519 Shares 5295 views

Seks po porodzie: jak wybrać smar

Pojawienie się okruchów w rodzinie radykalnie zmienia cały sposób życia. Zmiany zachodzą w warunkach intymnych. Ginekolodzy powinni powstrzymywać się od seksu w ciągu pierwszych pięciu tygodni po urodzeniu dziecka, a przy porodzie żeńskich wewnętrznych narządów płciowych to jedna ciągła otwarta rana, a na jego uzdrowienie wymaga pewnego czasu. Macicy i szyjki macicy może być zmniejszona z trzech tygodni do trzech miesięcy. Więc jeśli masz dobre wyczucie i myślę, są gotowe do współżycia seksualnego, to nadal należy najpierw skonsultować się z ginekologiem. Lekarz zaleci się do różnych środków antykoncepcyjnych, a także smarów. Jak wybrać te produkty, wielu nawet nie wiem.

problemy intymne

Oprócz poporodowego urazu, który doświadcza genitalia kobiece przy urodzeniu, są inne problemy, które przeszkadzają w dwóch kochających małżonków, aby być bliżej siebie. Najczęściej wielki „przepaść” między pragnieniem płci oraz według płci są luki łącznej i tkanki miękkiej lub przeniesione nacięcia krocza. Gdy ten problem jest zwykle wystarczy wiedzieć, jak wybrać środek smarujący i życie seksualne jest całkowicie przywrócony. Jednak bez problemów nadal nie można zrobić …

"Nehochuha"

Najważniejszym powodem, że wiele par nie mają stosunki seksualne nawet po kilku miesiącach po urodzeniu, jest brak pożądania. Po urodzeniu organizm jest bardzo wyczerpany, jest on ciągle brakuje energii. W takich przypadkach, kobieta zdecyduje się spać dodatkową godzinę niż spędzać resztki sił, humouring kaprysy bliskiej osoby. Ponadto, wszystkie myśli pary są obecnie zaangażowane wyłącznie małe chrząszcze. Ale ten problem można rozwiązać: wystarczy wybrać najbardziej odpowiedni czas, kiedy dziewczyna jest jeszcze w mocy i energii. Najlepszy czas – tego ranka, gdy miękisz jest jeszcze śpi, lub kolację, kiedy spał. Jest również bardzo ważne, aby stworzyć intymną atmosferę, aby dać dziewczynie całkowicie odpocząć. A jeśli wiesz, jak wybrać smar, to następnym razem będzie ulubiony też miał nalegać na seks.

kompleksy

Nie jest tajemnicą, że kobiety mają coś poświęcić przy narodzinach dzieci, na przykład, szczupła talia lub elastyczna i „stoi” w klatce piersiowej. Z tego powodu, młoda matka może pojawić się kompleksy o swój wygląd. Ze względu na nich, dziewczyny czują, że nie podoba im się ich mężów, a zatem unikać intymności. Oczywiście, okres poporodowy nie jest najłatwiejsze, ale to chwilowe. Często chodzić z dzieckiem, karmienie piersią tak długo, jak to możliwe, nie należy ponieść słodkie i produktów skrobiowych, a waga powróci do normy. A jeśli w tym samym czasie można wykonać w godzinach porannych ćwiczeń elementarnych, twoje ciało będzie nadal pasuje. Jeśli nadal wstydzi się swojego ciała, to jest możliwe, aby zadowolić nowych męża „zabawki”. Aby to zrobić, należy odwołać się do seksuologa i zapytać go, jak wybrać smar, co stwarza można „bawić” po porodzie. A zresztą, niech jej mąż zdecydować lubi swoje ciało, czy nie.

Niewiele naturalne smarowanie

Przy urodzeniu są zmiany w pochwie, z których jeden jest niewystarczający przydział naturalnego smarowania. Ten problem jest najbardziej rozwiązywane przez wszystkie powyższe: wystarczy tylko nabyć jednorodnej smarujący. Żel smar pozwoli seksu bez dolegliwości związanych z suchością pochwy. Jedyną rzeczą, którą musisz wiedzieć – to jak wybrać smar. Karmienie piersią wybrać smar zawierający żadnych barwników.