207 Shares 8961 views

Rower GT Avalanche Comp 2014: opinie, specyfikacje, zdjęcia

Firma jest znana z GT doświadczonych jeźdźców jako marka stanu z bogatej historii. Do tej pory, jego podejście do produkcji wielu indywidualnych cech. To ma swoje zalety, ponieważ brak ram umożliwiając programistom poruszać postępu technologicznego w kolarstwie. Ale podczas gdy istnieją pewne trudności w pozycjonowaniu poszczególnych serii, a nawet modele. W tym sensie, że rower GT Avalanche Comp 2014 opinii, które są kontrowersyjne, powinny być traktowane jako oryginalnych dzieł. Jest mało prawdopodobne, aby spełnić tę wspaniałą górską agresywnej jazdy, a także pomoże Ci uspokoić miasto spacery. Być może powinien on być postrzegany jako uniwersalnego roweru, ale tutaj istnieje cała seria pytań. W każdym razie, rower przyciąga uwagę profesjonaliści, więc warto się zapoznać.

Ogólne informacje o rowerze

Jak wspomniano powyżej, surowe pozycjonowanie model nr. Rowerzyści mogą udać się do każdej osoby, która zdecydowała się spędzić wolny czas w postaci jazdy na łyżwach w parku, miasto lub ścieżki brudu. Oznacza to, że opcja ta nie jest dla tych, którzy szukają specjalnego „narzędzia” do rozwiązywania problemów niszowych rayderskih. A jednak u podstawy rower jest całkiem przyzwoity. Pierwszy zaproponował 27 prędkości nakatistye opony, koła stałe i dobre hamulce hydrauliczne. Inny wzór i projekt. W szczególności, klienci mają dostęp do wersji GT Avalanche Comp 2014 czarny matowy, a także opcję z odrobiną Satin Blue. Jeśli porównać rower z kolegami w wierszu GT, wtedy dochodzą do głosu lite wagi i sztywne ramy. Znowu te cechy obiecują właścicielowi zarówno plusy i minusy. Na przykład, sztywność jest na pewno bardzo pomocne z punktu widzenia niezawodności roweru. Ale także zmniejsza komfort podczas jazdy na twardym sądu.

funkcje liniowe

Linia GT modelu odnosi się do typu Trail Hardtail. Być może taka etykieta będzie wyjaśnienie sytuacji z przeznaczeniem urządzenia. Zatem cechą takiego roweru jest posiadanie napięty tylną połowę bez amortyzatorów. W tym przypadku projektanci wykorzystali specjalną ramkę, która zrekompensuje sztywności GT Avalanche Comp 2014 opinie powiedzieć, że jest to konstrukcja ramy ze stopów wysokiej jakości jest silnym punktem reprezentatywnej Hardtail. Teraz trzeba iść do przodu roweru. W tej chwili nie jest obecność widelca amortyzowanego, zaprojektowany do absorpcji nieprawidłowości. W praktyce, modele te są wygodne w tym, że efektywność pedałowania jest zwiększona w porównaniu z rowerami na podwójnym zawieszeniem. Że jest w trakcie pedałowania energię generowaną nie będzie „jeść” dodatkowe amortyzatory.

Cechy GT Avalanche Comp

Pomimo faktu, że model traci wiele profesjonalnych rowerów górskich, ma sporo stałych „widżety” technicznych dla sportów ekstremalnych. Dlatego, jeśli chcesz niedrogi rower z wprowadzeniem nowych opcji rayderskih jest dobrym rozwiązaniem będzie dokładnie GT Avalanche Comp 2014. Charakterystyka modelu są następujące:

  • Podłoga – unisex.
  • Rama – aluminium spawana.
  • Widelec – SR Suntour firma przez 10 cm udaru.
  • Karetka – Wdrożenie mechanizmów Tange Sealed.
  • Pedały – „Slim Line” w plastikowym pudełku.
  • Przełączniki – system Shimano. Do przodu służy modelu Acera i tył – Deore.
  • Łańcuch – KMC Z99 systemu.
  • Opony – od firmy Continental do 26 cali.
  • Zawieszenie – typ Hardtail.
  • – hydrauliczne hamulce Promax rozszyfrowania twarde ustalenia z wirnika na 16 cm.

Model jest w kilku przykładach realizacji oraz wymiarów S, M XL i innych. Ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że sama konstrukcja zakłada skrócenie ramę GT Avalanche Comp 2014 Waga w tym przypadku wynosi 14,1 kg.

zalety technologiczne

Główną cechą tego modelu – unikalna konstrukcja Triple Triangle. Specjalista w tej dziedzinie rozpozna oko w skrócie konfiguracji, nawet bez logoptipov ramek, drukowanie i innych wyróżniających znaków wyjaśnienia. Technologia ta jest następująca: elementy łączące pióro zrealizowane i górne rury ramy fotela tak, że nadmierne obciążenie jest wyeliminowane. W standardowych danych projektowych rury narażone na ciśnienie na zginanie. Z kolei GT Avalanche Comp 2014 klatek, które przedstawiono poniżej zdjęciami bardziej czułe sterowanie, skuteczną pedałować i ogólnie bardziej solidną konstrukcję.

Przez technologicznego modelu boon obejmują opony z próbką. Jednak jest to raczej zasługa-producenci tych składników. W szczególności, model opony Continental Race King of niemieckiej firmy zapewni bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy nad uderzeniami. Zawias z kolei przedstawił marki Shimano, co zwiększyło limit rower GT Avalanche Comp 2014. Recenzje sposób prędkości, podkreślają wysoką funkcjonalność i praktyczność obsługi rower, który był możliwy bez zaangażowania wyżej wymienionych producentów.

Pozytywne informacje zwrotne od modelu

Z tych zalet, trzeba pamiętać, że użytkownicy w pierwszych dniach pracy, jest dostarczenie lekkiego, dokładną pracę przełączników i jakość przewozu. W odniesieniu do jazdy prawie wszyscy zawodnicy mówić pozytywnie o możliwości przekroczenia. Jeśli na dłuższą metę, wiele zauważyć problemy z oponami, GT rozwiązać ten problem. Chociaż istnieją oświadczenia o gumie hałasu, który cierpi GT Avalanche Comp 2014. Recenzje oczywiście, nie przechodzą przez, a korzyści wynikające z konstrukcji ramy. Gdy wszystkie niedogodności spowodowane sztywnością, zapewnia dobrą żywotność i wysoką niezawodność. W procesie kontroli, wszystkie mechanizmy pracują sprawnie. W zależności od potrzeby i zapewnia płynną jazdę i wyraźne szczegóły odpowiedzi. Oddzielnie, istnieją opinie na kierownicy. Właściciele znaczy jego lekkości, która w połączeniu z miękkim rozwidleniu zapewnić ergonomiczne i komfortową jazdę.

Negatywne opinie o modelu

Najpoważniejszą wadą – jest to hamulec. Według właścicieli, mimo wykonywania wysokiej jakości mechanizmów dyskowych, ich kontrola uchwyty realizowany jest źle. Problem pojawia się ze względu na dużą rezerwą – jak wynika z odpowiedzi na manipulację użytkownika jest opóźniony lub na czas. Chociaż znowu, sam system jest w samym sercu dobrego potencjału w ogólnym zespołem GT Avalanche Comp 2014. Recenzje niektórzy właściciele mówią, i podłączyć braki. Czy to nie może być regulowana, lub niewłaściwie wykonuje swoją funkcję. Inną wadą w oczach właścicieli rowerze stała się już oznaczona sztywność. I dotyczy to również sama struktura, której brakuje tylne amortyzatory i siedzenia. Wydawałoby się, biorąc pod uwagę już nie miękkie zawieszenie, konieczne było zapewnienie bardziej wygodne siedzenie. Ale tak się nie stało, ale jest tam atrakcyjne uprzęże projektowe.

Ceny i konkurenci

Model może być postrzegane jako pełnoprawny przedstawiciel rowerów wysokiej jakości, wraz z produkcją marki Giant, Filc, Scott i wsp. Wysoki status podkreśla wartość i GT Avalanche Comp 2014, który waha się od 25 do 30 tys. RUB. Jeśli węziej uważane segmentu Trail Hardtail, konkurencja będzie trochę. Jest to przede wszystkim historie ze specjalistycznych, autora i Comanche. Są one podobne do modelu Avalanche na głównych cechach i kosztach. Dlatego też, jeśli mylić sztywność, ma sens, aby wybrać specjalizację. Jednak GT ma atut w postaci niewielkiej masie, co daje również poważną zaletę.

wniosek

Odsetki w modelu GT Avalanche Comp 2014 nie da się wyjaśnić za pomocą jakiejkolwiek przewagi jednego lub przewagi konkurencyjnej. Być może jest to różnica w stosunku do większości rowerów górskich i wyobcowania z klasy wyrafinowanych wersjach miejskich i przypisać ten rower przyciąga oryginalnością. Na tej samej wysokości 30 tys. RUB. można kupić dobrą maszynę do ekstremalnych ataków lub uzyskać funkcjonalną znajomego dwukołowy do wypoczynku w parkach. Jedynym problemem jest to, że będzie to wzajemnie wykluczające się opcje, podczas gdy lawina Comp organicznie ukształtowane cechy różnych kierunkach. Faktycznie, taki zestaw cech i daje prawo do wezwania uniwersalny model roweru uniwersalnego. Nie zapominaj, że należy do znanych marek, a zatem udział prestiż w tej akwizycji bez wątpienia.