174 Shares 7096 views

Spojrzemy w wymarzoną książkę. Monety, jak widzieli naszych przodków

W czasach papierowych, a nawet pieniądzach elektronicznych , monety straciły swoje stare znaczenie. Ale w rzeczywistości, zanim odgrywali oni najważniejszą rolę w życiu osoby, być może nawet więcej niż dzisiejsze karty kredytowe. Oczywiście taka ważna rzecz w życiu człowieka nie mogła mu się wydawać we śnie, więc stara książka marzeń, monety była interpretowana dosyć szeroko i szeroko. Dzisiaj, w życiu codziennym, wcale nie napotykamy metalowych pieniędzy, więc jeśli się o nas marzy, to jest bardzo rzadkie. Z drugiej strony, jeśli już monety odwiedziły Twój sen, to mają pewne znaczenie, a taki sen nie może być wyjaśniony po prostu trawiąc wrażenia zgromadzone w ciągu dnia.

Dlatego bardzo interesujące jest, aby zobaczyć, jak różne interpretatory snów wyjaśniły taki znak. Niestety, nowożytna książka o monecie jest ominięta, więc przejdźmy do bardziej starożytnych książek. Tak zwana egzotermiczna książka snów, nazywana również pieśnią ludową, po prostu wyjaśnia wygląd metalowych pieniędzy w Twoich snach. Praktycznie, jak w prawdziwym życiu, monety "nocne" doprowadzą Cię do zabawy, ale jeśli znajdziesz je we śnie, to w prawdziwym życiu możesz wydawać pieniądze na rozrywkę. To prawda, w przeciwieństwie do rzeczywistości pieniądze utracone podczas snu nie muszą cię zdenerwować, ponieważ symbolizują dochody.

Jak widać, interpretacja jest powierzchowna, więc będziemy kontynuować nasze poszukiwania. Jak się okazało, Simon Kanonita marzy o dzisiejszej monecie, jest najbardziej rozpowszechniony. I w zasadzie, tutaj widzimy również dość pozytywne interpretacje. Widzieliście nowe monety we śnie, wtedy w prawdziwym życiu znajdziesz przypadkowe bogactwo, chociaż stare pieniądze pokazują tylko kilka radosnych starań. Ale jeśli nie są tylko stare, ale staromodne, to w niedalekiej przyszłości zdobędziesz starożytną wiedzę, która będzie przydatna w życiu.

Są jednak również negatywne wyjaśnienia marzycielskich monet. Zgodnie z klasycznym prawem, że w snach wszystko jest odwrotnie, złote monety sennej książki Kanonita, a także inne książki o snach, są interpretowane jako oznaka nieszczęścia. Tutaj wskazuje na to, że równolegle do słynnego idiomu o "złotym ciele", jako zagrożenie dla osoby, która kroczy na złej drodze. Złote monety mogą ostrzegać Cię o wielkich pokusach, możliwym smutku, a nawet ubóstwie. Z drugiej strony pieniądze miedziane są tym, co wszyscy chcą widzieć we śnie, ponieważ świadczą o wielkim szczęściu, które wkrótce czeka na osobę.

Jak widać monety – bardzo niejednoznaczny znak, a tym razem z kanonitką zgadzają się wszyscy tłumacze, w tym znana Hasse. Na przykład wiele zależy nie tylko od materiału, z którego została wyprodukowana moneta, jak już wspomniano, ale także od ich wielkości. Małe pieniądze – do małych wiadomości: małe radości, małe obawy, a nawet łatwe flirty. Ponadto ważne jest, co dokładnie robisz z monetami. Jeśli je wykażesz, jest to znak, że spodziewasz się zupełnie niepotrzebnych i niewłaściwych kłopotów, wskazanych księżycową książką. Zbieranie monet, z drugiej strony, to dobra wiadomość, a nawet wzbogacenie.

Są też interpretacje dość rzadkich snów. Na przykład sen, w którym miętowe fałszywe monety, oznacza, że cierpisz z powodu hańby i wstydu. W każdym razie, patrząc na książkę snów, wyjaśniając monety, powinieneś zrozumieć, jakie emocje doświadczyłeś, gdy zobaczyli je we śnie. Cudownie, dość często, nawet najbardziej przyjemne rzeczy wydają się być złe. A jeśli takie emocje były spowodowane złotą monetą, to ten alarmujący znak powinien zostać uwzględniony.

Cóż, najlepiej, że we śnie miszna moneta – oznaka szczęścia ludzi, a już w prawdziwym życiu otrzymałeś prezent złota lub w najgorszym przypadku kilka chrupkich kartek papieru. Całe szczęście i dobre marzenia!