228 Shares 9549 views

Lekcje astromineralogy: pożądany kamień kobiet Wodników

Jeśli doświadczony astrolog zapyta, który znak Zodiaka może być nazwany innowatorem, twórczym poszukującym i eksperymentatorem, od razu wskaże Aquariusa bez wahania. Ludzie urodzeni w tej konstelacji, stale noszą jakieś niezwykłe pomysły, wymyślają coś, tworzą, wymyślają. Jeśli pewnego dnia objawi się tajemnica silnika ruchu wieczystego, autor tego będzie niewątpliwie kimś z nich. To nie na nic, że nadchodząca epoka, odznaczona genialnymi odkryciami z dziedziny technologii, wiedzy, praktyk duchowych, jest nazwana – nie mniej – w wieku Wodnika! Zaprojektujemy tę cechę znaku do pięknych przedstawicieli.

Niespokojny duch minerałów

Każdy kamień Wodnika, kobiet, a także ludzi, dotyka przede wszystkim kreatywnej sfery jednostki, uczy nas, aby myśleć nie zwykłymi wzorami, ale niestandardowymi, aby zobaczyć temat nie z jednej strony, ale od razu. Stereotypy świadomości, prokreacyjne łóżko ducha – wszystkie te minerały są całkowicie opadnięte, pomagając wyzwolić się, wydostać się spod wpływów władz i przejść drogą własną, gdziekolwiek leży. "Mineralizator" – tak można nazwać każdy ważny kamień kobiety Wodnik, która ma poważny wpływ na jej życie, osobistą i społeczną, karierę i realizację społeczną. Powinno być noszone po lewej stronie, jeśli w pierścieniu – na środkowym palcu. A jeśli martwisz się zdrowiem, istnieją problemy z wizją lub mentalnością – wtedy możesz polegać na kamieniu Wodnika. Kobiety cierpiące na żylaki, skurcze mięśni łydki i inne dolegliwości mogą znacznie ułatwić ich kondycję, z cenionym talizmanem.

Vulfenit – duch kreacji i boskiego ognia

Jednym z podstawowych minerałów znaku jest wulfenit – jest rzadkim, bardzo cennym, zaskakująco pięknym kryształem. Kamień Wodnika-kobieta ma ognistą barwę – od jasnego pomarańczowego do bogatego czerwonego, jasnego, gorącego jak słońce, odcienie. Esoterics nazywają to złotym kluczem, otwierającym sekretne drzwi wszechświata, za którymi leżą wskazówki najbardziej fascynujących tajemnic wszechświata. Pierścień z wulfenitem pomoże zrozumieć prawa, dzięki którym nie tylko nasze ziemskie, ale i inne światy są zbudowane i istniejące, które są niedostępne dla zwykłego oka i do przyziemnej świadomości. Taki talizman musi koniecznie znajdować się w tych kobietach, które angażują się w czary, magię, naukę okultystyczną lub poświęcają naukę.

Garnet – przewodnik po przeszłości

Równie ważne jest kamień granatowy dla Wodnika. Tajemniczy i skuteczny minerał nie pozostawi obojętnych koneserów piękna. Ci, którzy wybierają to jako talizman, otrzymują dar proroczych marzeń, zdolność spojrzenia na równoległe światy, aby przypomnieć sobie swoje poprzednie życie. Efekt retrospekcji, dzięki któremu można zidentyfikować błędy i wady wczesnego wcielenia, umożliwić Wodnikom zrozumienie ich programów karmicznych i zrozumienie tego, co "popełniano" i za to, co płacą za ich aktualne błędy i problemy. Ponadto granaty są bardzo przydatne dla osób cierpiących na zapominanie, stwardnienie, a także zanik pamięci moralnej, zahamowania sumienia.

Magia Amazonitu

Wspaniałym kamiennym amuletem dla Aquariusa jest amazonit, którego kolor różni się od gęstej zieleni do niemal turkusowej. Z przyjemnością korzysta z jubilerów, a biżuteria z mineralnym wyglądem jest niezwykle uroczy. Jest to kamieniec, pomaga gromadzić siłę, koncentrować się na rozwiązywaniu różnych, trudnych problemów, walcz z losem i pokonać okoliczności.

Są to kamienie minerałów Wodnika!