320 Shares 7480 views

Słuchawki bezprzewodowe „Sinhayzer”: opis, dane techniczne, modele i opinie

W segmencie systemu audio przez długi czas nie zaobserwowano znaczącego postępu. W ostatnich latach producenci głośników i odtwarzaczy przenośnych z pewnym powodzeniem eksperymentował z wzorów i materiałów, które jednak pozwoliło wypełnić rynku jest całkiem interesujące propozycje. Przełomowym było wprowadzenie systemów bezprzewodowych, które zwalnia użytkownika z kłopotliwego przewodów. Pierwsze modele tego typu w oparciu o moduł transmisji sygnału podczerwieni, które wyobcowani dużą część nowej koncepcji użytkownika. Fakt, że takie urządzenia są poważnie utraty „Kabel” w jakości dźwięku. Poprawić sytuację mogłaby radiofrekwencyjny stereo, który otrzymał słuchawek bezprzewodowych „Sinhayzer” w kilku wersjach. Nie możemy powiedzieć, że niemiecki producent był w stanie zwiększyć poziom wydajności audio do tradycyjnych urządzeń przewodowych, ale różnica nie jest krytyczna, a jednocześnie pozwala na ergonomiczne modele częściowo pogodzić z tym wada.


Główne cechy modeli

Główną wadą modeli, pracuje bez bezpośredniego połączenia, jest występowanie zakłóceń w transmisji sygnału. W celu zrekompensowania niedociągnięć deweloperów miał na celu poprawę właściwości, które są świadczone przez Sennheiser Słuchawki: Typ – bezprzewodowy, zakres częstotliwości – średnio od 22 do 22 000 Hz, Impedancja – 106 omów. Jeśli chodzi o odbiór sygnału dla różnych modeli rozchodzą wydajności. Na przykład, wersja 110 zgodnie z zaleceniami producenta może złapać sygnału w odległości od 100 m, a w praktyce, to promień jest zmniejszona do 30 m. Ponadto, skład jakościowy i stabilne odbioru mogą tylko mówić na siebie, to znaczy w odległości 5-10 m.

Różne i zdolność do pracy na akumulatorze. Średnia działania akumulatora jest 6-8 godzin. Ten dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że bezprzewodowy zestaw słuchawkowy „Sinhayzer” wyposażoną w jakościowe elementu podstawowego, co wymaga odpowiedniego zużycia energii.

Recenzje RS 110 słuchawki

Twórcy nie powiodło się z pierwszym modelem tego typu, aby wykonać zadanie wysokiej jakości dźwięku. Jest to przedstawiciel rodziny entry-level, który ucieleśnia wszystkie wspólne wady modeli bezprzewodowych. W szczególności, użytkownicy zgłaszają silnej inwazji szumu tła, nietypowej konstrukcji i przepuszczalności dźwięku. Oznacza to, że słuchawki bezprzewodowe Sennheiser RS 110 nie przechodzi tylko dzięki izolacji szumów trzeciej partii, ale również dźwięk z nich usłyszał w kręgu. Jednak nawet w nieudanym modelu, producent zachowuje nieodłączne zalety firmy. To przede wszystkim zespół wysokiej jakości i ergonomii, choć w tym momencie istnieją różne opinie. Ponadto, największą zaletą tej wersji jest skromna cena dla tego typu modeli jest 3,5-4 tys. RUB.

Recenzje RS 120 słuchawki

W tej wersji to zaznaczone jakościową analizę ram strukturalnych. Według właścicieli, fizycznie słuchawki prawie nieistniejące ze względu na miękkie i wygodne nauszniki. Wiele godzin słuchania nie przyczynia się do zmęczenia szyi, że dla fanów muzyki jest znaczącym atutem. Ale podkreśla niewłaściwe umiejscowienie kontroli – prawo kubek wyposażony jest w dwa koła, które są odpowiedzialne za ustawienia dźwięku i głośności. Problemem jest to, że są one umieszczone pod sobą, co powoduje dyskomfort podczas dokonywania manipulacji. Pod względem brzmienia, słuchawki bezprzewodowe „Sinhayzer” do RS 120 modyfikowany pokazują średnie wyniki. W porównaniu z modelami przewodowych, użytkownicy przyznali niskie oceny niemieckiego rozwój, ale dostosowane do całkowitej pojemności przedstawicieli segmentu radiowego urządzenia jest wciąż godnych radzi sobie z przetwarzaniem sygnału.

Recenzje RS 195 słuchawki

Ponownie, model ten nie został zakwestionowany w zakresie realizacji projektu. Odpowiednie pałąk zmniejsza nadmierne ciśnienie w uszach. Jednak główną zaletą tej wersji jest tak samo jak dźwięk, który został ulepszony dzięki technologii Kleer. Właściciele tego modelu w porównaniu do jakości jej pracy z odtwarzaczem CD, która sama w sobie jest zdecydowany krok w kierunku czystej zabawy. W każdym razie, wyższość modelu przed urządzeń działających z połączenia Bluetooth, jak mówią, i opinii ekspertów. Bezprzewodowe słuchawki Sennheiser transmitować sygnał o przepływności 320 kbps, prawie bez utraty w leczeniu złożonych częstotliwości. Oczywiście, nowy poziom jakości nie mógł pomóc, ale zastanowić się nad ceną. W tym przypadku jest to 15-16 tys. RUB.

Recenzje RS 220 słuchawki

Model uosabia prawie wszystkie zalety poprzedników, dodając do tej listy i przyjemnych innowacji dla użytkowników. Tradycyjnie, fani marki świętować montaż wysokiej jakości, ergonomii marka i przyzwoity dźwięk. Ostateczną cechą bezprzewodowych słuchawek Sennheiser RS 220 są zgodne z RS 195. Różnice modyfikujących tę wersję ze względu na zaawansowane zarządzanie i zdolność do korzystania z połączenia przewodowego. Konstrukcja zapewnia regulacja balansu dźwięku Przycisk przełączania źródeł, ustawienia audio i tak dalej. D. możliwość bezpośredniego podłączenia i jest realizowana za pomocą kabla koncentrycznego, a przez przewodów optycznych. Ale są też małe błędy w modelu. Jako właściciele, słuchawki niestabilną działających na niektórych częstotliwości Wi-Fi.

wniosek

Firma Sennheiser to chyba producent odniesienia dźwięku. Do niedawna firma była krytykowana za wyjątkiem nudny design, co, oczywiście, nie umniejsza główne zalety produktu – akustycznej. Segment, który reprezentuje bezprzewodowych słuchawek „Sinhayzer” niespokojny podane przez niemieckich programistów. Jeśli projekt nie ma większych zarzutów, że istnieją problemy z dźwiękiem, co wskazuje użytkownikowi. Dowodem na to jest model RS 110, a pod pewnymi względami starsza wersja z indeksem 120. ale pojawienie RS 195 słuchawki radykalnie zmieniło sytuację. Rozwój ten wykazał, że technologie bezprzewodowe mogą zapewnić dobrą jakość dźwięku bez zakłóceń i szumów zatorów w procesie translacji.