813 Shares 5654 views

Modemy 4G: recenzje producentów

Technologia jest ciągle pogłębianie. Każdego dnia użytkownicy Internetu stają się coraz bardziej wymagający, co oznacza, że wszystkie urządzenia muszą być aktualizowane i są w pełni zgodne z wymaganiami właścicieli. Czy wydaje się realne, że kilka lat temu do 100 MB na sekundę uznano za czymś nieosiągalnym, ale teraz jest to rzeczywistość. Takie osiągnięcie został zrealizowany dzięki USB modem 4G.

Niektórzy właściciele uważają, że aby cieszyć się wysokiej prędkości internet więc wystarczy tylko router, który obsługuje sieć. Jednak jest to mylące. Aby nie być rozczarowany zakupu, trzeba zwrócić uwagę na kilka punktów. W artykule dowiadujemy się, że każdy powinien wiedzieć o routery 4G, jak również niektórych producentów, zdaniem konsumentów, warto zastanowić się, należy rozważyć swoje najlepsze modele.

Modemy 4G

Przed zakupem 4G USB-modem, których cena może być zarówno niskie i wysokie, konieczne jest, aby zbadać wszystkie dostępne na rynku, wszystkie cechy, parametry. To wszystko w przyszłości wpłynąć na funkcjonalność routera.

Wiele używać 4G-Internet, w celu zastąpienia opcji przewodowej. Ta ostatnia alternatywa jest wygodne i pozwala cieszyć się wysokiej prędkości, ale ma swoje wady. Jednym z nich jest fakt, że kabel nie porusza się swobodnie. Aby korzystać z Internetu może być tylko w jednym miejscu, i że dla niektórych właścicieli może przynieść pewien dyskomfort. Dlatego większość ludzi zmieniła korzystanie z modemu. Można je łatwo zapewnić dostęp do Internetu bez względu na to, gdzie właściciel jest.

W celu ustalenia, producent urządzenia powinny być zakupione, jak również, który model wybrać, należy określić typ urządzenia.

Najlepsze opcje

Jak wybrać modem 4G, można rozwiązać każdą osobę dla siebie. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ zależy nie tylko na cenę i usługodawcy, jak również od preferencji użytkownika i gdzie żyją.

Istnieją również modele routerów, które stały się słynne znakomite recenzje od konsumentów. Niektóre z nich zostały omówione w tym artykule.

Aby wybrać najlepszy modem i nie dają się na nią, trzeba zwrócić uwagę na charakterystykę produktu, jego kategorii cenowej, a także opinie z właścicieli, i, co najważniejsze, profesjonaliści, którzy doświadczyli jednego lub inny model. Przy wyborze potrzebę rozważenia własnych interesów i potrzeb, a także powinny uwzględniać obszar, w którym będą używane urządzenie. Na przykład, jeśli urządzenie jest wymagane, która zapewni małą płaską sygnału techniki mogą być korzystne z Alcatel. Jeśli istnieje potrzeba w routerze do obszarów wiejskich, gdzie sieć jest stosunkowo słaby, to najlepiej kupić droższe urządzenie, które jednak można dokładnie zapewnienia stabilnego związku.

Huawei

Na terytorium Federacji Rosyjskiej szczególny popyt jest producentem Huawei. Właściciele przelewa swoją technikę z pozytywnymi ocenami. Popularny model jest uważany Huawei E392. Jest sprzedawany w dwóch wersjach: jako uniwersalnego urządzenia i zszywane do konkretnej sieci. Zdaniem modem 4G może przesyłać dane z prędkością do 100 MB na sekundę. Ponadto porty wbudowane w nim przez anteny i karty pamięci. Urządzenie może pracować z 4G i innych sieciach.

Konsumenci są na tym samym poziomie zidentyfikowali dwa inne modele: E367 i E3276. Oni, podobnie jak w poprzedniej wersji, może współpracować z wymiennymi antenami. Mają możliwość przełączania między sieciami.

Właściciele zauważyć braki w modelach od chińskiego producenta. Poważnie uważane za zbyt duże. Z tego powodu trudno jest korzystać z modułu. Jeśli źle porty lokalizacja ruszy nieco zachodzą na siebie. Jednak eksperci pamiętać, że wymiary – w wyniku dużej pojemności i imponującą wydajność.

Alcatel

Na terytorium Federacji Rosyjskiej cieszy się również popularność ekspres Alcatel. Ludzie opowiadają swoje pozytywne wrażenia z korzystania z technologii, powiedzmy urządzenie OneTouch W800Z. Działa świetnie z Internetu 4G z dużą prędkością, i korzystać z punktu dostępu można kierować do 10 osób. Router sprzedany za 3 tys. Rubli. Z minusów konsumentom odróżnić jaki zakres jest zbyt mały. Dlatego, być może trzeba wzmacniacz sygnału dla 4G-modem.

ZyXEL

Jeżeli konsument potrzebuje stacjonarną typu modem, który będzie używany w kraju lub w domu, najlepiej jest kupić urządzenie z firmy ZyXEL. Informacje zwrotne od klientów jest imponująca. Wierzą najbardziej udany model LTE6100. Czego chcą? Przyrząd składa się z dwóch jednostek, które są połączone ze sobą za pomocą drutu. Jego długość wynosi 100 metrów. Z powodu tej jednej z jednostek może być zainstalowany w najwyższym punkcie budynku dla lepszego sygnału. Właściciele takich jak moc anteny, która jest w stanie złapać nawet najbardziej złych sygnałów. Wśród braków podkreślają wartość modem 4G. Cena za to jest około 12 tysięcy. Rubli.

wyniki

Dopiero analizując wszystkie możliwe funkcje, można przypuszczać, producentem wszystkich prezentowanych naprawdę zasługuje na pierwsze miejsce. Recenzje zakwestionowane ponadto, aby wybrać jedną lub inny deweloper jest nadal warto budować na własnych upodobań.

Konieczne jest, aby pamiętać, że wszystkie produkty nie powinny być podejrzane nabyć rynki oraz w sklepach specjalistycznych. Będą one w stanie zapewnić odpowiednią jakość, a jeśli jest, aby zapewnić fachową pomoc.