301 Shares 8218 views

Nie trzeba płacić za przelot dzieci do jakiego wieku (pociągiem i samolotem)? Inne cechy uzyskiwania dokumentów transportowych dla dzieci

Ze zbliżającym się sezonem letnim, rodzice coraz częściej zainteresowani zasad przewożenia dzieci. Czy muszę zakupić bilet dla dzieci do okruchów? Do jakiego wieku do pociągu i samolocie wolno rebyatni bezpłatnych przejazdów? Co zniżki są dostępne dla dzieci starszych? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w tym artykule. Aby lepiej zrozumieć kwestię kosztów z góry, nie w ostatniej chwili.


Bilet całkowicie wolnych dzieci do tego, jak wiele lat w pociągu?

Oczywiste jest, że dla bardzo małych okruchów nie potrzebują osobnego miejsca pasażerskiego. Wszakże w nieznanym środowisku i nowego dziecka o wiele spokojniejsze w ramionach matki, krewny lub przyjaciel, prawda? Ponadto, nie jest raczej ryzykowne zostawić okruszek na pryczy w pociągu, ponieważ istnieje ryzyko, że spadają na podłogę, zwłaszcza podczas ruchu kołysania transportu. Dlatego nie ma potrzeby, aby zakupić bilet płatnego dzieci do bardzo małego dziecka. Do jakiego wieku trenować dziecko będzie siedzieć bez własnego dokumentu przewozowego? W tym przypadku wiek ograniczonym okresie od urodzenia do pięciu lat. Równocześnie z zakupem problem dorosłych, i bilet wolnych dzieci jest nadal wymagane (po przedstawieniu aktu urodzenia). Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, i mogą być dostępne natychmiast po wylądowaniu na czele pociągu. W tym przypadku konieczne będzie zapłacić niewielką opłatę.

Jesteśmy w podróży pociągiem ze starszym dzieckiem

Jeżeli jest to pożądane i konieczne, rodzice mogą zakupić bilet dla dzieci do miejsca, zamiast całkowicie za darmo na okruchy do pięciu lat. obliczanie kosztów zostanie przeprowadzona w tym przypadku specjalnej cenie. Ale nadal zgadzają się, że mało kto odważy się pójść do pociągu z dziećmi. Często udać się w podróż z rebyatney starszych. Tak więc, należy rozważyć, od jakiego wieku dzieci bierze bilet na pociąg na osobnym siedzeniu pasażera. Jeśli dziecko jest od pięciu do dziesięciu, dokument podróży będzie to kosztować 35% ceny osoby dorosłej. Korzyść ta ma zastosowanie tylko w przypadku podróży do Rosji. Za granicą, istnieją inne zasady. Koszt zmienia się od 50 do 70% w odniesieniu do osoby dorosłej.

Jaki jest koszt biletów dla dzieci dla dzieci?

Samolot jest bardziej atrakcyjny środek transportu dla podróżujących z małymi dziećmi, pociągu. Główną przyczyną tego faktu – znaczne skrócenie czasu spędzonego na drodze. W przeciwieństwie do podróży / D W przypadku aviadokumentov Zakupów dzieci nie ma 100% zniżki. Zatem uważamy, bilet dla dzieci z ilu lat i ile mieć co najmniej kilka istotnych korzyści dla płatności. Dla dziecka od urodzenia do dwóch lat, to będzie kosztować tylko 10% od regularnej ceny biletu osoby dorosłej. Ale taka jest cena tylko podczas podróży z jednym dzieckiem, które nie wymagają przestrzeni. Jeśli lecisz w planie z dwoma lub większą liczbą dzieci, płatność za bilety (nawet jeśli są one w ramach dwóch lat) będzie równa 50% dokumentu podróży dla dorosłych.

Kupujemy bilety i bilety kolejowe dla nastoletnich dzieci

Dla starszego rebyatni, oczywiście, trzeba kupić spersonalizowaną kartę zapewnienie osobnego miejsca pasażerskiego. A nawet jeśli prawie aż dziecko będzie w twoich rękach, trzeba będzie zakupić dokument podróży. Rozważenie możliwości płatności za bilety lotnicze i kolejowe. Koszt będzie zależał oczywiście wiek dziecka. Podczas podróży samolotem dziecko od dwóch do dwunastu lat trzeba będzie zapłacić połowę ceny biletu osoby dorosłej. Rebyatnya starsze nie będą już korzystać z żadnych przywilejów. Jeśli wysyłasz w aviapoezdku syna lub córki w wieku poniżej pięciu lat, bez niczyjej pomocy, muszą być przygotowane do zapłaty pełnej bilet. Gdy R / W podróż dziesięć lat mają również kupić bilet w cenie dorosłego. Wyjątkiem są następujące kategorie dzieci.

korzyści

Czas badania dla poszczególnych uczniów otrzymują zniżki przy zakupie w / biletu dziecięcej. Do jakiego wieku do pociągu dokument będzie znacznie tańsze niż w zwykłej porze? W okresie od 1 października do 15 maja, studenci i kadeci ze szkół wojskowych i morskich w wieku 10 lat płacą połowę opłatę całkowitego kosztu. Ale to na pewno trzeba przy zakupie przedstawić zaświadczenie ze szkoły.

Jakie dokumenty są potrzebne do zakupu biletu dziecięcego? ważne wskazówki

Tak więc, w celu wydania prawo do podróżowania z dzieckiem, musimy pamiętać, że:

  1. Mieć prezentację na przygotowanie dokumentów oryginalnego aktu urodzenia (dla dzieci od 14 lat – paszport).
  2. Podczas podróży za granicę bez rodziców trzeba wykonać i uwierzytelniać umowy zarówno dorosłych. Jeśli podróż odbywa się z krewnymi, posiadać dokument potwierdzający bezpośredni związek. W takim przypadku, jeśli dziecko podróżuje za granicę tylko z jednym z rodziców, formalna zgoda nie jest wymagana.
  3. Z bagażem, nie wymaga jego rejestracji wyłącznie z transportu lotniczego. Podobnie jak dorośli, będzie wolny, ale przygotować się zapłacić połowę, gdy przejazdy kolejowe.

Sporządzanie dokumentów dla wielu dzieci podróżujących. Rozważmy zasady w każdym indywidualnym przypadku. Uczyć się z wyprzedzeniem przepisy i koszt biletów można się odwołać do liderów w kwestiach transportowych. Właściwa konstrukcja zapewni relaksujący wypoczynek, nawet w przypadku turystyki zagranicznej.