874 Shares 3463 views

Anisimova Olga Wiktorowna, rosyjski biathlonista: Biografia, kariera sportowa

Rzadko zdarza się, że zawodnik w całej swojej karierze bokserskiej czekają na zwycięstwa. Często zdarza się, że sport jest zawiłe zestaw, w którym przeplatają się radość z wygranej, udane występy i gorzkie rozczarowanie z awariami, z niezdolności aby zrealizować swoje ambicje sportowe. Bohaterka eseju Anisimova Olga Wiktorowna, jego pierwszy sukces na najwyższym poziomie czekali długie dwadzieścia lat. Że musiał przejść przez sportowca na przestrzeni lat, zna tylko jeden …

dzieciństwo

Anisimova Olga urodziła się w małej miejscowości Bałakowo, która znajduje się w regionie Saratowa. Stało się to w dniu 29 stycznia 1972 roku. Zwykle klasy robotniczej rodziny, małe prowincjonalne miasto – włamać się do sportu początkowo szansa jest bardzo mała. Ale jeśli los daje szansę, należy zrobić wszystko, aby nie przegapić. Anisimova Olga rosnące sportowy dziewczyna jest zaznaczone, a nauczyciel kultury fizycznej, a jej trener narciarstwa. Jednak, aby osiągnąć coś więcej w swoim rodzinnym Bałakowo niemożliwe. Było to konieczne, aby w dalszym ciągu rosnąć, a to powinno przenieść się do innego miejsca, gdzie będzie więcej możliwości, aby rozwijać zawodowo. Aw 1987 Anisimova Olga zdecydował się na ten krok.

Leningrad

Po zakończeniu 9 klas kompleksowego szkoły w rodzinnej Balakovo Olga zanim tam chodziło o uzyskanie dalszej edukacji. W tym czasie dziewczynka nigdy nie widziała się poza sportem. Wybór padł na Leningrad rezerwy sportowej szkoły. To właśnie tam i poszedł do wprowadzenia piętnaście Anisimova Olgę. Otrzymałem dziewczynę bez żadnych problemów, pomimo faktu, że konkurencja w instytucji prestiżowych sportowych był dość poważny. Nauka przyszedł łatwo, trening sportowy przyniósł radość. Nie długo czekać, a pierwsze wyniki już w drugim roku Olga wszedł młodszy zespół Związku Radzieckiego dla takiego wspaniałego sportu jako biathlon (kobiety).

Pierwsze medale

Pierwszy wielki sukces w międzynarodowych konkursach przyszedł do Olgi w 1989 roku. Przemawiając na juniorskich mistrzostwach świata w reprezentacji ZSRR, rosyjski biathlonista Olga Anisimova był prawdziwym bohaterem. W debiucie World Cup sportowiec zdołał wygrać dwa złote i dwa srebrne medale. W świecie Biathlonie poważnie mówić o pojawieniu się wschodząca gwiazda ze Związku Radzieckiego. Mimo tak młodego wieku sportowej (w czasie Olge Anisimovoy właśnie skończył 17 lat), doskonale łączy w sobie dwie główne cechy: bieganie i strzelanie. Wydawałoby się trochę więcej, a nasz zespół (biathlon (kobiety)) otrzyma od wielu lat doskonały sportowiec. Jednak wszystko było o wiele bardziej skomplikowane.

narodziny dziecka

W 1991 roku Olga Anisimova żonaty, a rok później w rodzinie młodej pary miał syna, Vitali. Przez kilka lat biathlon zapomniał. Powrót do sportu były bardzo trudne, mówią o utracie najbardziej zdefiniowanie pod względem sportowym, kropka. Przywracając jej dawny kształt był niezwykle trudny, dosłownie krok po kroku do celu ruchomego. Ponadto, nie było problemów z planem finansowym, stocznia stała 90-cia, pieniądze w sporcie był bardzo mały. Stanowisko Olgi Anisimovoy niemal beznadziejna: brak mieszkania, maleńka stypendium. Ponadto, jest to czas, aby dać jej syna do szkoły. Rosyjski biathlonista Olga Anisimova postanowił opuścić Petersburg i spróbować swoich sił w nowej lokalizacji. Przez cały czas spędzony w tym mieście, sportowiec wykonywane kilka razy w Pucharze Świata. Najlepszy wynik został pokazany przez Olga – 10 miejsce w indywidualnym wyścigu w Östersund. Trzeba było coś zmienić …

Przeprowadzka do Chanty-Mansyjsku

Region Tiumeń zawsze była domeną krajową biathlonie. W Chanty-Mansyjsku był jednym z najlepszych w rosyjskich bazach biathlon. Osobisty trener Olga Anisimova stał się dość dobrze znany trener Valery Zacharow. Krok po kroku sportowcem stopniowo odzyskują kondycję sport. Ale to było bardzo trudno dostać się do głównego zespołu Rosji. Następnie Valery Zacharow Olga Zaleca się, aby przebić się do pierwszego zespołu poprzez udział w Pucharze Europy. Pomimo nazwy dźwięcznym, był drugi tier biathlon elita. W przeważającej części były młode biathletes, nie przechodząc w głównej części ich zespołów. Stopniowo Olga zaczęła myśleć o końcu swoją sportową karierę. W tym czasie, równolegle z badaniami w biathlon kobiet wykształcenie wyższe, studia korespondencyjnie na Wydziale Ekonomicznym.

Mińsk-2004

Stopniowo, poprzez uruchomienie w Pucharze Europy, Olga Anisimova był blisko swojej najlepszej formie. Wyślij zwycięstw w poszczególnych wyścigach, nagrody. Pomimo poważnych, standardów biathlon, wiek, Olga znów zaczął być uważany za kandydata do regularnego reprezentacji. Pierwszy krok w tym kierunku został zrobiony w 2004 roku na Białorusi. W Mińsku, przeszedł kolejne Mistrzostwa Europy w biathlonie, a Olga Anisimova dostał się do reprezentacji Rosji. Łuk dla zespołu naszych damskiej była 4×6 wyścig km przekaźnik. Olga rozpoczął w pierwszym etapie. Dobrze strzelać dojrzewanie, sportowca z jednej kary w strzelaniu na stojąco. Jednak to nie przeszkodziło jej, aby zakończyć na drugim etapie, zaledwie 4 sekundy po utracie białoruską Ekaterina Ivanova biathlonista. W przyszłości wysiłki naszych dziewcząt Swietłana Chernousovo, Natalia Sokolova i Irina Malginov udało się znacząco oderwać się od swoich prześladowców i wygrać Europejską złoto w sztafecie.

W następnym sezonie, Olga nadal działać w klasyfikacji Pucharu Europy, a robi to tak dobrze, że jest już dwa kroki przed końcem sezonu Anisimov Europejskiej stała nieosiągalny dla rywali.

Powrócić do głównego zespołu

Dobre występy na scenach Pucharu Europy nie pozostają niezauważone trener Rosji. Po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006 odbędzie się w Turynie, we Włoszech karierę w drużynie narodowej zakończono szereg biathlonie. I Olga Anisimova w półmroku swojej kariery osiągnął pożądany, uderzył reprezentacji Rosji. Sezon 2006/07 można uznać za najbardziej znaczące w karierze sportowca. Konsekwentnie występując na niemal wszystkich etapach Pucharu Świata, Olga, ogólnie koszt zdobyła 21 mandatów. Tuż za nią było stałe miejsce w sztafety Rosji. Na mundialu z reprezentacją Rosji Anisimova złożonej dwukrotnie jako pierwszy. Odkrycia te sugerują, nasz główny ulubiony zespół sztafecie na Mistrzostwach Świata we włoskim Anterselva. Jednak w tym wyścigu nasz zespół czekał na poważnej awarii. Olga Anisimova grać dla Rosji w trzecim etapie, nie mógł sobie poradzić z strzelania z pozycji stojącej. W rezultacie, dwie pętle karne wrzucił do naszego zespołu z podium. Dopiero siódmy finał miejsce z opóźnieniem niemieckiej drużynie więcej niż dwie minuty. Niemniej jednak, pomimo porażki w sztafecie, w tym sezonie dla Olgi Anisimova mogą być rejestrowane w aktywa.

Zakończenie kariery sportowej

Pomimo dobrych wyników występów, przychodzi zrozumienie, że wiek nie daje w pełni swój potencjał na torze. Olga Anisimova jeszcze jakiś czas nadal wykonywać w konkursach biathlon, naprzemiennie udział w Pucharze Świata, aby powrócić do Pucharu Europy. Sezon 2010/11 był ostatnim w karierze sportowca sport. Ten ostatni był wyścig o Puchar Rosji i uczestniczyć w tradycyjnym turnieju biathlon „Iżewsk karabin”. W wieku 39 lat, Olga Anisimova postanowił zakończyć karierę profesjonalnych sportowców.

Można tylko podziwiać kobietę, która wpłat na pewnym etapie swojej kariery ze względu na rodzinę, na wychowanie syna. I znalazła siłę, aby wrócić do sportu po przerwie kilku lat, a nie po prostu wrócić, ale także osiągnąć duży sukces sportowy.