744 Shares 3171 views

Jumper – to marzenie o lataniu

Jumper – jest to wspaniałe urządzenie, które pozwala poczuć się jak sportowiec drapieżnika i doświadczyć ogromny przypływ adrenaliny. Ta powłoka, która daje możliwość dokonania niesamowite skoki i akrobacje, obracając się na spacer lub poćwiczyć w ciekawą przygodę.


Funky buty

Jumper – to symulator sportowy, innowacje w fitness i treningu aerobowego. Wypływa ona z włókna szklanego na specjalnej ramie, mocno osadzony na nogach sportowiec z fiksacji od kolana do stopy. Zasada jego pracy jest biologicznym prototypowe – kolana kangura. Ale żaden porównuje do kangura bronią sportowiec dzhamperistom stanie prędkościach wynieść do 40 km / h, lub startu na wysokości dwóch metrów.

Historia patentu

Co jest zworka (mostek), świat dowiedział się w 1999 roku, kiedy jego „specjalny symulator dla bieganie i skakanie» opatentowanej australijskiej Alexander Bock. Inne nazwy symulator – "biodra" (ANG bok. – W imieniu A. Bock) lub "skoczkowie" Jolly (ur Jolle. – zabawa, jump – skakanie).

Choć podobny do prototypów urządzenia zostały. Nie jest pewne, ale uważa się, że pierwsi twórcy buty siedmiu ligowych byli złodzieje Petersburg gang „Skoki” (1918/20). Korzystanie sprężynę, przenieśli skoki, pokonywania wysokich przeszkód i pewnego czasu nieuchwytny dla policji.

Pogo-Szczudła – Szczudła, koniki polne akrobaci Bill i Tom Gaffney Tkacz z USA (1954) – stał się drugim prototypem. Byli profesjonalni ciężkie urządzenia, a dystrybucja ich nie otrzymali, choć wolno skakać do 3 metrów wysokości.

W 1973 roku podniósł pałeczkę zespół naukowców z Ufa – oni skonstruowali model „Saiga” do silnika spalinowego. Projekt jest rozwijany do dziś.

Jumper – jest to reklama pozytywnych emocji

Początkowo wynalazek Boca spowodowane tylko zamieszanie. Jaki jest skoczek, świat dowiedział się po zapalającymi wideo umieszczone w Internecie. Ponadto, środki reklamowe zaczęły pojawiać się na dzhamperisty ulic, które w dalszym ciągu skutecznie reklamować i promować jolly skoczków.

Cel i funkcje

To naprawdę jest to symulator sportowy. Badania dowiodły, że korzystają ponad godzinę ze skoczków skutecznie zwiększa siłę i wytrzymałość grup mięśniowych konieczności utrzymania równowagi. Nie możemy odpocząć i diamentowa nie działać. Powrót, prasowe, pośladki, mięśnie nóg i więzadła stawu biodrowego – wszystko wliczone w ćwiczenia aerobowe. W tym przypadku nie jest użytecznym premia, zmniejsza obciążenie stawów kolanowych i kręgosłupa ze względu na sprężynach. Innym ważnym czynnikiem jest szkolenie narządów przedsionkowych. Na normalizacji układu krążenia, utrata masy ciała i poprawę postawy nie zasługuje – a więc wszystko jasne.

Jednak najważniejszą zaletą treningu – wysokiej emocjonalności, dodatkowy uwolnienie endorfin i adrenaliny, zaufanie, pozytywne emocje i uczucia latania!

Producenci i modele

Masowa produkcja rozpoczęła się w Korei Południowej, a następnie dołączył do Chin, a następnie do Austrii i Niemiec. Dziś produkty są reprezentowane znaki towarowe Poweriser i FlyingLocust, FlyJumper i Jolly Jumpe Pro-skok i PoweriZer. Każdy wybiera dla siebie i swoich preferencji.

Ważne jest, aby:

  • Jumper – urządzenie przeznaczone dla różnych kategoriach wagowych. Doświadczeni zawodnicy powinni początkujących odebrać jasny model swojej wagi, ale dla bardziej zaawansowanych skoczków dopasować jedną kategorię więcej – skoki będzie szczególnie wysoka.
  • Pamiętaj, aby kupić wszystkie rodzaje ochrony. Kask jest obowiązkowy!
  • Zanim pojawi się na ludzi, którzy nie są zbyt leniwi, aby przejść szkolenie z instruktorem. To trwa pół godziny, ale to daje pewność siebie i zmniejszyć poziom obrażeń. Przynajmniej niektóre umiejętności jest konieczne. Pamiętaj, że – reklamy! Bądź na bieżąco!

Jak zacząć?

Co jest skoczek? To ekstremalne, adrenalina, chęć wyróżniać i zdjąć! Jeśli obudziłeś się takie uczucia, wziąć 400 do $ 500 i przejść do zakupu w Internecie. W wielu miastach pojawiły się już toczenia biodra – może tak być. Jak już wspomniano, nie przeceniają swoje siły i możliwości. Początkowo, spacery z instruktorem, potem chodzenie bez instruktora, a następnie uruchomić – nie szybko! Pokonywanie przeszkód, początek sesji treningowych – wyciągnij papier toaletowy między podporami na żądanej wysokości i spróbować. Nie zaczynaj skacząc z ławki, ogrodzenia i samochodów. Jest to bolesne i kosztowne. Wraz ze wzrostem umiejętności staną się przedmiotem bardziej zaawansowanych sztuczek i różnych salta.

Rozrywkowe lub sportowe

Chodzenie, bieganie, skakanie, a nawet centrum fitness taniec na skoczków – to z pewnością nie jest to sport. Ale dziś sztuczki fascynacja na tych symulatorów stała taka skalę, które mogą być uznane dzhamperistov sportowców.

Sport jest nazwany na cześć wynalazcy – Bocking lub pauerboking (angielski powerbocking.), Sportowcy – Bokeria. Wśród zwolenników tego unikalnego urządzenia ma akrobatów, kaskaderów i akrobaci. Ich skoki imponujące! Niektórzy, jak i jego brata Macieja Mikael Lindstrom (nick Swebounce i Hemoves) Bocking nakręcił swój zawód. Są one znane do niezapomnianych i czarujących występów na festiwalach skrajnego powierzchniowym. Najmłodsi dzhamperistu 4 lat, podczas gdy wentylator dorosły Bocking obchodził swoje 50-lecie na szczudłach!

Wielka Brytania stała się pierwszym krajem, który kocham ten sport, i nadal prowadzi w Mistrzostwach Świata na liczbę sportowców Boker.

Gwałtownie rośnie sport i ekstremalne rozrywki w jednym pakiecie, moc ćwiczenia aerobowe i rekreacji w powietrzu, wyraźna demonstracja woli zwycięstwa i ucieleśnieniem snu dziecka z bajki, a latanie – to zworki i skoki! Chcesz poczuć się jak Superman czy szybkiej myśliwskim trofeum – nosić jolly skoczków!