439 Shares 8927 views

mały rozmiar standardowy w Rosji – 90 x 50 mm

Karta jest prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony najświeższe widoku produktów drukowanych. Jego podwójna funkcja: informacja i reklama. Z zewnątrz formy niewielka zależy bezpośrednio od jego percepcji potencjalnych klientów. Jeśli jest on wykonany na wysokiej jakości materiałów, bardzo reprezentacyjny, to ma szansę zostać zapamiętany przez osoby, do których została ona wystawiona. wizytówki, które wyglądają drogie i stały, z ciekawym wzorem, kreowanie wizerunku jego właściciela. Przecież wszyscy wiemy, że „spotykają się na ubrania.” Dodatkowo wizytówka powinna zawierać podstawowe informacje: imię i nazwisko, jeśli nazwa karty, informacje o firmie, dane kontaktowe, slogan.

Cechy mały rosyjski

mały rozmiar standardowy w Rosji wynosi 90 do 50 mm. Muszę powiedzieć, że europejska norma nieco inna i wynosi do 85 do 55 mm. Wielkość drobnym drukiem, używane w Rosji, jest bardzo wygodne, ponieważ Format arkusza A3 składać 24 wizytówek. Pozwala to na korzystanie z materiałów eksploatacyjnych ekonomicznie.

Russian Standard rozmiar wizytówek nie jest zawsze uważany klientów. Ci, którzy chcą się wyróżniać, aby pokazać oryginalność, zamówić niestandardowe rozmiary. Zobaczmy, jakie mogą pojawić się problemy z tego powodu?

Po pierwsze, rekonfiguracja sprzętu poligraficznego, aby wydrukować wizytówki większy lub mniejszy rozmiar znacznie zwiększy koszt rzędu. Wzrost kosztów, jeśli nie jest to możliwe do zrobienia co najmniej nierozsądne.

Po drugie, umowa na wizytówce materiału bazowego musi spełniać pewne proporcje. Podczas zmiany rozmiaru zarówno w górę iw dół nie jest naruszeniem prawa lokalizacji materiałem informacyjnym. Z tego powodu, mały wyglądają brzydko, a nawet absurdalne.

Po trzecie, głównym miejscem kart pamięci – specjalne dodatki odzieżowe, dalej wizytowniki. W naszym kraju, wszystkie przedziały są do wielkości wizytówki „Standard”, czyli 90h50 mm. Tak, to jest prawdopodobne, że karta zwyczaj firma nie będzie pod ręką potencjalnego partnera biznesowego, jeśli nie pasują one do klastra.

A w Europie?

Europejski rozmiar standardowy wizytówek, jak zostało powiedziane, jest nieco różni się od rosyjskiego. Zamówić te karty to uzasadnione dla współpracy z firmami zagranicznymi, reklamy towarów i usług za granicą. Partnerzy zagraniczni będą mile zaskoczeni faktem, że mały druk rosyjskiego Spółki dokonaną przez europejskie normy dotyczące przechowywania i łatwość obsługi. Jest to z pewnością odgrywać pozytywną rolę w transakcji.

Tak więc, w przypadku poważnych, dynamicznych wizytówki biznesowe – podstawowej potrzebie. mały rozmiar standardowy lepiej wybrać Rosyjskiej (90h50mm) lub Europejski (85h50), zwłaszcza na rynku międzynarodowym. projekt oryginalność wizytówek najlepiej wyraża się w schemat kolorów i układ informacji.