655 Shares 9479 views

Sprawia, że kolory krepiny własnymi rękami

Kwiaty, te niesamowite twory natury, nie pozostawia obojętnym każdą kobietę. Wydaje się, że pragnienie piękna występującego w nas od samego początku. Dlatego też, aby kwiaty z papieru krepa własnymi rękami będzie ciekawy i przyjemny dla każdego robótek.

Krepa – materiał, który jest łatwy w obsłudze, a jego szeroka paleta kolorów oferuje ogromne możliwości, ograniczone jedynie przez wyobraźnię. W zależności od gęstości produktów bibuły mogą być bardzo różne, ale zobaczymy, jak sprawić by róża i lampki świąteczne.

Co musimy pracować?

Przede wszystkim, jest to dobre nożyczki. Jeśli narzędzie nie jest wystarczająco ostry, łopatki zaczynają się do materiału „przekąska”, a płatki włączy niechlujstwa krawędzie.

Kwiaty z papieru falistego z rękami zrobić lepiej krepa polską produkcję. Ma dobrą jakość, a materiał nie jest na pewno przerwać tworzenie szczegółach.

Skonsolidować gotowego kwiat potrzebę szerokość taśmy 1 cm i drut, z którego będzie macierzystych. W sklepach dla florystów gotowych spotkać zielone łodygi, ale nie są one bardzo łatwo zginać.

można ozdobić blask gotowe kwiaty w razie potrzeby. Może to być piasek paznokci lub specjalnym klejem ozdobne. Podczas pracy z tego ostatniego do wykonywania szczególną uwagę na płatkach nie zmoknąć i rozdarty!

Kwiaty z papieru falistego z rąk: Kolejność prac.

Odcięte od szerokości taśmy rolka około 8 cm., Odchylając go w harmonijkę. W otrzymanym prostokąt 5×8 cm. Odcięte górną część w postaci płatków. On może mieć nie tylko kształt okrągły. Spróbuj zrobić spiczaste lub wydłużone płatki różnych kwiatów. Rozwiń pasek papieru i lekko pociągnąć każdy z płatków od środka do krawędzi, nadając jej głośność.

Teraz prisobiraem dolną część pasa, równomiernie owijając go wokół. kwiat część musi ustanowić swobodnie bez przeszkadzania sobie nawzajem. Gdy taśma się kończy, czy dany produkt może wydawać się dość obszerny, szczelnie przymocować taśmę tnącą. Koniec trzpienia jest wkładana przez głowę kwiat i obrócić pętlę. Top ozdobić środek koralika, posiekanego papieru lub zebrania tkanki.

Trzpień jest owinięte cienkim paskiem papieru zielone z cięcia. W tym przypadku, krepa jest lekko naciągnięty i kotwienia koniec kropli kleju.

Można zrobić kwiaty z krepiny własnymi rękami na jeden wieczór w takiej ilości, że będą one trwać przez całe grono.

Cięcie zbyt mocno przywiązany i nie wyrzucić. Są one użyteczne w wytwarzaniu wielu małych jednostek. Dla konstrukcji hali obchody urodzin lub Nowego Roku prawdopodobnie trzeba girlandę z papieru falistego. To bardzo proste. Wystarczy wyciąć wzór figurki w różnych kolorach i rozmiarach. Może to być liście, serca, łuki i słodycze – wszystko, co jest budujące i wiąże się z wakacji. Łączenie fragmentów girlandy najlepszego kleju PVA, ale używać go w tym samym czasie sporo. Ukończony postać jest ustalona na nitkę nylonu, a nasze wianki gotowy.