534 Shares 8902 views

Ciekawe filmy Bezrukov

18 października 2015 Sergey Vitalevich Bezrukov – ulubieniec publiczności, zwycięzca z ekranu telewizyjnego i doniesień prasowych niekwestionowanym Hero – świętował swoje 42th birthday. Do tej pory, poszedł w randze Honored (2001) i ludzi (2008), rosyjski artysta. Filmy z Bezrukov cieszył kontynuował popularnością, i wydaje się, że dla aktora nie jest to niemożliwe. Liczba ról odgrywanych przez nich jest imponująca, a różnorodność obrazów sprawia, że twórcze kariera roztrzepany. Rzeczywiście, nie wiele podmiotów, nie stawi się przed publicznością w tak różnych ról. Większość z nich stały się zakładnikami wizerunku i roli. W aktora Skarbonka posiada ponad 50 ról w filmie i uczestniczył w ponad 30 produkcjach.


Rozważmy najbardziej charakterystycznym i niezapomnianych filmów z Bezrukov w roli tytułowej.

„Brygada”

Można powiedzieć, że to właśnie z tego filmu Siergiej zawalił narodową miłość i uznanie. Ta saga gangster domowy przyszedł na dużym ekranie w 2002 roku, a obraz Sasha White, mistrzowsko grał przez Siergieja, szczególnie lubiany przez publiczność. Co ciekawe, kiedy Alexander Inshakov zaczął strzelać kontynuacji kultowego filmu ( „Brigada 2”), a następnie do jego oferty do udziału Bezrukov odmówił.

„Działka”

W 2003 roku na ekranach telewizyjnych z „Witryna” serial, w którym nasz bohater zamienia się dramatycznie. A z niebieskim ekranie na spojrzenia widzów nie są „wyczyścić faceta” z „Brygady”, ale uczciwy i pryncypialny policjanta – Pavel Kravtsov, mające służyć w miejscowości Anisovka.

Tutaj głównym zadaniem nie jest walka z przestępczością i zdobyć zaufanie i szacunek miejscowej ludności. To dobry i gdzieś naiwny sposób Bezrukov topi serca widzów. Serii działka «złamał pierwszy kanał popularność rating, a aktor otrzymał nagrodę» Golden Eagle „dla najlepszego aktora.

„Jesienin”

Nawiasem mówiąc, film Jesienin Bezrukov w roli tytułowej – nie jest pierwszym doświadczeniem Sergey „try” na obraz poety Sergeya Esenina i tyrana. Wcześniej (w 1995 roku), w tej roli aktor pojawił się przed publicznością w teatrze Yermolova, w spektaklu „Moje życie, albo marzyli o mnie? ..”. odtworzył ich wizerunek „złośliwy biesiadników” okazał tak realistyczny, że główną rolę w serialu „Jesienina. Morderstwo story „został potwierdzony zaocznie.

Wydany na ekranie telewizora w 2005 filmowej widza lubiłem, ale krytycy zaatakowany z ostrych wypowiedzi przeciwko jego twórców. Zarzucili autorom serii fałszywych i pereviranii historii. Ale nikt nie spierać się z faktem, że Bezrukov z roli „rosyjskiej wsi poety” poradziła sobie znakomicie.

„Mistrz i Małgorzata”

Ekranizacją „Mistrz i Małgorzata” powieści miała miejsce w 2005 roku. A w tym filmie Bezrukov grał jedną z najtrudniejszych ról – Jezus (Jeszua). Aktor powiedział, że nie było na pewno biblijny Jezus. Jeśli przyjrzysz się powieść, nie istnieje wiele niespójności i zakłócenia pism. Ale jednak odgrywać rolę – dużo odwagi. Gotowy do strzału, Bezrukov pościł i oszczędzał się z ciężkiego treningu fizycznego. Później aktor przyznał, że rola ta nauczył go być bardziej tolerancyjny i traktować ludzi uprzejmie.

„Puszkin. Historia morderstwa »

Filmy z Bezrukov innym jest to, w którym pojawił się przed publicznością w postaci cyfr znaczących kultury rosyjskiej. I rola wielkiego rosyjskiego poety A. S. Puszkina jest również obecny w bibliotece filmowej aktora. Loki i baki, złośliwy uśmiech i odważny usposobienie – Siergiej Bezrukov tak pamiętne dla publiczności w tym filmie.

„Wysocki. Dziękuję za żyje! "

Przez długi czas, nawet nie był znany partnerzy zestawu, który gra rolę słynnego rosyjskiego barda. Bezrukov pojawił się na scenie już w makijażu. I zaledwie kilka miesięcy później zasłona tajemnicy upadł, a aktor przyznał, że działał w roli Włodzimierza Wysockiego. Aby uzyskać najbardziej podobny obraz, który wystąpił w specjalnym maską – dokładną kopię twarzy muzyków.

„Ironia losu. Ciąg dalszy »

Tutaj pojawia się jako aktor udanej kierownika dużego przedsiębiorstwa komunikacji komórkowej. Praktyczny i celowy, może łatwo zaplanować swoje życie w nadchodzących latach. Jednak frywolne dziewczęta, jak również w odległych lat osiemdziesiątych, wolą go do błahych romansu.

„Mecz”

Film, który opowiada o legendarnej grze śmierci, która odbyła się w 1942 roku, pomiędzy graczami Kijów „Dynamo” i „Lokomotywa” i komendy niemieckiej „Flakelf”. Tutaj Bezrukov odgrywał rolę bramkarza. Lekcje umiejętności piłkarskich uczył się Ovchinnikov. I Siergiej, więc lepiej przyzwyczaić się do roli, musiałem stracić kilka kilogramów.

wniosek

Opisane filmy Bezrukov – to tylko niewielka część pracy, w którym aktor objawia się jako niezrównany talent, zdolność do infekowania zaskoczeniu, aby inspirować, radość i ołowiu.