamienie lub skały, które nie mogą być ręcznie punch. Zbliżające się budowa powinna być z dala od dołów odpadów, ścieków, cmentarzy i innych miejsc, które przyczyniają się do zanieczyszczenia i skażenia wody.

Niezależne kopanie studni jest znacznie tańsze niż wynajęcie specjalistycznego sprzętu. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie głębokości 30 metrów. Rozważmy jeszcze dwa podstawowe metody tej procedury. Na przykład, część studni do wody z własnymi rękami jest wiercony stosując technikę obrotową. Jednakże, w tym przypadku, stanowią wyjście nadmiaru brudu na powierzchni, a to wymaga dużej ilości śrub. Niezależnie skonstruować takie urządzenie jest bardzo trudne, dlatego często stosuje tylko jedną śrubę, która jest obracana przez kilka osób. W tym samym czasie co pół wiertarka metr powinien osiągnąć, i dobrze oczyszczone z nadmiaru ziemi. Wyciąg śruba jest konieczne zbudowanie specjalnej drewnianej konstrukcji z trzema nogami i prosty wciągarki.

Budowa studni własnymi rękami – pracochłonny proces, który można przeprowadzić kabel sposób. Jego główną zaletą jest to, że można pracować niezależnie. Jednak kopać dziurę w takim przypadku będzie znacznie dłuższy. Sposób według niniejszego wynalazku wymaga zastosowania pierwotnego wyposażenia, które może być wykonane niezależnie. Wymaga to rury o żądanej średnicy z metalu, który jest związany z trzema nogami konstrukcji drewnianej za pomocą linii. Jeśli chcesz się dobrze w wodzie z rękami w taki sposób, aby pamiętać, że pierwsze dwa stóp konieczne jest jeszcze wiercić się ślimak ogród, który ma mieć małą średnicę. Teraz trzeba uruchomić prowizoryczną „kielich” w przygotowanym otworze i nagle puścić. Tak wytworzony postępowy ruch: podnoszenie i opuszczanie rur jej ostre. Po 3-4 takie wnioski powinny dostać szklankę i oczyścić otwór z ziemi.

Cechą charakterystyczną tego procesu jest to, że można pracować bez użycia statywu. Chociaż do tego trzeba być bardzo silny fizycznie. Dobrze do wody z własnymi rękami zbudowanych podczas cieplejszych miesięcy. Po wykop jest przygotowany i osiągnął ciecz powinna wzmocnić konstrukcję ściany, wyposażonym w dno oczek filtra i opuszczania oraz do pompy, w którym woda jest dostarczana do powierzchni. W górnej części otworu trzeba pokryć, więc nie dostać śmieci. Projekt jest gotowy do użycia.

Domowe studnie, technologia budowa nie jest skomplikowana, dostarczy Ci z czystym płynem, aw ilości trzeba.