393 Shares 1863 views

Jak zbudować prysznic letni własnymi rękami

No letni prysznic w kraju, w żaden sposób. A gdy go nie masz, to prawdopodobnie czuć pewien dyskomfort. Nic dziwnego, bo po pracy w miejscu, gdzie pot kapiący na trzy strumienie, więc chcesz, aby zmyć cały brud i poczuć ulgę. Cóż, jeśli nie daleko od domu znajduje się staw lub jezioro. W przeciwnym razie, można zbudować letnim prysznicem własnymi rękami. Zwłaszcza, że trudno w to nic.

Prysznic na zewnątrz, aby dać swoje ręce: od czego zacząć

Pierwszym krokiem jest, aby wybrać miejsce, w którym zostanie on zainstalowany. Tutaj mamy do rozpoczęcia w jak idziesz do podgrzewania wody. Podczas korzystania z grzejnika, prysznic na zewnątrz może być umieszczony w dowolnym miejscu wygodnym dla Ciebie. Ale większość ogrodników wolą prostszą opcję: ciepłej wody za pomocą promieni słonecznych. Dlatego wykonany prysznic lato z rękami powinny być umieszczone w wolnym obszarze, który przez cały dzień nie będzie zasłonięty przez drzewa. Spróbuj wybrać się gdzieś na skraju swojej stronie, więc to będzie dużo bardziej wygodne. Jeśli więc postanowiliśmy miejscu przejść.

Jak zbudować letni prysznic kraj własnymi rękami

Sposoby zagospodarowania działki, istnieją dwa. Jeden prosty, ale kosztowny, drugi – bardziej skomplikowane, ale by przełożyć je na rzeczywistość, trzeba będzie minimalną kwotę pieniędzy. W pierwszym przypadku mówimy o prysznicu gotowy do letnim prysznicem, który będzie musiał kupić. Wybór tych prysznice jest ogromny, jak w rzeczywistości, a ich ceny. Który z nich wybrać – ty sam zdecydować już. Wtedy trzeba tylko zainstalować prysznic, a także konsolidację powyżej zbiornika, gdzie będą dostarczonej wody.

Jeśli nadal będziemy budować letnim prysznicem ze swoimi rękami, to prosimy o cierpliwość. Można zacząć.

Po pierwsze, niech określić wielkość prysznica. Pamiętaj, że Twój stary prysznic nie powinny być jak tamtejsze toalety, która nie mogła być w stanie odwrócić. Wielkość określa się na podstawie faktu, że podczas brania prysznica można bezpiecznie podnieść ręce do góry, aby przenieść je na bok. Ie Przestrzeń powinna być wystarczająca. Zdecydowanie wygodne zaprojektowanie wielkości 190h140 cm, 60 cm, z których zostaną wykorzystane do budowy miniaturowych garderoby (oczywiście, jeśli jest to potrzebne).

W oparciu o pole wyboru wielkości planowanej na ziemi. Następnie należy wykonać fundament. Pamiętaj, że w górnej części swojej duszy letniego jest zbiornik, więc jest to bardzo struktura musi być wystarczająco silny. Aby to zrobić, najlepiej jest kopać gruntu betonowych filarach, są najbardziej wiarygodne. I może być drewniana, ale powinna ona następnie zastanowić się, jak chronić je przed przedwczesnym gniciem. Teraz robimy platformę z filarów, na którym będzie uregulować naszych metalowy zbiornik do ogrzewania wody. Najlepiej jest umieścić garnek trochę z dala od prysznica, tak będzie bezpieczniej.

Teraz przystępujemy do skóry naszego biura kabiną. Co w użyciu? Ty decydujesz. Może to być zwykłe arkusze łupek, płyty, blachy, a nawet tektura falista, która, nawiasem mówiąc, tylko trwa dłużej i nie cierpią z powodu wilgoci. Wybrany materiał bezpośrednio przybite do słupków, ale także wcześniej można dokonać belek, i je naprawić mury letnim prysznicem.

Pod prysznicem zrobić drewnianą podłogę z otworami, przez które woda będzie płynąć. Sex w szatni zrobić nieco wyższy, tak aby podczas mycia nie jest pokryty wodą. Drewniana podłoga jest krótkotrwały, więc jeśli chcesz, zamiast można ustawić tacę prania z ociekaczem.

Ale tu, to pozostaje tylko zainstalować drzwi. Myślę, że z tym nie będzie miał problemów. Mogą być wykonane z tych samych materiałów jak ścianach pod prysznicem, a następnie powiesić. można po prostu zamknąć kurtynę gęstej tkanki.

To wszystko, prysznic na zewnątrz gotowe ręce. Nawiasem mówiąc, należy zwrócić uwagę, aby otwór spustowy. Woda w nim nie powinno stać, więc nie powinno być pod kątem, a odpływ zorganizować w miejscu, które nie będzie stanowić zagrożenie dla budynków i nie zamieni się w kałuży swojej ścieżki.