456 Shares 5725 views

Jak zrobić kwiat łóżko w kraju własnymi rękami: porady i wskazówki

Kwiat łóżko jest nie tylko podstawowym dekoracji lub podmiejskich bramkowe, ale także duma posiadacz elementem. Motley masa roślin i kwiatów o różnych wysokościach, które są obsadzone w pewien sposób może powodować pozytywne emocje. Dlatego konstrukcja kwietników powinna podlegać pewnym zasadom. Poniższa opisze jak narysować kwiat łóżko w kraju własnymi rękami.

Pierwszą rzeczą, jaką należy wiedzieć: przy wyborze roślin należy koniecznie uwzględniać lokalny klimat. Rośliny takie jak Smagliczka, godetsiya, Clark, naparstnica, Erica, ostróżka, stock-Rose nie boi się zimna. Fuksja, fiolet, Cynia, pelargonia, datura, lwie paszcze, Eland i palmy trzeba ciepło. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób ozdobić kwiat łóżko w domku z własnymi rękami, należy sadzić rośliny paski na przemian rodzajów jasnych kolorach z mniej jasne. W centrum stoi słupek Reprezentantów, mając większą wysokość niż reszta, a na skraju klombu powinien stopniowo coraz mniej wysokości. Bardzo oryginalne miejsce w centralnej części drzew lub krzewów łóżka małym rozmiarze. Jeżeli złoże znajduje się w bliskiej odległości od domu na wsi, ściany wokół niego należy umieścić najwyższe rośliny.

Mówiąc o tym, jak narysować kwiat łóżko w domku z własnymi rękami, ważne jest, aby zwrócić uwagę na konieczność doboru roślin w zakresie ich kwitnienia. Następnie należy zdecydować, czego już nie ma: zgodny rozkwitu różnych gatunków lub dla całego złoża została pokryta kwiatami w tym samym czasie. Jeżeli wybrałeś dywan kwiat łóżko, gdzie kwiaty rosną w tym samym czasie, przypominając rodzaj dywanu, najlepszy wynik zostanie osiągnięty, jeśli zakład będzie zlokalizowany blisko siebie. Na zboczach wzgórz i klombów tego typu wyglądają najbardziej imponujące.

klomby i kwietniki własnymi rękami, to zdjęcie z którego można zobaczyć na różnych stronach internetowych oraz w literaturze tematycznej, wygląda całkiem imponujące ze względu na fakt, że mają one prawidłowo sformułowane nie tylko centralną część, ale również regionu. Krawędzie wyglądało pięknie, powinien kopać wokół łóżka płytkim rowku, który jest konieczny do wypełnienia ze żwiru lub piasku. Taka granica ponownie podkreślić piękno stworzonego przez skład, oddzielając go od reszty, która jest reprezentowana na działce. W tym przypadku, kwiaty nie rosną poza klombów w domku. Ręce mogą dekoracyjne obramowania przy użyciu kamieni, cegieł lub innych przedmiotów. Cegły mogą tkwić w ziemię tak, że tworzą osłonę przekładni. Można użyć dzienniki lub ogrodzenie, które nie tylko wyglądają imponująco, ale także stworzyć poczucie bycia we wsi. Można też jechać autobusem lub butelkę – jest tańszy od oprawy.

Więc pytanie, jak narysować kwiat łóżko w kraju własnymi rękami, nie istnieją żadne szczególne trudności, więc po prostu trzeba rozpocząć pracę do wdrożenia wszystkich dzielnych fantazje.