572 Shares 4429 views

Jak wyrównać kawałek ziemi w kraju

Przy zakupie letniska, country house, można mieć do czynienia z problemem jak stoku działce. Jeśli jest to jedyna wada, to jest możliwe, aby naprawić na własną rękę lub z pomocą wynajętych pracowników. Ulga na danym obszarze może zmieniać się w czasie ze względu na warunki pogodowe. Przed wyrównać działkę, myśleć o tym, czy jest to właściwe. Ukrywanie lub skutecznie pokonać naturalne cechy krajobrazu, można użyć konstrukcji. Piękne ławki, huśtawki, tor, stawy ozdobne, klomby pomagają wizualnie zwiększyć nawet najbardziej nierówną witrynę. Jeżeli wykop nieuniknione, konieczne jest, aby rozpocząć z umysłu. Przed wyrównanie terenu, harmonogram planu prac i ich kosztów.


Niewielki obszar pod łóżkiem lub platforma dla dzieci do zabawy, można rozwiązać samodzielnie za pomocą łopaty i grabie. Stanie się na kołki, szpagatu, miarką. Przed wyrównanie terenu, rodzaju w drewnianym kijem na brzegach. Naciągania cięciwy na nich tak, że wysokość całego terytorium była równa. Skupiając się na wynikającym z tego poziomu, usunąć wierzchnią warstwę gleby i zachować go na odległość, ponieważ jest to najbardziej płodne. Następnie w wysokiej platformie krawędzi łopaty nadmiar glebę usunięto i transportowane do niższego poziomu. Staranował ziemia nie jest konieczne. Płodne warstwę przelewa się na górze. Rake pomoże wygładzić powierzchnię. Gleba będzie potrzebował czasu na aklimatyzację. Na tyle, aby nie przeszkadzać ziemi dwa tygodnie. Po wyrównać ziemię własnymi rękami i udało się gruntów ustąpi, można rozpocząć sadzenie pracy.

W celu przygotowania miejsca trawnika na świeżym powietrzu, trzeba zmienić dość duży obszar. Ukośną część takie wymiary mogą być wyrównane za pomocą kultywatora, gdy kąt nachylenia jest mała. Do tego perepashite ziemi dwa lub trzy razy, a następnie wygładzić jej grabie równomiernie.

Jeśli zakres prac poza możliwościami człowieka, to lepiej, aby doprowadzić sprzęt do robót ziemnych. Mały ciągnik z łyżką zdolnego dramatycznie zmienić teren w stosunkowo krótkim czasie. Jeśli nachylenie jest szczególnie wielka potrzeba przynieść ziemi niwelacji terytorium. Jeśli planujemy zasadzić ogród warzywny w tej dziedzinie, zakup żyznej gleby. Zwykle po udało się wyrównać strefie podmiejskiej, ziemia dana uregulować całą zimę aż do następnego sezonu. Przyspieszyć proces, jak to możliwe. Aby to zrobić, należy wziąć dużą beczkę wody i wbił go w ziemię, przewraca strony.

Podczas robót ziemnych możliwość czystej gleby z odpadów budowlanych, śmieci, korzeni drzew i pni. Korzenie chwastów, dostaje przy odkręcaniu, trzeba wyrzucić z serwisu. Spowoduje to zmniejszenie liczby niechcianych trawie w ogrodzie. Wykopaniu ziemi jest przydatna zostawić w takiej formie, w zimie. W tym czasie ona wpisana wody odżywcze, tlen, naturalny nawóz, który będzie przydatny dla przyszłego zbioru. Mamy nadzieję, że w tym artykule dowiesz się więcej o tym, jak wyrównać kwietnik działka, ogród, trawnik, plac zabaw, albo radykalnie zmienić krajobraz.