359 Shares 8875 views

Jak na drutach płaszcz? Podstawowe zasady rozpoczynające tkaczy

Man-made rzeczy pozwalają wyróżnić się z tłumu. Jest to szczególnie ważne w zimnych porach roku, kiedy zaczną sprzedawać ten sam rodzaj odzieży. Dlatego wielu wykwalifikowanych sami pracownicy chcą dzianiny płaszcz. Szprychy do tworzenia wielkich rzeczy szybciej niż haka.

Różnorodność modeli

Analizując dzieła mistrzów, istnieje kilka rodzajów odzieży zewnętrznej dla:

 1. Długość produktów: długi, małych, średnich;
 2. Obecność bramie kapturem, z otwartym kołnierzem i szyi;
 3. rękawy natura z wąskim, długi, krótki, „latarki”, spalony;
 4. nieobecności i obecności pasa, guziki;
 5. sylwetka: prosty, spalony, nietypowy kształt klap różnej długości;
 6. rodzaj krycia: lato (ażurowe) i zimą (gęsty wzór).

Jeśli chcesz outerwear wykonywać swoją podstawową funkcję, to trzeba robić na drutach płaszcz o gęstej strukturze „warkocze”, „szyszki”. Ponadto, konieczność dokonania pre-purchase materiał do wykładania i padding poliestru. Modele zimowe są podobne w ich krawiectwa na swetry, kurtki, płaszcze, mini płaszcze.

Zauważ, że ubranie może pełnić funkcję dekoracyjną. W tym przypadku należy wybrać program z ażurowej i siatkowe. Modele te są bardziej jak sukienka, można nosić je w ciepłej porze roku.

Dzianiny płaszcz dla kobiet, które dopiero zaczynają samorealizovyvatsya

Jak chcesz trafić otaczającą główny produkt, ale co jeśli dopiero zaczynasz się uczyć podstaw drutach? Najbardziej proste – wyobraź sobie stare rzeczy w nowy sposób! Aby to zrobić, wykonujemy szereg działań.

 1. Znaleźć prosty jeden kolorowy płaszcz.
 2. Odbiór kontrastowe nici. Ma to zapewnić, że wzór siatkowy był wyraźniejszy. Aby podnieść przędzy na tkaniny, tylko w sklepie należy zwrócić uwagę na drutach kwadratów na splątaniu i dołączyć je do płaszcza.
 3. Kupić odpowiednią ilość zwojów. Eksperci natychmiast zapyta o kopulacji ile przędza trzeba kupić. 1-2 cewka lepiej kupić więcej, aby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, gdy nie można znaleźć odpowiedniego koloru.
 4. Wybierz prosty wzór oczka i zaczynają dziać płaszcz okresowo zastosowanie do gotowego produktu, który jest swego rodzaju wzorów. Lub odebrać motywiczną wzór i porów preform odzież.
 5. Podłączyć kojarzenie z płaszczem. Pojawi się nowy produkt!

Nawiasem mówiąc, z przyczyn można zbudować różne rysunki lub grać z kolorami. Niektóre craftswomen pierwszy wzorzec jest łatwiej podnieść, a następnie wątku.

Prace przygotowawcze przed, jak robić na drutach szprychy płaszcz

 1. Zbadania właściwości nici. Aby to zrobić, należy skojarzyć próbkę, zmierzyć swoje pierwotne wymiary. Umyć wynikowy relacji, prasować go po niewłaściwej stronie znowu zmierzyć. Porównaj wyniki. Ten etap przygotowawczy jest konieczny, aby obliczyć, ile trzeba do wątku, pętle (motywy) i sprawdzić, czy wiązanie podczas mycia zdeformowane.
 2. Dokonywać właściwych wzorców. craftswomen profesjonalne bezwartościowe w swoich pomiarów do żadnego wzoru, zaczynając tkaczy trzeba znaleźć magazyny, które pokazują dzianiny płaszcz z systemów. W tym przypadku próbka jest potrzebne, aby porównać gęstość jego skojarzenia z szablonem.
 3. W praktyce, wszystkie rodzaje drutach wzory. Jeśli pracujesz z programów, a następnie dzianiny wszelkiego rodzaju powtórzeń. Konieczne jest nie tylko do obliczenia wielkości, ale również w celu wyeliminowania mylące chwile podczas czytania schematu.
 4. Umieścić gotowego wzoru na papierze w pełnej wysokości dla ułatwienia drutach.
 5. W procesie zapisu dzianiny rzędach.
 6. Połącz wszystkie szczegóły.

Jeśli drutach płaszcz szprychy bez etapów przygotowawczych, mogą wystąpić błędy. Na przykład podczas mycia sit produktów lub rozciągnąć w trakcie prac pominięcia serię i zmienić wzór i tak dalej. A co najważniejsze – płacić drutach codziennie o co najmniej pół godziny, w przeciwnym razie produkt nedovyazannym i opuszczony.