751 Shares 8190 views

Książka Redgreyn Lebowski "Absolute komponenty"

Writer Redgreyn Lebowski urodził się 21 października 1990. Pomimo młodego wieku autora, książka Redgreyn Lebowski „Absolute Elements”, który został opublikowany kompletny trylogię w 2016, pisarz przyniósł międzynarodową sławę.

Roman Redgreyn Lebowski

Cykl książki składa się z trzech części: „Patriot Games”, „The Wild Hunt” i „absolutne akcesoria”.

Część pierwsza opowiada czytelnikom o głównego bohatera, Sophie Benson, który jest myśliwym od złych duchów. Główny bohater nigdy nie wierzył żadnych bajek i legend i mitów. Ale będzie to drastycznie zmienić pogląd na wiele rzeczy, ponieważ często wszystkie legendy i mity są prawdziwe.

Podstawą drugiej książce „The Wild Hunt” udał się do opowieści o trudnościach i doświadczeniach czekają na głównego bohatera po jej najlepszego przyjaciela ujawnia wszystkich swoich sekretów. Ale poza tym, zaczynają się dziać dziwne rzeczy – legenda ożywa. I dopiero po tym, że główny bohater uświadamia sobie, że elementy bezwzględne rzeczywiście istnieją i że są one w stanie otworzyć drogę do Twilight Gate. Ale szkopuł, że Sophie jest sama – jeden z kilku elementów. Co uczyni bohaterkę? Dla ich zbawienia i przyjaciółmi pomóc akceptuje zasady Strażników, i stara się uratować przyjaciół, dziewczyna szuka pomocy, podczas gdy rząd ogłosił „dzikie polowanie” na nieszczęsnej młodzieży.

Trzecia część jest nazywana „absolutnej Komponenty”. Przygody Sophie nie koniec. Życie z całego świata, jak gdyby odwrócił się i teraz wszystko zależy od głównej bohaterki i jej przyjaciół – czy mogą żyć jak wcześniej? Jako absolutny elementu, Sophie ma ogromną moc, która nie jest całkiem zrealizowania się.

Historie z serii „absolutne” Elementy

Istnieje kilka opowieści, które pisarz stworzył niezależnie od cyklu. Te historie były „niosąc światło, pozostajemy w ciemności”, „Trouble Śnieg” i „Dom bez zasad.” Głównym tematem tej historii był pierwszym bohaterem cyklu Zachary. Szczegóły historia dzieciństwa i życia chłopca, zanim wsiadł do kłopotów. Tematem była historia drugie zdarzenie, które znacznie wpłynęły na głównego bohatera książki – Sophie. Nie tylko walka z demonami, a okazja, aby znaleźć jego dom, który Zapomniała – wzruszająca historia była podstawą fabuły. W trzeciej opowieści odnosi się do tajemniczego domu, który może zamieszkiwać różnych stworzeń takich jak demony i czarownice, i gdzie można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Głównym tajemnicą jest – co się dzieje, gdy ogień posłuszeństwa światło?

Inne książki Lebowski

Innym znanym seria książek stał się pisarzem, „Silence”, który składa się z trzech części, z których dwie są oczekiwane publikacja w najbliższej przyszłości. Działka poszedł na historię młodego dziennikarza, który chce dowiedzieć się więcej o ciszy, zbliża się do planety wraz z nadejściem nocy. Jako głównego bohatera zorganizować wszystko tak, aby dowiedzieć się więcej ważnych informacji? W pogoni za materiał do gazety, ona wpada w niezwykłych i niesamowitych przygód.