576 Shares 5120 views

pałka teleskopowa: pozwolenie. pałka teleskopowa: podejmowania własnych rąk

Pałki teleskopowe produkowane są w fabrykach i zaprojektowane dla broni policji. W Rosji, pałka teleskopowa, które umożliwiają bezpłatne korzystanie mieć tylko struktur władzy, jest to doskonały środek szoku.

Wyróżnia się wysokim stopniem sprawności i zwartości. Podstawą jego działania jest bardzo prosta. Ta mała rura wytwarzana z metalu.

Używaj tylko policję

Pamiętaj, że możesz korzystać z tego typu broni, będąc w bliskim położeniu wroga. Ponadto, rozszerzalna baton, rozdzielczość, na których w Rosji jest podana tylko do niektórych ludzi, nie podlega przechowywania, przekazywania i wykorzystania przez zwykłych obywateli. Rozdzielczość można dostać policjantów.

Jednak rozwiązanie tego problemu jest nadal. Jeśli obronie, odpowiedzialność prawną do przewozu nie będzie. Jeśli policja znaleźć klub w prosty przechodnia, to może być po prostu skonfiskowane.

Konstrukcja rozszerzalnego baton

Rozszerzalna baton, rozdzielczość, dla których istnieje tylko struktury władzy, składa się z serii cylindrycznych części, które są zagnieżdżone wewnątrz siebie i rozchylonych na zasadzie teleskopu. Ten rodzaj broni szybko objawia się poprzez naciśnięcie przycisku lub ruchem nadgarstka. Zasada działania jest taka sama jak z dyrekcją. Ona przez jakiś czas neutralizuje ludzki wykazujących ku sobie agresji.

pałka teleskopowa jest bardzo wydajny. Przeznaczony jest do ciągłego noszenia złożonego. Produkt składa się z szeregu cylindrów, które podczas wypalania wyznaczonych przez stan ograniczonej długości za pomocą łączników wewnętrznych.

Istnieją trzy rodzaje pałek teleskopowych, które mogą być wytwarzane w domu:

 • Teleskopowa plastikowa baton. Podstawa z tworzywa sztucznego. Uderzający część – bicz. Na końcu jest zespawana z metalowej kulki.
 • Dziurka modelu. Podstawą zamku, który przechwytuje linki. przycisk blokady znajduje się w końcowej części. Po naciśnięciu kij został ujawniony. Model, który otwiera się przez wychylenie, jest niezwykle rzadkie.
 • Teleskopowa sprężyna baton. Zasadowy produkt – zewnętrzny metalowy cylinder 2-3 stalowych sprężyn, które są zagnieżdżone w sobie.

Warunki korzystania

pałka teleskopowa, które pozwalają na uzyskanie w Rosji nie może być stosowany w wielu krajach jako sposób broni policji.

pałka teleskopowa, przeglądy co sugeruje, że jest to bardzo wygodne ze względu na swoją zwartość i słabej widoczności, jest stosowany we wniosku z czterech metod:

 • cios z lewej strony;
 • ciosem z prawej strony;
 • hit góry;
 • dno.

Ruch odbywa się z oddziaływaniem płynnie, bez wysiłku. Ręka jest lekko pociągnął. Tylko w takich warunkach antropopresji będą odczuwalne. Siła tutaj – nie jest ważne. Należy zwrócić uwagę na gładkość.

Głównym warunkiem jest pojawienie się klubów w polu widzenia wroga niespodziewanie. Ona przebrany aż do niedawna. Ujawnienia wynika bezpośrednio przed uderzające. Celem dla ataków są nogi, biodra, kolana, pachwina. Kij wykorzystane przeciwko komuś, kto atakuje cię nożem.

Model rozszerzalne baton ESP Czeska firma

Teleskopowy baton ESP został zaprojektowany do użytku w profesjonalnych sił zbrojnych i policji szczebla.

W cyklu produkcyjnym pałki ESP zastosowano wysoką wytrzymałość Steel Series 4130. Rury nie mają szew.

Teleskopowy baton ESP składa się z trzech rur. Składa się na zasadzie gniazdowania lalek. Hartowana stal, więc kij nie jest zdeformowane. twardość stali – 40-50 HRC.

Metoda Unified do produkcji kije w domu

W tym artykule dowiesz się jak zrobić pałeczkę teleskopową niezależnie od materiałów, które są w zasięgu ręki. Są to podstawowe metody wytwarzania.

pałka teleskopowa własnymi rękami wykonanych ze zwykłych rur wodociągowych wykonanych ze stali o różnej średnicy. Odbywa się to tak, że można wprowadzić rurę do drugiego. W celu dopasowania do średnicy rury dogodnie stosowane Refacing zewnętrznego i wewnętrznego obwodu. Zabieg ten umożliwia również przesuwać rur do siebie.

Koniec każdego składnika nieco powiększony. Przeciwny koniec przeciwnie, bierze stożkowy kształt stożkowy. Ten sposób wytwarzania osiąga efekt blokady, gdy skok drążka ramię jest ujawniona jako część szczelnie połączone ze sobą. Segment z najmniejszą grubość może nie być wytwarzana z rury i całość zbrojenia metalowego, na którego końcu jest gwintowana i przymocowany wagowego. Wlewek spełnia swoją rolę – kołową końcówki lub cylindryczny kształt.

Jeden segment Końcówka o największej grubości musi być zamknięty przez korek gwintowany do analizowania pałki. Również będzie można produkować smarowanie, czyszczenie i naprawy. Lepsze dopasowane elementy średnica baton do siebie, tym większa będzie posiadać funkcjonalność urządzenia. Nie będzie związane zakłócenia i zagłuszania. Trzymać nie została ujawniona do wtyczki jest przymocowany za pomocą magnesu mebli, które mogą przyciągnąć do siebie jednostek.

Struktura klasyczny rozszerzalnego baton

Model ten składa się z następujących elementów:

 • zablokować;
 • wtyk;
 • Pierwsza noga;
 • Druga noga.

Podstawą pierwszego stopnia jest rurą ze stali, której koniec ma szczelinę. Jest on włożony do zamka. Podstawą do rewanżu jest wykonana z metalowymi okuciami. Z jednej strony pręta Stoch fazki do rewanżu nie obraca się w pierwszym.

Skos zapewnia przesuwne zamknięcie zatrzaskowe w szczelinach. Znajduje się na końcu. Wyznaczając drugi zamek kolana wchodzi do rowka i jest zamocowany w stanie rozciągniętym.

pałka teleskopowa z rękami mogą być formułowane w różny sposób. Może być wykonana z trzech lub czterech części. W związku z tym zwiększa liczbę blokad.

Korek zamyka tył batutą do wewnętrznej kolana wyszedł po drugiej stronie. Korek może być wykonany z drewna, w postaci kołków lub obecności nici metalowej.

Wytwarzania produktów na tokarce

Jak zrobić wysokiej jakości teleskopową pałkę? Takie urządzenie jest wykonane na tokarce ze zwykłej stali. Zaletą tej konstrukcji jest to, że dodatkowe obrotowe powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne nie są wymagane. Szlifowanie nie jest konieczne.

Jeśli jest tam Turner, który można wyciąć obiekt jako całość, można zamówić je na części w kilku panów, lub w dawkach podzielonych na jednym. Ale to zajmie dużo czasu.

Poziom skuteczności tej broni jest dość wysoki. Bolesny cios dla kończyn i przez pewien czas sparaliżowany mężczyzna. Jeśli uderzy głowy lub szyi, osoba może łatwo zabić.

Nieść pałkę jest również bardzo wygodne. To jest właściwe w przypadku telefonu komórkowego. W celu wykrycia broni, wystarczy wziąć je i machnąć ręką.

Pałeczka zostaną ujawnione, a jednostki są zablokowane. Ona staje się coraz trudniejsze, ponieważ składniki są pewnie zamocowane. Do składania produkt powinien trafić gruby koniec ramion na twardej powierzchni. pałki ujawniania wobec wroga psychicznie.

Jeżeli walka jest zalecane, aby utrzymać klub na pasek, aby zapewnić bezpieczne mocowanie. Więc wróg nie będzie w stanie wybić go z ręki.

Amerykański model pałki

Składana pałka teleskopowa amerykański model musi być nie więcej niż pół metra. Do jego wytwarzania należy przygotować rurach 4-5 do 10 cm, wykonanych ze stali o różnej średnicy.

Upewnij się, że każda rura szczelnie do innego znaku. Wewnętrzna część rury musi być szczelnie zamknięte, tak, że po ekspansji nie spadła że wewnątrz. Należy również czynnik wagowy, znajdujący się w najmniejszej rury. To wygląda jak gałki. Bardzo krótki kij nie nadaje się do użytku.

pałki Majsterkowanie

Mówiąc o metod poprawy fałdowanie ekspandowanego baton, górny odcinek wydrążony może być wypełniona piaskiem i żwirem. To zapewni łatwy huśtawka. Podczas blow balastu umieszczonego wewnątrz, aby wpływ bardziej dotkliwe. Ten kij jest trochę jak maczugi.

Również w teleskopowej stun gun baton może być zbudowany. Jest produkowany w zakładach. Może być noszony otwarcie. Zestaw etui wliczone jest pod parasolem. Taser jest na minus – to nieco kruche, gdyż wykonana jest z tworzywa sztucznego.