507 Shares 2795 views

Waga-tumbler ZSRR. Sekret hype?

Tematem niniejszego artykułu jest spowodowane przez niesamowitą boom w ogromnej sieci World Wide Web. We wszystkich forach, sieci społeczne wdrażane bezprecedensowe bitew, tematem których – waga bębenka ZSRR. Jaka jest wartość powłoki, jeśli ludzie zaoferować mu zapłacić $ 10000 lub więcej? Spróbujmy zrozumieć.

legenda

Natychmiast należy stwierdzić, że nie wiadomo, w jaki sposób i przez kogo został wynaleziony masy bębenka ZSRR. Ale istnieje legenda, że jeden bezimienny żołnierz w wojnie został dołączony do uchwytu pocisku i huśtawka więc w wolnym czasie rąk. W chwili obecnej jest to popularne towarzyszem dla wielu ludzi, którzy chcą mieć piękne ciało.

aplikacja

Obecna generacja pięknem własnego ciała przeżywa bardzo mocno. Są ludzie, którzy przenieśli się do hobby przydatności prostych konieczności. I coraz częściej można zobaczyć ludzi, przebiśniegi, są rejestrowane w gimnazjum na wiosnę lato wyglądać dobrze. Jednakże, wielu woli uczyć się w domu.

Istnieją różne sposoby, aby doprowadzić w odpowiedniej formie mięśnie. Ludzie nabyć masywne symulatorów wielofunkcyjnych, chociaż większość z nas ma tyle miejsca w mieszkaniu lub domu nie muszą przechowywać takie konstrukcje. Dlatego też wybrać najbardziej skutecznych i prostych narzędzi. Jeden z tych symulatorów do rąk, to jest uważany za największy ciężar (32 kg) ZSRR.

Tumbler różni się od innych tym, że działa na zasadzie tytułowej lalki. Jeszcze wstać, bez względu na sposób pozytywny. Ten typ obciążników stało się bardzo popularne nie tak dawno temu. Internet jest pełen ogłoszeń o ich kupienie. Lubię myśleć, że ci ludzie planowane do pompowania ręce, choć wątpliwe jest, że to jest ich prawdziwym celem.

wykupywanie

Wielu z nas widział od dzieciństwa, te ciężary ZSRR (16 kg). Bębnowej może być inny ciężar – 24 lub 32 kg. Prawie wszystkie kraje w okresie powojennym rośliny zaczęły swoją produkcję, a wszystkie rodziny miały przynajmniej jedną z opcji. Ponadto, każdy z nich miał swój własny piętno masy ciała, ale ma także funkcję lalek – może wrócić z dowolnej pozycji w oryginale.

To tylko taki ciężar-tumbler ZSRR w niewiarygodnych nabywców popytu. Trudno uwierzyć, że będą ich używać do innych celów, ponieważ ogłoszenia podobne oferuje ogromną liczbę oraz kwoty, które są oferowane do nich, po prostu wspaniały. I tu błysnęło w głowie pytanie: czy ludzie, którzy za nimi są skłonni płacić dużych sum pieniędzy tak, to co jest faktycznie wykonywane przez Kulka? W tej kwestii było wiele wersji, każdy bardziej absurdalna niż ostatnio. Należy zauważyć, że w chwili obecnej nie jest to potwierdzone przez jednego założenia.

Waga-tumbler ZSRR: jaka jest wartość?

Niektórzy twierdzą, że w ich produkcji wykorzystywane złota. W związku z tym, te pociski, z mało opcji, ważą tyle. Pozostałe założenia poszedł jeszcze dalej i powiedzieć, że jest to partia złota ukrytego w specjalnie niekorzystnego pocisku do ewentualnego wycofania wszystkich ciężarów ludzi, jeśli to konieczne. Kto by pomyślał, że w środku może być ukryte coś cennego? Rzeczywiście, takie założenie w umyśle trudno przychodzi.

Platinum – którego następna wersja jest wykonana z ZSRR wagi bębnowym. Cena jest tak wysoka, że tak. Ale jak platyna może być w 1 Giers do jego wartość może przekroczyć dziesiątki tysięcy dolarów? Następny szacowana wartość tych wagach jest je znaleźć w palladu – materiału szlachetnego. Leży czy prawda – jest niezwykle trudne do określenia, ponieważ jest to niezbędne do prowadzenia analiz chemicznych. Jednak niektóre źródła jest jeszcze informacja, że materiał z którego zostały wykonane obciążniki wtedy – mieszaniny żelaza i palladu.

Inna wersja tego, co stanowi zastawki ZSRR wagi, ceny w internecie po prostu niewystarczającą – jest osm. W porównaniu z gęstością żelaza więcej niż 3 razy. A cena za rzekome tego materiału jest $ 10,000 100 gramów wierzcie lub nie – jest tylko wybór należy do Ciebie.

oszuści

Sceptycy twierdzą, że nie ma tajemnicy w postaci magicznego część ciężaru. I cały szum – system ustanowiony przez oszustów sztucznie. Internet jest pełen takich samych, głównie proplachennymi tekstów. Program jest odpowiedzią na ogromną liczbę osób, które chcą szybko i łatwo zarobić pieniądze. W związku z tym osoby, które spadły na haku sami już szukają dla tych, którzy mają te ciężary mogą być zakupione. Oszuści na towary podnosić stopy i sprzedawać je już kupiłem raz dla dużych muszli pieniądze.

W efekcie masz ZSRR wagi rotacją. Kupiłeś go w celu zarabiać na różnicy w tym samym czasie nie może już sprzedać. Problemem jest to, że produkt przestaje być interesujący. I okazuje się, że nabycie wagi rotacją ZSRR rzeczywistości nie ma niewielką wartość.

inna wersja

Następnego możliwe „rozwód” jest to, że oferują kupić wagę, na przykład, do 100 tysięcy rubli, ale tylko wtedy, gdy istnieje jakakolwiek metali szlachetnych z określonych powyżej. Oto tylko chemiczna analiza składu, trzeba zapłacić w wysokości na przykład 10 tysięcy rubli.

Jesteś przy założeniu, że te ciężary są bezcenne (przekonałeś się już w tysiącach wiadomości w Internecie, które odnoszą się do ich pomyślnej sprzedaży), aby dać analizę pieniędzy. Ale rezultaty, do głęboko żałować negatywne. Innymi słowy, jest to waga ma nic wartościowego w sobie nie zawiera. Oczywiście, nie było analizy, a pieniądze z powrotem do ciebie nikt nie zwróci – mają już do kogoś innego w kieszeni.