143 Shares 3273 views

Jak obliczyć bezpiecznych dni – tylko pożądany ciąża

Kiedy dziewczyna zaczyna aktywność seksualną, zastanawia się, jak obliczyć bezpiecznych dni, w celu uniknięcia niechcianej ciąży. Każda kobieta wie, że narodziny dziecka odbywa się tylko w pewnym okresie cyklu miesiączkowego. Okres od jedenastego do piętnastego dnia po rozpoczęciu miesiączki jest uważane za niebezpieczne, ponieważ w tym czasie jajko opuszcza jajnik. Reszta – „bezpieczne”, ale warto pamiętać, że na sto procent, że nie można twierdzić, można zajść w ciążę, a podczas tej rozpiętości.


Jeśli kobieta chce zidentyfikować niebezpieczne dni ciąży, kalendarz – to najlepszy asystent. Należy zaznaczyć początek i koniec cyklu. Do kalendarza do oglądanych przez dwa lata, aby dowiedzieć się o zmianach w swoim ciele i możliwych odchyleń cyklu miesiączkowego, kiedy się pojawią. Tylko w ten sposób będzie mogła wiedzieć, jak obliczyć bezpiecznych dni i zapobiegać zapłodnieniu komórki jajowej. Początek cyklu miesiączkowego – jest to dzień, w którym rozpoczyna się krwawienie, a koniec – jest to ostatni dzień przed rozpoczęciem nowego miesiąca.

Jak obliczyć bezpieczne dni? Metoda Kalendarz – jest to najbardziej popularna metoda, używana przez pięknych pań w celu uniknięcia niechcianej ciąży. Aby obliczyć trzeba znać najkrótszy i najdłuższy cykl menstruacyjny. Owulacja występuje w dniu 11-18, i liczyć dni w „niebezpieczne” okresu musi być najkrótszej odjąć 18, a od najdłuższych – 11. Okazuje się, że jeśli najdłuższy cykl to 30 dni, 30-11 = 19. Niech najkrótszy – 26 dni, a następnie 26-18 = 8. Zatem okres niebezpieczne będą uważane dni od 8 do 19. W tym czasie, prawdopodobieństwo poczęcia dziecka – największe, a pozostałe dni nie mogą się bronić.

Oczywiście, kwestia sposobu obliczania bezpiecznych dni mogą wystąpić w okresach miesięcznych, jak miesiączka początek zależy od wielu czynników, na przykład w zakresie przyjmowania leków, ogólnego stanu zdrowia lub stresu. Dlatego wiele kobiet, może powiedzieć, że początek miesiąca dla nich może być nieprzewidywalne. W celu określenia „bezpieczne” dni, konieczne jest, aby zmierzyć temperaturę podstawowej (w odbycie). Przed rozpoczęciem wzrostu temperatury jajeczkowania od 0,2 ° C do 0,4 ° C,

Dla wielu kobiet, najprostszym sposobem, aby obliczyć swoje „specjalne” dni – metoda szyjki macicy. On jest monitorowanie zmian w wypisie ze śluzowej pochwy. Około dziesiątej i XVIII cykl dni pojawia wodnisty śluz – Potem przyszedł „niebezpieczne” dni, szanse na ciążę. Kalendarz (jak na dziewczynę swoich potencjalnych klientów) może potwierdzić, że owulacja już się rozpoczęły.

Ale to jest uważany za najbardziej dokładną metodą simptomotermalny, obejmuje ona wszystkie z powyższych metod. Jedynym sposobem płci pięknej na pewno wiedzieć, jak obliczyć dni. Kiedy mogę zajść w ciążę? To pytanie jest zadawane przez kobiety, które nie mogą począć dziecka i korzystać ze wszystkich tych metod, aby określić dzień owulacji, może wystąpić, gdy pożądane dla nich wyobrazić.