482 Shares 6604 views

Polowanie na dzika w zimie

Dzik lub dzika świnia, od dawna uważana za jedną z najbardziej pożądanych myśliwych trofeum. To poważne i mądre zwierzę w dawnych czasach nazywano dzik. On zawsze jest gotowy stanąć w obronie swojego życia, spędzając czas w tym samym czasie bardzo niebezpieczne.


Polowanie na dzika w zimie zawsze był wielkim zainteresowaniem myśliwych. Co jej kochanek nie chciałby mieć trofeum z jego kły? W miesiącach zimowych nie wystarczy nakarmić dzika, ponieważ cała roślinność pozostawała pod głębokim śniegu. Ogólnie rzecz biorąc, polowanie w tym okresie charakteryzuje się tym, że przyszła ofiara w zimnych porach roku przeżywa niedobór żywności, iz tego powodu wszyscy jej zachowanie jest redukowane do poszukiwania pożywienia. W związku z tym, a zwłaszcza część polowania sezonowy jest „grać” na naturalnych zwyczajów zwierząt w poszukiwaniu pożywienia.

Istnieje kilka sposobów, które podlegają dzikiego polowania dzik w zimie. Pierwszy – pióro dzik produkcji. W tym przypadku, trzepaczki są ułożone w żywym łańcuchem i próbuje się kierować bestię do strzelców, którzy ukrywają się w niektórych miejscach. Ludzie często biorą z nich specjalnie przeszkolone psy z nich korzystać w celu ułatwienia koleiny.

Jednak takie polowanie dzik w zimie jest najeżona niebezpieczeństwami zupełnie jak wściekły rannych Łuparka – jest to bardzo poważny przeciwnik. Zmierzać do knura musi być bardzo precyzyjny, jak zraniona bestia jest silny na rany. I nawet tak poważne obrażenia, a rannych w sercu, nie przeszkadza mu prowadzenie 50-100 metrów. Dlatego trzeba ścigać zdobycz bardzo starannie, z wielka uwaga zbadaniu wszystkich okolicznych krzewów: dzik często ukrywa się tam, a potem nagle wpada do sprawcy i uderzyła go zębami.

Druga metoda jest również stosowana równie często – polowanie na dzika w zimie z wieży, która zbudowana jest na specjalnej stronie nawożenia, a następnie strzelec chowa się w nim. Od Fanged zwierzęta regularnie zwabić obok ziemniaków wieża lub zboża, stada wieczorem sami dojść do miejsca karmienia. I myśliwy nie ma wyboru, ale cierpliwie czekać, jak tylko przybyciem dzika.

Zazwyczaj wieża wznosi się kilka strzelców. Komunikować się między sobą potrafią tylko poprzez gesty i sygnały. W żadnym przypadku nie można mówić ani dymu, może odstraszyć bestię. Polowanie na dzika w zimie z wieży odbyło się tylko w nocy, jak dzika tylko do karmienia przychodzi nocą. Jednak myśliwi muszą dojść do miejsca przed nim, zwykle o zmierzchu.

Jest inna, rzadko stosowany rodzaj polowania – to zależy od dzika. Do tego rodzaju wiedzą i trzeba trochę doświadczenia. Najpierw trzeba zbadać wszystkie szlaki, które idzie do paszy dzika, prześledzić jego drogę do częstego podlewania, i tak dalej. D. Ułatwienie w zimie, gdy śnieg jest wyraźnie odciśnięte ślady kopyt. Dlatego polowanie na dzika z pętli często występuje w zimie pierwszy śnieg.

Pętla dla dzika musi być bardzo silne, aby wytrzymać dość masywny dziką świńskiej tuszy. Trzeba powiesić na ścieżce dzika tak, że głowa dzika z prędkością i poleciał do niego, że jest w centrum, a nie zbyt wysoka: około jeden metr nad ziemią.

Koniec pętli chcesz wiązać się z wiarygodnego pobliskiego drzewa, tak że szalony z bólu zwierzę nie może oderwać go z ziemi wraz z pętlą, a kończy się kilka razy owinąć wokół pnia.

Ważnym czynnikiem jest odzież myśliwego. Powinien on być cichy, odporny na wiatr i wodę, ciepło i mają wiele dodatkowych kieszeni. Obuwie dla polowania w zimie też musi być wybrany mądrze: na przykład, to lepiej nie nosić buty, od dnia jego stopy zamarznie. Wielu zapalonych myśliwych, z wyjątkiem obuwia, kupujemy bardziej i buty.