743 Shares 4607 views

Los na zdjęciach: Indyjskie wróżby na mapach


Muszę powiedzieć, że standardowe indyjskie karty praktycznie nie różnią się od zwykłych kart do gry. W talii indyjskiej jest 53 karty: cztery garnitury od asa do dwóch, a także Joker. Nawiasem mówiąc, według wielu historyków, Indianie są również uważani za wynalazców liczb, które wszyscy używamy do dziś. Zdjęcia na mapach indyjskich prawie nie odbiegają od standardów, z tą różnicą, że zamiast Jokera, jest przedstawiona święta sześciokątna gwiazda reprezentująca boga Wisznu, a zamiast zwykłych asów używane są obrazy indyjskich mędrców jogi. Najprostsze indyjskie zgadywanie na kartach będzie wymagało talii 37 kart – cztery garnitury od sześciu do asów, a także Jokera.

Po pierwsze, talię należy podzielić na dwie części: jedna z nich musi zawierać tylko numery, a druga – wszystkie karty z obrazkami plus Joker. Zanim rozpoczniesz wróżbę na mapach indyjskich, każdy talerz trzeba mieszać 9 razy, a następnie wyciągnie jedną kartę. W tym samym czasie indyjski apel do boga słońca jest wymawiany: "Suhadukha surya jay", co oznacza mniej więcej: "Bóg Słońce, światło moje przeznaczenie, szczęśliwy lub nieszczęśliwy". Jak można zgadywać z powyższego, to wróżenie może być praktykowane tylko w słoneczny dzień. Para kart wyciągniętych z obu pokładów jest wynikiem wróżbiarstwa i należy ją interpretować zgodnie ze szczególnymi wartościami wskazanymi w książce.

Indyjskie fortunę na mapach nie ograniczają się do prostych tradycyjnych metod, ale także różnego rodzaju pasjansów. Szczególnie w tym celu indyjscy mistrzowie wymyślili mapy symboliczne, które są uderzająco odmienne od grających. Dziś dość rzadko widać człowieka, który zgadywał przy pomocy prawdziwych kart charakterystycznych, znacznie częściej można spotkać to wróżby w internecie. Jednak nawet w tym przypadku będziesz zdziwiony tym, jak dokładne zgadywanie może dotyczyć gier pasjansowych. Indyjskie mapy pokazują zarówno bliską przyszłość, jak i dalekie wydarzenia, a także niewytłumaczalnie czują stan umysłu wróżki.

Talerz kart do układania pasjansa składa się z 25 zdjęć. Na początek wszystkie muszą być rozmieszczone w 5 rzędach, każdy z 5 kartami. Twoim zadaniem jest odnaleźć połowę obrazu, obracając karty wokół osi. W takim przypadku nie mogą być zmieniane według miejsc, w przeciwnym razie wróżbiarstwo nie działa. Indyjskie zgadywanie na kartach w postaci pasjansa może przewidzieć z niezwykłą dokładnością wydarzenia, które wystąpią w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy, ale nie można tego używać zbyt często, nie mówiąc już kilka razy z rzędu. Najdokładniejsza odpowiedź, jaką dostajesz w bardzo jednym wróżbicie, a jeśli nadużyłeśby przysługę bogom indyjskim, mogą po prostu przestać odpowiadać na Twoje pytania.

Można się domyślić w sukcesie konkretnego przedsiębiorstwa, na przykład pieniędzy. Tak więc, zadając pytanie, które Cię interesuje, należy zwrócić uwagę na karty pieniężne, takie jak klatka piersiowa, wielbłąda, wieniec i inne. Jednak indyjskie wróżby na mapach nie zawsze przynoszą spodziewany wynik, czasami karty nie pasują. Powodem może być niedokładne lub nieprawidłowo zadawane pytanie. W takim przypadku należy powtórzyć pytanie i powtórzyć wróżbę. Zgadując na indyjskich mapach, nie wystarczy zwracać uwagę tylko na dopasowane mapy, najbardziej dokładny wynik otrzymasz, biorąc pod uwagę również karty otaczające wynikowy rysunek.