553 Shares 1989 views

Arch Garden: podejmowania własnych rąk

W moim domu domek powinien być piękny i komfortowy wypoczynek i pracę. Garden Arch będzie doskonałym uzupełnieniem powierzchnię dekoracyjną i będą stanowić doskonałe miejsce do wypoczynku wszystkich członków rodziny. Konstrukcje takie mogą mieć różne postaci, na przykład, mają kształt łuku lub krata, każdy z nich może być realizowana bez pomocy, co jest bardzo korzystne pod względem kosztów.


Na sprzedaż dzisiaj można znaleźć różne wzory łuki jednak tani wygląd bardzo proste, ale również z tworzywa sztucznego, które jest odporne na korozyjne środowisko, wskazując, że krótkoterminowy życia projektu. Choć droższe modele mogą nie działać na rozwiązania projektowe lub cieniu, i są wykonywane najczęściej z metalu, który jest dostarczany do miejsca ich własne jest bardzo problematyczne.

Arch ogród jest wystarczająco często z tych powodów, które złożyły panami własnego domu. Wykonanie tych prac nie jest trudnym zadaniem, i do radzenia sobie z nim nawet osoba może, które nie mają wystarczająco dużo doświadczenia. Najlepiej jest używać drewna do manipulacji, ponieważ po prostu przetwarzane i wygląda naturalnie.

Przygotowanie do pracy

Jeśli zostanie wykonany łuk do ogrodu, trzeba będzie przygotować drewniane belki i słupy w wysokości 4 lub 6 sztuk. Ich wysokość powinna być równa dwa metry, a szerokość 100 lub 75 mm. Te słupy ustawia się pionowo, tak że są wsporniki, które są trwałe boczne 2 belek poprzecznych. Te z kolei, być dołączone szczebli. Do wytwarzania ostatnie podejście tarcicy, przekrój poprzeczny jest równy 20 x 200 mm. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni drewna, jego wilgotność nie powinna być zbyt wysoka, w przeciwnym razie, gdy materiał bruzdowanie stracą swój pierwotny kształt, a cała struktura przestanie być płaska.

Wybór materiału

To nie jest najlepszy, aby zaoszczędzić na drewnie, jedynym sposobem będzie mógł zrobić łuk, który będzie trwać dłużej niż jeden rok. W przypadku zakupu materiału w lecie, warto zastanawiać okresie, gdy wyrąb drzewa została przeprowadzona. W zimie, takie manipulacje produkować najbardziej korzystny, ponieważ bagażnik ma najmniejszą ilość soku, który ma negatywny wpływ na cechy jakościowe operacji.

łuki Technologii Wytwarzania

Początkowo trzeba przygotować parametr spęczania, która może zmieniać się od 0,5 do 1 m. Nie zostaną zainstalowane słupy. Warto zauważyć, że gdy zostanie wykonana na łuku ogrodzie, głębokość wgłębienia zależy od gatunku gleby. Jeśli trzeba pracować z luźnej ziemi, należy zagłębić się więcej. Aby zaprojektować inną praktyczną podpór, które mają grzebania jest to konieczne dla realizacji bitumu lub dobrze owinięty pokryciem dachowym. Nadaje się do wykonywania tych prac i pokryć dachowych, jak również innych materiałów hydroizolacyjnych. Gdy łuki są dla ogrodu z własnymi rękami, prawidłowa instalacja wsparcia trzeba sprawdzić za pomocą poziomicy, która zapewni pionowego położenia elementów. Powstały pusta przestrzeń w dołach należy wypełnić żwirem, ale najbardziej niezawodny sposób wypełni betonem.

Kreator rekomendacja

Poprzez łuk do ogrodu z własnymi rękami, należy pomyśleć o miejscu konstrukcji. Jest możliwe, aby zacząć budować wzdłuż torów lub w strefie rekreacyjnej. Jeśli słupki wzrośnie do 6 sztuk, będzie to stanowić prawdziwą altanka. Jeśli chcesz posadzić splatają pergola, między słupkami zaleca się ciągnąć sznurka. Jeśli stojaka wypełnienie pomiędzy nimi, umieszczając je w tablicy, pergola będzie miał bardzo atrakcyjny wygląd. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu owadów na drewnie, lepiej obsługiwać elementy powierzchniowe ze specjalnej mieszanki. Będzie chronić konstrukcję przed szkodliwym działaniem wpływów atmosferycznych. Kratki mogą być umieszczone na dachu, więc rośliny będą łatwiej się wspiąć.

Niuanse pracy

Poprzez łuk do ogrodu, zdjęcie z których zostały przedstawione w artykule, można użyć elementów wykonanych z metalu. Może to być za róg i wyposażenia. Taka forma wstępna do początku jak i po odtłuszczeniu barwienie prowadzi się w pożądanym kolorze. Najlepiej jest wybrać związek, który ma cechy warunki atmosferyczne. Drewniane elementy blokujące zalecany przy użyciu części ocynkowanych. Drewniany łuk lepiej z roślinami, ale kiedy silne mrozy i późniejsze drewna rozmrażanie może zmienić swój pierwotny rozmiar i ciemnieją, że nie zawsze wyglądają bardzo atrakcyjnie. Ważne jest, aby pamiętać, że roślina zamarła z metalu, może umrzeć.

wniosek

Pergoli segregatora ogrodowe może być wykonana z materiałów kompozytowych, na przykład z drewna i płyty OSB, w których wytwarza się ślepy ściany. Korzystanie z największą możliwą ilość materiału, masz możliwość zrealizować wszystkie swoje pomysły projektowe. Drewniane łuki do ogrodu może stać się pełnoprawnym i altanki, jeśli użycie poliwęglanu, który obejmie materiał. Jej montaż odbywa się w ramce, uprzednio uformowane z drewna lub metalu.