771 Shares 8038 views

Mężczyźni farbowania włosów: rodzaje, marki, paleta

barwniki zawodowe dla męskiej włosach pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno. Każdego roku coraz więcej jest popyt na takie kosmetyki. Jak pokazuje praktyka, popularne teraz cieszy mężczyźni malować Schwarzkopf L`Oreal. Mianowicie Produkty tych marek można skutecznie wyeliminować siwe włosy, to daje możliwość przedstawiciele silniejszej płci, aby ukryć swój prawdziwy wiek.

Przed mężczyzn farba zostanie wybrany do włosów, należy dowiedzieć się o różnego typu, marki i palety kosmetyczne. Są one zamiar zrobić w tym materiale.

Rodzajów kolorów dla mężczyzn

Teraz mężczyźni przeznaczyć taką barwnik włosów:

 • niestabilna;
 • odporne;
 • bez zawartości amoniaku;
 • amoniakiem.

Będziemy pokrótce każdy z powyższych kategorii produktów kosmetycznych w szczególności. Odporne męskiej farbowania włosów może długo, która odbyła się w zwija, a nietrwałe substancje przemyto zwykłego szamponu kilka razy.

Najbardziej skuteczny w zwalczaniu szarej barwie pojawiają się amoniakiem. Jednak ich stosowanie powinno być świadome negatywnego wpływu wystarczająco silnych środków chemicznych na strukturę włosów. Środki bez amoniaku posiada łagodne działanie na włosy, ale wymagają regularnej barwienia.

Formularz uwolnienie

W jakiej formie jest dostępna dla mężczyzn koloru włosów? Dziś rynek prezentuje kolor krem, pianki, żele, barwników. Najbardziej łatwy w użyciu za pierwszą opcję. Zatem męska krem-farba równomiernie przez włosy, co przyczynia się do skutecznej eliminacji siwych włosach.

W odniesieniu do pianek, te ostatnie są bardziej płynne struktury. W ich stosowania na włosy i nie pojawiają się jakieś problemy. Jednak użycie nadmiernej ilości musu malować siwe włosy, można uzyskać dość nieprzyjemne podrażnienia skóry.

Przy podejmowaniu decyzji co do malowania nad siwe włosy, można użyć farby w postaci żelu. Zaletą takiej decyzji na korzyść łatwego stosowania na włosy, loki szybkiego barwienia. Jednakże wartość większości produktów kosmetycznych w tej kategorii nie można uznać za dostępne dla wielu zainteresowanych konsumentów.

paleta

W przeciwieństwie do farb tylko kilka opcji dostępnych dla kobiet, mężczyzn: odcienie farb do włosów nienaturalne planu i naturalne kolory. Kategoria naturalna paleta jest reprezentowana przez takich odcieniach:

 • czarny;
 • czerwony;
 • Jasnobrązowy;
 • kasztan światła;
 • czarny i brązowy.

Powyższe wyroby produkowane są pod wszystkie tej samej marki Schwarzkopf, L`Oreal, Petrole Hahn Men.

Picking up niż malować siwe włosy, tym silniejsza płeć rzadko uciekają się do stosowania farb nienaturalne odcienie. To wszystko zależy od obrazu, fantazji, indywidualny styl. Jeżeli człowiek zdecydował się farbować włosy kolory nienaturalne kolory działają lepiej niż zaufać profesjonalnym. W przeciwnym razie, można kupić dość komiczny, śmieszny wygląd.

Charakterystyka wykorzystania męskiego farbowania włosów

Podczas malowania loki, kobiety i mężczyźni mają różne cele. Jeśli dziewczyny mają tendencję do częstego przekształcenia wyglądu, pragnienie, aby przejść do wszelkiego rodzaju eksperymentów, wówczas silniejsza płeć działa głównie w celu uzyskania pożądanego efektu w krótkim czasie. Producenci kosmetyków starają się uwzględniać określoną funkcję. W związku z tym praktycznie każdy barwnik człowieka włosy cechuje łatwość użycia i wysoką szybkość osadzania.

Profesjonalne marki big-name, mające na celu malować męską siwe włosy, często wyposażone w specjalne grzebienie i dozowników, których stosowanie prowadzi do postępowania tak łatwe czesanie włosów farbowania. Jednocześnie, uciekania się do takich środków w celu zwalczania siwe włosy, należy zawsze postępować ściśle według instrukcji. W przeciwnym wypadku wynik może być zupełnie nieoczekiwane.

środki ostrożności

Przed przystąpieniem do zabiegu, aby wyeliminować siwe włosy, zaleca się przeprowadzić test alergii. W tym celu, męska farbowania włosów jest nakładana za uchem w małej ilości. Jeśli wynik testu skóry zachowała swój neutralny odcień, można nadal używać do barwienia produkty dostępne.

Ważne jest, aby sprawdzić wcześniej, jak będzie wyglądać naturalnie oddzielne odcieni kolorów. Aby przetestować plamę jest wystarczająca do leczenia różnych środków małe, niepozorne płaty włosy.

Farbować włosy (dla mężczyzn) nie powodują podrażnień skóry, zaleca się najpierw zastosować tłusty krem na wolnej powierzchni włosa, gdzie środek chemiczny może dostać. To także pozwala szybko usunąć farbę z takich miejsc, jak tylko jest to konieczne.

pomocnych wskazówek

Eksperci doradzają ludziom przyjąć następujące zalecenia gdy kolor włosów:

 1. Nie używać farb do wąsów i brody leczenia. Dla tych celów, istnieją specjalne fundusze.
 2. Aby zapisać najbardziej naturalny wygląd i ukryć przed innymi faktu farbowania włosów, dosyć stosowania produktu, który nie całkowicie wyeliminować siwe włosy, ale tylko kilka odcieni zmienić kolor loki. Narzędzia te są w stanie odmłodzić człowieka na zewnątrz. Jednocześnie uzyskany obraz nie przyciągają zbyt wiele uwagi.
 3. Jeśli procedura zostanie wykonana po raz pierwszy, wybierz najlepsze jaśniejszych odcieni kolorów włosów. Rozwiązanie to pozwala szybko poprawić sytuację, jeśli wynik nie jest zadowalający przetwarzanie loki.

Konkludując

Praktyka pokazuje, że nowoczesne mężczyźni coraz częściej uciekają się do stosowania produktów kosmetycznych do pielęgnacji urody. Proporcjonalnie do wzrostu popytu rośnie, a liczba niedrogich produktów zaprojektowanych specjalnie dla silnej połowy ludzkości.

W rzeczywistości, w celu zachowania człowieka o atrakcyjnym wyglądzie z wykorzystaniem kosmetyków ma się czego wstydzić. Po tym wszystkim, człowiek, który wygląda na zadbane i schludne, więcej zaufania, zasługują na szacunek partnerów biznesowych, przyciąga uwagę płci przeciwnej.

W ogóle, profesjonalne farby do włosów dla mężczyzn jest nie tylko w stanie ukryć siwe włosy, ale również radykalnie zmienić zwykły sposób. Najważniejsze – do wyboru optymalnego odcienia i stosować się do zaleceń producenta podczas procesu farbowania. Tylko dzięki poważnego podejścia do realizacji procedur koloru włosów mężczyzn z szarego pozwoli liczyć na pozytywne rezultaty.