633 Shares 9088 views

Im więcej dowiaduję mężczyzn, tym bardziej czuję kobiety …

Mężczyźni, mężczyźni, mężczyźni ….

Wszyscy od dawna znają starą prawdę, że zawsze pozostają dziećmi. Nie zastanawiałam się nad tym, co naprawdę oznacza. A dzisiaj jest gotów napisać książkę o wyzysku mężczyzny. Chłopcy, którzy w przedszkolu podarli sobie spódnice, pozostali tym samym. I tak, chociaż widzieli wszystko tysiąc razy, ale w 20, aw 40 z nich zasadniczo tylko to jest potrzebne.

Piękne panie, starając się osiągnąć uprzejmość i gentlemanly postawa od człowieka w naszych czasach jest bez znaczenia. Jeśli nie zostanie w niej wychowany, to pozostanie ignorantem. Możesz spróbować nauczyć go, aby otworzył drzwi i dał ci rękę, ale z następną dziewczyną, to mało prawdopodobne, by się o tym martwić.

Wszyscy narzekają na ich samotne przeznaczenie, są tak zdenerwowani, że nie potrzebuje się osoby. Niestety, nie jedna taka kobieta myśli o tym, że aby zobaczyć najbardziej troskliwą, kochającą i łagodną osobę, wystarczy spojrzeć w lustro. Czy potrzebujesz tych, którzy już uważają się za nie godnych uwagi męskiej? Dziwne, najpierw musicie nauczyć się kochać, a potem czekać na to od innych. Nie musisz prowadzić standardowych rozmów, ponieważ trudno jest znaleźć dla Ciebie odpowiednią osobę. Chcesz zmienić życie, zacznij od siebie i swoich zasad.

Tak, zgadzam się "tylko tego potrzebują od nas". Nikt cię nie zmusza, aby się poddać. Po prostu cieszyć się męską uwagą i zwiększyć poczucie własnej wartości. Potrzebujesz tylko pary słodkich uśmiechu i zmysłów. Niczego nie obiecałeś. W ogóle chłopcy stali się zbyt prosti. Jeśli marnowały czas, próbując zawiesić makaron na uszach, teraz jeśli chcą seksu, powiedzą: "Chcę seks", wszystko to nie ma głowy, nie ma fantazji. Odpowiadamy również w sposób prosty: "Pójdziemy do ciebie, pijemy, zaoferujecie mi masaż, wtedy będziemy się uprawiać seksu, poczujesz się dobrze kilka razy, prawdopodobnie poproszę o kawę rano i odejdę". I czy nie straciłeś sumienia? "Więc wszystko jest bardzo proste, a nie czekaj na gwiazdy z nieba, kwiatów i pieśni na balkonie. Pierwszy nie osiągnie, drugi zniknie, a od trzeciego sąsiada rozłączy się.

Człowiek jako książka zamknięta Pierwsze spotkanie jest abstrakcyjne. Zacznij odczytywać, to ciekawe, osiągając do środka, już patrzysz na ile zostają strony, myślisz, że możesz nauczyć się więcej, poza szkołą, którą studiował i jakie zabawne było w dzieciństwie. A potem koniec … I nie ma nic więcej do poznania, a to nie jest interesujące. W tym miejscu wybierzesz: spędziłeś czas na pustym lub musisz zrobić to na biurku z książką)