606 Shares 7052 views

Jak zrobić ogrodzenie z rękami tanio?

Słowo „płot”, jak wyraźnie pochodzi od czasownika „utkać” oznacza płot z gałęzi i gałązek. Taki rodzaj ogrodzenia były w wielu sowieckich wsi w tamtych czasach, gdy sieć lub ogrodzenia były niewystarczające. Ponadto, tego typu ogrodzenia stosując pewną pracę może zarządzać prawie bezpłatnie ze względu na dostępność materiału.


Ogrodzenie z rękami, zanim mógł zrobić każdy wieśniak. Należy zauważyć, że istnieje wiele sposobów wytwarzania takich próbek – za pomocą pionowego lub poziomego tkania. W pierwszym przypadku podstawą dla przyszłych żywopłoty kilka dzienników, które są odkorowanego, potraktowano antyseptycznych zapobiegających gnicie i wykopał w ziemi na 40-50 cm, aby stworzyć stabilny fundament dla ogrodzenia. Odległość między belkami jest ustawiona według uznania kapitana. Jest to zwykle 1,5-2 metry. W górnej, środkowej i dolnej części z drewna gwoździami poziomym słupy (płytki), przez które mające kształt litery S, nitki są gwintowane, jest usytuowany w pozycji pionowej. Oto jak zrobić ogrodzenie z rękami w najprostszy sposób.

Ten rodzaj ogrodzenia jest łatwa w utrzymaniu, ponieważ zawsze można usunąć element kurwa i włożyć nową. Aby poprawić wytrzymałość górnej i dolnej gałęzi może primotat liny lub drutu izolację.

Zazwyczaj, gdy ogrodzenie jest wykonane z co przychodzi do rąk. Ale eksperci zalecają zrobić wiklinowy wierzba, wierzba lub orzechowe. A najlepszym materiałem do tego sklepu od sierpnia do września.

Do poziomego ogrodzenia splotu potrzebują wiele pionowych kłonic grubości około 5 cm. Są one prowadzone do ziemi w odległości 0,5-1 m od siebie na głębokości około 0,3 m. Ogrodzenia dłużej stojak może być traktowany żywicą lub umieścić w swoich końcowych części przewodów rurowych z tworzywa sztucznego o długości 0,3 m.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić ogrodzenie z rękami wysokiej jakości, chcielibyśmy powiedzieć, że dla wersji poziomej wymaga pewnego doświadczenia. Dlatego najpierw staramy się zrobić mały ogrodzenie, przed rozpoczęciem dużych projektów. Fakt, że poziome paski o długości 1,5 m i grubości 1,5 cm musi być wystarczająco mocne, tkać pionowe wsporniki, tak że gdy drzewa wysycha, nie było duże szczeliny. Ponadto, konieczne jest pięknie ułożone końce gałęzi do ogrodzenia miały estetyczny wygląd.

Jak zrobić ogrodzenie z ich rąk, aby służyć tak długo, jak to możliwe? Aby to zrobić, zamiast pionowych gałęzi może trwać metalowych prętów, zrealizowane w skład rdzy, a mniejszą liczbę oddziałów, aby podnieść się z ziemi podczas tkania lub położyć się pod swego rodzaju fundament z cegły, które będą zapobiegać gnicie.

Kapitanowie, którzy mają doświadczenie i wiedzę na temat, jak zrobić ogrodzenie z rękami w konfiguracji poziomej, należy wykonać niekiedy unikalne dzieła sztuki, które są nadal znajduje się w południowych regionach Rosji, Ukrainy, Mołdawii i innych krajach, gdzie klimat pozwala z oddziałów długoterminowych oraz piękny płot.