195 Shares 8729 views

Jak zrobić kwiat z plastikowej butelki

Raz na otwartych przestrzeniach siostry internetowym zobaczył motyla z plastikowej butelki. Wysłał mi link; Patrzyłem też i postanowił spróbować je zrobić. A kiedy zacząłem pracować z plastiku, był taki niesamowity materiał! Tyle o tym można myśleć, że teraz nie mogę przestać. I jak zrobić kwiat z plastikowej butelki? Próbowałem i doskonale po raz pierwszy na zewnątrz. Z tego bezwartościowy materiał może być bardzo interesujące kwiaty: duże i małe, przezroczyste i kolorowe. Szczególnie piękne wyglądają w ogrodzie, w domku w ogrodzie, w ogrodach przednich. Umieść przekształcone natychmiast staje się zabawne i niezwykłe. Robią dobrze z dziećmi – rozwija wyobraźnię dzieci, zainteresowanie w pracy, a nawet zawodu. Może ktoś z nich będzie w przyszłości artysty i projektanta? Wypróbuj go i zrobić takie kwiaty.

Jak zrobić kwiat z plastikowej butelki

Trzeba będzie dużo plastikowych butelek o różnych kolorach. Jeśli nie ma koloru, mogą być pomalowane sprayem. Są tanie, sprzedawane w sprzętowych i majsterkowiczów sklepach. Ostre nożyczki, gorący klej, drut lub cienkie gałęzie gałązki silne drzewo, świeca. Przy odrobinie wyobraźni i uczuć. Plan z góry, jaki rodzaj kwiatów robisz i gdziekolwiek ich umieścić.

Zacznij zarabiać kwiat rumianku typu

Butelka pocięto na podstawie. Rysunek dolny, wyjąć z boku (z tym, aby inne kwiaty). Teraz podzielić na równe pięć lub sześć części przesunąć kreski od podstawy do szyjki, a nie z powrotem do tyłu. Wytnij wzdłuż tych linii dokładnie tak, że płatki były płaskie. Krawędzie są zaokrąglone lub wskazał. Zginać płatki od centrum, wyprostuj je. Brzegi płatków nad ogniem umywa lub palnik gazowy. To musi być zrobione szybko, tak, że plastik jest tylko nieznacznie topi. Podstawą jest gotowy. Jeśli się jeszcze jeden taki Corolla, płatki należy wyciąć trochę krótsze i usunąć szyję. Wklejony trzepaczki w środku okręgu z gorącego kleju. Płatki powinny być rozłożone. Okazuje frotte Daisy rodzaju kwiatów, astry, chryzantemy.

robimy pręcik

Z małej plastikowej butelki o różnej gamy kolorów wykończenia 8 cm szerokości, z jednej strony, aby go wyciąć. – obetnie. Teraz go wyciąć, jak makaron, nie sięga do krawędzi. Przytrzymaj przez świece przeciwpożarowych. „Lapshichka” będzie zwijać w piękne loki. Wkręcić w ślimaku, uszczelki krawędziowej z gorącego kleju. Gotowe pręciki Klej w centrum miasta, tuż w szyjce butelki. Kwiat jest gotowy. Bezpieczne szyi pod podstawą na patyku lub drutu, kwiatowy kolby z kwiatów lub czegoś innego. Jeśli pokroić w długie, wąskie paski i przenosić je na ogniu, poskręcane gałęzie są uzyskiwane są na tyle stabilne, może pomieścić kwiat. Ale lepiej jest włożyć przewód w nich – tak będzie bezpieczniej. Teraz może to być ułożone w klombie, w garnku, na trawniku, w kwietnik. Inną opcją cięcia korony: dolna i szyjka butelki z dala, z boku butelki z jednej strony cięcia i rozprzestrzeniania na stole z tworzywa sztucznego. Wycięte z tektury kwiatem korony i przesunąć swój znacznik na plastiku. Ciąć, zginać płatki, uchwyt na krawędzi ognia, skleić kilka whisks skupionego zachwiał. W zależności od postaci płatków róży, irysa włączyć lub lilia. Te kwiaty nie boją się ani ciepła, ani zimna. Nie powinien nawet myśleć o tym, co zrobić z rękami jako prezent dla podając przyjaciół.
Dno butelki – gotowy na kwiatek

Inny pomysł jak zrobić kwiat z plastikowej butelki. Tak długo, jak przygotować kilka kolorów, można zebrać taką samą ilość dnie butelki. Spośród nich też może mieć urodę! Jest już gotowy kwiat, wystarczy parę nożyczek, aby oddzielić każdy płatek, okrągłe to do rozprzestrzeniania się i dać formularz, który chcesz. Naprawić je w wierszu i powiesić w altanie lub na oknie, rozprowadzać rury, drzew. Może być w środku kwiatu wystający korek z butelki lub pręcików, wtedy będą jeszcze piękniejsze.

Kwiaty z plastikowych butelek dać – wielki krajobraz dekoracji, podnieść ich nastroju, mogą dać do przyjaciół i bliskich, którzy mają ogrodzony, sad, ogród. Jest to nieoczekiwane i miłe zaskoczenie dla nich. Będą prosić: „Jak zrobić kwiat z plastikowej butelki Podziel się doświadczeniem?”