209 Shares 8536 views

Jak zrobić kukiełki dla „Monster High” łóżku z rękami?

„Monster High” – lalki, zaprojektowany Corporation „Mattel” ma wielu fanów na całym świecie. Osobliwością tej serii polega na specyfice i podkreślić indywidualność każdego znaku. Co ciekawe, te lalki przedstawiają nastolatków, którzy są dziećmi znanych potworów i potworów. Nie bez jasnym wzorem: każda postać ma swoje własne preferencje symboliki i kolorów. Chcesz podkreślić indywidualność swoich ulubionych bohaterów? Spróbuj zbudować dom lalki własnymi rękami. Specjalnie dla Was – wybór najlepszych porad i pomysłów, które wyjaśniają, jak zrobić kukiełki dla „Monster High” łóżku z rękami.


Nowe łóżko na pół godziny

Przydatne i słodkie rzemiosło lalki można tworzyć z rękami w ciągu zaledwie kilku minut. Do produkcji prostego łóżka, trzeba będzie prostokątne pudełko, karton, płótno (kombinezon szmatką do czyszczenia wiskoza) oraz ozdobne ornamenty. Podnieść fundament odpowiedniej wielkości – powinien być silnym karton, na którym lalka może rozciągać się na całej długości.

Jak zrobić łóżko dla lalek „Monster High” out of the box? To bardzo proste: obkleyte tkanina przedmiotu na wszystkich stronach arkusza kartonu wyciąć wyprofilowane plecy i zadekoriruyte go do swoich potrzeb. Ta część może być pomalowane farbą, wklej nad szmatką lub kolorowego papieru. Teraz trzeba tylko połączyć z łóżka iz powrotem. Łóżko może być ozdobione koronki, koraliki, cekiny lub aplikacja.

Jak zrobić łóżko w trumnie?

Estetyka Lalek Świat „Monster High” nie jest bez, a akcja czarnego humoru. Połączenie czerni i jasne kolory, obrazy kreskówki z czaszki, pająki i pajęczyny – wszystkie istotne dane dla bohaterów. Wielu fanów tej serii lalek zastanawiać jak zrobić kukiełki dla „Monster High” łóżko w trumnie. Prostszy sposób – odpowiednio wydać zwykłe prostokątne pudełko o odpowiedniej wielkości. Ale o wiele bardziej interesujące jest spojrzenie na złożu „Monster High”, wykonany w formie „prawdziwego” trumny symetrycznym kształcie wielokąta.

Narysuj szablon na papierze i należy spróbować na swoich lalek wzrostowych. Do wytwarzania potrzebnych miejsc w dolnej części taśmy w kształcie trumny i wystarczająco duże, co zostanie przyklejona na obwodzie. Wycięte z kartonu, obie części połączyć ze sobą i suchym. Jak zrobić kukiełki dla „Monster High” Bed-trumny lepsze niż zakup? Zadekoriruyte przedmiotu do własnych upodobań. Szczególnie interesujący szukać kombinacji różnych materiałów. Spróbuj użyć ręcznie robione artykuł i kolorowy papier Velvet, ściereczki z różnych tekstur, welony i siatek.

Lalka łóżko piętrowe

Kolekcja „Monster High” lalki dużo, a nawet połowa z nich czasami trudne do umieszczenia w domu lalka wielkości standardowej. Postaraj się, aby szczególną meble. Ciekawym pomysłem – łóżko piętrowe. W celu przygotowania jego wytwarzania z dwoma kołnierzami złoża równej wielkości i kształtu (mogą mieć kształt prostokątny, a trumien lub jakikolwiek inny). Jak zrobić łóżko piętrowe lalek „Monster High” z dwóch identycznych półfabrykatów? Trzeba będzie cztery solidne kije. Odpowiednie, na przykład, z drewna na kebaby szaszłyki. Połącz obrabiany za pomocą tych podpór na rogach. Dobry suchy powstała struktura. Wreszcie, można budować z tektury lub patyczków do lodów schodach na drugie piętro.

Najważniejsze – oryginalny projekt!

Zrób łóżko dla lalek „Monster High” jest możliwe, przy użyciu różnych materiałów. Opanuj żadnych rzemiosła dla Domu dziewcząt potworów, ważne jest, aby przestrzegać styl każdego indywidualnego charakteru.

Punktem kulminacyjnym tej serii lalek jest bohaterki indywidualność. Dodatkowo, każda postać może się poszczycić nie tylko jasny wygląd, ale także szczególny charakter i osobiste upodobania. To z tego powodu, zanim myśleć jak zrobić kukiełki dla „Monster High” łóżko, zdecydować, jaki rodzaj znaku, który próbuje. Następnie można wybrać materiały i szkicując przyszłych rzemiosła.